Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Babama nasıl motor aldırabilirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba öncelikle ben Mert 15 yaşındayım babama bir türlü motor aldıramıyorum nasıl aldırabilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    aldıramıyorsan 2 sene daha bekle ehliyetini al paranı biriktir kendin al motorunu ben öyle yaptım ..
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    önce ehliyetini al sonra motorunu alırsın

Ya ehliyet problem deilde bizim yazlıkta kullanıcam zaten oralarda polis dolaşmıyor pek fazla almam çok tehlikeli diyo Abiler yardım edin ya ^^

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    paranı biriktir hiç söylemeden al gel motorunu bi scoter alsan yeter nasıl olsa bişey diyemez
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Benim düşündügüm Kanuni Breton 125

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Biraz içirdikten sonra yabancı bayanlarla fotoğraflarını çekerek veya direk baban üzerinde çalışarak şantaj yapabilirsin . Photoshop bilgin iyi ise direk montaj yapabilirsin...

Kaba kuvvetede başvurulabilir ancak o noktaya gelmeden bütün yolları denemek lazım yada mafyadan profesyonel yardımda istenebilir ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

Ucuz kanuni breton 125 gibi bir motor varmı 500-1000 arası

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz içirdikten sonra yabancı bayanlarla fotoğraflarını çekerek veya direk baban üzerinde çalışarak şantaj yapabilirsin . Photoshop bilgin iyi ise direk montaj yapabilirsin...

Kaba kuvvetede başvurulabilir ancak o noktaya gelmeden bütün yolları denemek lazım yada mafyadan profesyonel yardımda istenebilir ...
    Abi dur N'aptın
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Cam'Ron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim düşündügüm Kanuni Breton 125
    Baba biz ölümüne apaçiyiz staylaaaa!! dersin alır

zaaaaaaaaaaaaaaa xD

Ya peugeot 103 fln düşünüyorumda hemen dagılıyor diolar dogrumu

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    zaaaaaaaaaaaaaaa xD

olm o motor mu bu devirde ya alacağın motor 4 zamanlı en az 100'lük bi motor olsun.

ahaha :D Ya bi 650 tl lik Kanuni Breton buluyum aldıracamda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    motorunu kendin kazanıp biriktirdiqin paralarla alman her zaman senin için daha iyi olur..baban alırsa annenle arası açılabilir ve aile içi huzur bozulabilir..hem kendi paranla al ki ayrı bi kıymetli olsun hem onların kabullenlenmesi de kolay olur..ayrıca istersen ıssız çölün ortasında kullan motorunu ama mutlaka ehliyetin olsun..

:D dogruda sadece yazlıkta dolaşıcam yazlıkta Kumlada Bursaya yakın biryerde oralarda polis yok bişi olmaz benim arkadaşta honda today var daha birşey yok benle yaşıt arkadaş

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ahahahahahahaha Koptum bu yoruma yaaa
    Bende Babama bu Taktiği uygulasam iyi olur vallaha hiç yokdan bir Kanuni GT650R Alır vallaha borç eder harc eder alır bizde 150 lik 200 lük motorlardan kurtuluruz
    Sado

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaaaaaaaaaaaaaaa xD

Bu ne arkadaş. Töbe yarabbim

Yaşın 17 ye gelsin ehliyetini al sonra aldırırsın motorunu. Birine çarptığında veya biri sana çarptığında suçlu sensin.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    önce liseni oku...sonra motora binersin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sorun polisin olup olmaması deqil..kaza olur bela olur allah korusun ehliyetsiz olman hep senin aleyhine sonuçlanır hersey o yüzden alman senin faydanadir..

liseyi bitirince alirmiki

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

ya ankarada oturanlar bilir kurtulus ta kibris caddesinde pek polis yok oralarda problem olmaz ama dimi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)