Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Polis lambasıyla karga sesi çıkaran sivil araçlar resmi araçmı sahtemi merk edyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda nt700deauville
    hergün beşiktaştan floryaya gelene kadar en az 10araba yol isteyip sıkıştırıp yol istiyorlar aynadan bakınca gerçekten polis zannedip yol veriyorsunuz fakat yanınızdan geçince kuşkuya düşüyorsunuz...bi bilgisi olan varmı
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    sivil polis arabasında olan özellikler her arabaya yapılabilir
    1-) Siyah cam filmi: polis arabalarının camları filmli oluyor ama isteyen herkes bunu arabasına yapabilir
    2-) Mavi dönen lamba: internette şimdi arasam 100 tane ilanını bulurum
    3-) Uzun anten: Telsizin anteni sanırım radyo anteninden uzun oluyor ama süs olsun diye arabasına anten takan çok insan var
    4-) Plaka : Hani olmaz ya olurda siyah plaka ise o zaman anlaşılır yoksa imkansız
    5-) Korna sesi: Aksesuarcılarda bile satılır
    kısaca polis arabasının her türlü özelliği bulunabilir
    linklerini de ekliyim başlamışken bu siren ve korna

http://www.hepsiburada.com/liste/pol...oryId=20024826
    ışık

http://www.sinyalteknik.com/index.ph...FcKCDgodkhMrqw

unutmadan bugün tayyip istanbula gelmiş onun için her yer polis doluydu
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    honda nt700deauville
    yok artık resmen 21tl ya siren var bunlardan yaşadığım tek sıkıntı paniğe yol açmalarıdır,anlamıyorum nasıl bi denetimsizliktir bu
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bunları satan yerleri önce baskın yapıcan dicem ama ülkenin en büyük online sitesi bile sattıktan sonra dicek söz yok
    Mustafa Kemal Atatürk

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    size daha acı birşey söyleyeyim mi?

Sayın başbakanımız, istanbula geldiği zamanlarda her tarafı kapatan o konvoy var ya?
    %80 o konvoyun içinde olmuyor. Konvoyun arkasındaki trafiğin içindeki camları filmli, siyah olmayan, sıradan bir araç (audi a4 vs) içinde oluyor güvenlik sebebi ile.
    bilgi: derin devlet.
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sayın başbakanımız, istanbula geldiği zamanlarda her tarafı kapatan o konvoy var ya?
    %80 o konvoyun içinde olmuyor. Konvoyun arkasındaki trafiğin içindeki camları filmli, siyah olmayan, sıradan bir araç (audi a4 vs) içinde oluyor güvenlik sebebi ile.
    artık aleni oldu
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Aynı dertten bende muzdaribim,Gün içinde otomobil kullanıyorum özellikle köprü geçişlerinde berbat oluyor.sayın başbakanımız iktidara geldiğinde verilen sözlerden biride böyle makam saltanatlarının biteceği idi gerçekten bir dönem yalnızca resmi plakalar geçerdi şimdi ise yol geçiyor,kol..cu geçiyor.
    Her dönem kendi terbiyesizini çoğaltıyor durum bu yani atılıp tutulanlar, yalancı yarim, seni yerim vs.vs......

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yakında konvoyunun gittiği yere aslında 5 saat önceden gitmiş olur güvenlik için... :D...
    !?

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazen görüyorum yanında bi kız var karga sesi ile yol isteyerek güvenlik şeridinde ve ya normal şeritte, yol isteyerek gidenler oluyo. Ben bunlara el kol hareketi yapıp kenara çektirsem ve gerçekten polis çıksa ne olur?

Motosikleti
    honda nt700deauville
    aynı şeyden çekindiğim için açtım bu konuyu fakat sonuçsuz sanırım armut gibi panikleyip yol vermekten başka çare kalmıyor

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen görüyorum yanında bi kız var karga sesi ile yol isteyerek güvenlik şeridinde ve ya normal şeritte, yol isteyerek gidenler oluyo. Ben bunlara el kol hareketi yapıp kenara çektirsem ve gerçekten polis çıksa ne olur?
    öyle bir artislik yapar ki leonardo di caprio sanırsın
    İkincilik kaybedenler içindir...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plakasını alıp trafik polisine şikayet ediyorsun. eğer polis arabası değilse direk otoparka çekilir cezası da var epey.

Motosikleti
    honda nt700deauville
    kesinlikle doğru tespitler hocam, en iyisi yunus takım kıyafeti iki ışık bi siren bizde öyle takılıcaz yapıcak bişey yok

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Sadece ışıklandırma varsa cezası yok, ceza alması için siren olması lazım.

Zaten polisi aradığınızda böyle bir durum için sireni varmı siren çaldı mı diye sorar.

Eskiden bu apaçiler çok siren çalardı (ben yine umursamazdım) bi kaç senedir siren çalmıyorlar
    sanırım cezası ağır ve polis denetimi arttı.

Bu yüzden sirensiz sadece ışıklandırma ile yapıyorlar apaçiliklerini.

Diyeceğim odur ki siren çalıyorsa polis olma ihtimali yüksek.

Fakat emniyet şeridini kullanmaya polis müdürünün bile hakkı yoktur kanunen (sivil araba ile).
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Ben köprüyü sıksık kullandığımdan bunlara neredeyse hergun sahit oluyorum. Ama işte gerçek olma olasılıgından dolayı herseferınde yol verıyorum. Hatta içlerinden bir tanesı kopru girişine kadar (barbaros bulvarından) tepe lambası vardı girişte lambayı söküp içeriye aldı.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    avrupa gibi herşeyin nizami olmasını istiyorsak bunda bizimde görevimiz var. siz böyle bir arac gördüğünüzde plakasını ve rengini alıp tarih saat ile trafiğe şikayet edin. şu anda trafik polisleri tüm ihbarları değerlendiriyor. böylece ne kadar çok arac yakalanırsa bu aracların sayısı azalır.
    avrupada olsa böyle bir adamı yoldaki her on kişiden 8 i şikayet eder. kurala uymadığı için.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memlekete ...... 'ndan bol ne var???

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupa gibi herşeyin nizami olmasını istiyorsak bunda bizimde görevimiz var. siz böyle bir arac gördüğünüzde plakasını ve rengini alıp tarih saat ile trafiğe şikayet edin. şu anda trafik polisleri tüm ihbarları değerlendiriyor. böylece ne kadar çok arac yakalanırsa bu aracların sayısı azalır.
    avrupada olsa böyle bir adamı yoldaki her on kişiden 8 i şikayet eder. kurala uymadığı için.
    Aynen katılıyorum. Trafikte gördüğümüz dallamaları kimsenin ihbar ettiğini sanmıyorum.
    Ayrıca bu dallamaların dallamalıklarını ekip otosunun yanında yapmayacakları da malum olduğundan
    akıllanabilmeleri için ihbar, jurnal şart hocam.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    ankara'da bile o kadar çok yok ayrıca yol vermek de zorunda değilsiniz ki birçoğu sahte.

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)