Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

125 cc Çinliyi 250 cc ye yükseltiyorum..Resimli

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes_007 üstadım.Fotoğraf var mı hiç yaptırdığınız motor aksamının merak ettim doğrusu.Çok büyük bir görüntüsü oluyor bu işlemler yapıldıktan sonra.
    yok kardeşim yanımızda 1200 tl götürdük yamaha ybr de randuman verim alamama durumu nedeniyle yaptırmadık turgay usta garanti veremedi ancak diğer Cg ve rx serileri olsaydı işimiz garantideydi dönerken otobüs bulamadık konyaya kadar rastgele bi otobüsle gelip konyadan antalyaya YBRile 4 saate girdik

buda türkiyede tek olan yamaha crux modeli gaziantepte

Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Kingcüneyt

kardeş alınganlığın üstünde galiba bugün Motorlar için üretilmiş orjinal kitler Türkiyede ya bulunmuyor yada değerinin 2-3 misli fiyata satılıyor onu kastettim. Sana eleştiri getirmedim.

Motosiklet yaşam tarzın ve hobinse üzerinde değişiklikler yapmak çok zevkli bi uğraş.

Modifiye edilen motorun markası ne bilmiyorum ama frenleri ve lastikleride güçlendirilmeli. giden ama duramayan viraj alamayan bi motoru kimse istemez.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Kardeşim ,

Anladığım kadarı ile sadece hacim yükselterek ehven performanslı bir makina yapacaksın yani hem güçlü hemde uzun ömürlü bir sonuç çıkacak ortaya doğrumudur ????
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    öncelikle enes kütahyadan selamlar kardeşim nasılsın ne var ne yok uzun zamandır yazamıyrum,bu arada antepteki kardeşlerimede selam ederim;

kingcüneyt kardesım bellıkı bu modıfıye ve reketefe işlerinle az çokta olsa ilgileniyorsun,sana bır sorum olucak emınımkı bılgın vardır bu konu hakkında ;
    komple set hazır toplanmıs olarak motor vardır mutlak surette 250 ,300 cc cıvarı CG serısı bunların fıyatları ve kalıtelerı hakkında bılgı verırmısın,parca ve ömür konusu hakkında?

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Sabırıszlık la bekliyorum..işinizde başarılar ;)
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    başarılar kardeş

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Kingcüneyt

kardeş alınganlığın üstünde galiba bugün Motorlar için üretilmiş orjinal kitler Türkiyede ya bulunmuyor yada değerinin 2-3 misli fiyata satılıyor onu kastettim. Sana eleştiri getirmedim.

Motosiklet yaşam tarzın ve hobinse üzerinde değişiklikler yapmak çok zevkli bi uğraş.

Modifiye edilen motorun markası ne bilmiyorum ama frenleri ve lastikleride güçlendirilmeli. giden ama duramayan viraj alamayan bi motoru kimse istemez.
    hakılısınız dün yalış anladım sizi kusura bakmayın evet motr çok kuvvetli olacağı için frenler de önemli ön tambur olan freni disk yapmayı düşünüyoruz kısmetse olcak tekrar kusura bakmayın..
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim ,

Anladığım kadarı ile sadece hacim yükselterek ehven performanslı bir makina yapacaksın yani hem güçlü hemde uzun ömürlü bir sonuç çıkacak ortaya doğrumudur ????
    orjinal parçalarla hacim yüksetiyoruz doğrudur okan abi ama ehven performanslı demenizi anlayamadım bu işlemler bittikten sonra %100 değişiyor tepki veriyor..
    Alıntı yakamoz043 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle enes kütahyadan selamlar kardeşim nasılsın ne var ne yok uzun zamandır yazamıyrum,bu arada antepteki kardeşlerimede selam ederim;

kingcüneyt kardesım bellıkı bu modıfıye ve reketefe işlerinle az çokta olsa ilgileniyorsun,sana bır sorum olucak emınımkı bılgın vardır bu konu hakkında ;
    komple set hazır toplanmıs olarak motor vardır mutlak surette 250 ,300 cc cıvarı CG serısı bunların fıyatları ve kalıtelerı hakkında bılgı verırmısın,parca ve ömür konusu hakkında?
    evet kardeşim o şekilde de var suriyeden set olarak 300 cc 250 cc geliyordu bi ara ama o kadar randımanlı olmadığı için parça parça kaliteli malzemelerle düzüyoruz..
    Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabırıszlık la bekliyorum..işinizde başarılar ;)
    teşekkür ediyorum biterse deneme amaçlı benim arbayla km sini alcağım full korumayla tabi

Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başarılar kardeş
    teşekkür ederim kardeşim
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bende merak ettim şimdi sonuç ne olucak bakalım eğer sonuç güzel olur bir sıkıntı çıkarmazsa çonko burada ustalar hep randıman vermez büyütme ayar tutmaz diyorlar eğer dediğim gibi bir sıkıntı olmazsa mayısa kadar kesin senle bir daha görüşüp bu işe girişicem
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    ---
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende merak ettim şimdi sonuç ne olucak bakalım eğer sonuç güzel olur bir sıkıntı çıkarmazsa çonko burada ustalar hep randıman vermez büyütme ayar tutmaz diyorlar eğer dediğim gibi bir sıkıntı olmazsa mayısa kadar kesin senle bir daha görüşüp bu işe girişicem
    kardeşim dün gidemedim senin dediğin parçaların fiyatlarını öğrenecem bugun kusura bakmayasın aklımda yani
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    yoo nedemek denk gelirrse sor benim için sorun değil

Motosikleti
    RT 125 D / Karion
    CÜNEYT Heyecanla buradaki yazıları takip ediyorum... ....

eğer motorum eski olsaydı veya rektefiye yapılacak durumda olsaydı; senin yakana yapışmış, parçaları bekliyor olacaktım...

şuan sorun yok iken parçalara anahtar değdirmek istemiyorum.. fakat sen şimdiden mail adresini, cep telefonunu benim özel e atarsan sevinirim.. nasıl olsa ileride muhtaç olacağım sana..

Motosikleti
    ---
    Alıntı izmiRT125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CÜNEYT Heyecanla buradaki yazıları takip ediyorum... ....

eğer motorum eski olsaydı veya rektefiye yapılacak durumda olsaydı; senin yakana yapışmış, parçaları bekliyor olacaktım...

şuan sorun yok iken parçalara anahtar değdirmek istemiyorum.. fakat sen şimdiden mail adresini, cep telefonunu benim özel e atarsan sevinirim.. nasıl olsa ileride muhtaç olacağım sana..
    muhtaçlık ne demek kardeşim elimden geleni yaparım bundan hiç şüpheniz olmasın bu arada bugün kartel torranda oyulmayaca gidecek ayarlı eksantrik takılcak cuma gün üst kapak silindir cumarteside inş egsoz takılcak

Motosikleti
    son durum ne ne oldu bittimi motor

Motosikleti
    ---
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son durum ne ne oldu bittimi motor
    stronglu krangımız kartele kondu alt motor kısmı bitti tek 6 baskı plakayı unutmuşum almayı :( onuda şimdi gidip alcam silindirle üst kapakta değişiklik yaptık onlarda bugün gelcekti sipariş verdirmiştim... 250 cc kaldıracak egsozuda aldık Allahın izniyle bugün çalışcak şimdi gidecem bikaç resim çekerim..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay Antepliler vay... Lisedeyken az gavurmasını, burmasını yimedim Hala da o yemeklerin tebætini anlayamadım yöörum

Sonuçları bekliyorum
    #sürenadam

Motosikleti
    ---
    evet arkadaşlar motorumuz yavaş yavaş bitiyor alt motor kısmı bitti 6 lı baskı plakayı unutmuştum onuda aldım alt motor kısmı toplandı bitti gelelim silindirle üst kapağa parçacının verdiği silindirle üst kapak hoşumuza gitmedi zongshen parka üst kapakla silindirimiz bugün geldi yeni parçaların resimlerinide çektim buyrum resimler 250 lilik krankımız nasıl duruyor ama

değiştirdiğim üst kapak ve silidir

ee bunları yaptırmışken bizim emektar yamahayıda yaptırmmak olmazdı depriyaj plakları bitmişti onada orjinal deprej plakları aldım 80 lirada ona gitti 5 tane plağa 80 lira verdim cuk diye oturdu ah ulan yamaha herşeyin pahalı..

Güzel gibi görünüyor herşey.En anlamadığım şeylerden biri şu motor kısmını söküp takmak.Bir adet çöp olmuş motosiklet bulup parçalayacağım.Bakalım toplayabilecek miyim.Yazın vaktim olursa karın tokluğuna bu işi öğrenmek isterim.İstediğimde gideyim.Yardım edeyim.Para pul istemez tek derdim kendi söküğümü dikebileyim.Kolay gelsin tekrar.Bittikten sonra sağlam ve kaliteli bir video istiyoruz.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gibi görünüyor herşey.En anlamadığım şeylerden biri şu motor kısmını söküp takmak.Bir adet çöp olmuş motosiklet bulup parçalayacağım.Bakalım toplayabilecek miyim.Yazın vaktim olursa karın tokluğuna bu işi öğrenmek isterim.İstediğimde gideyim.Yardım edeyim.Para pul istemez tek derdim kendi söküğümü dikebileyim.Kolay gelsin tekrar.Bittikten sonra sağlam ve kaliteli bir video istiyoruz.
    ben çok çalıştım abi.... ama para da alıyordum... günlük en az 20 lira... çalışmadıgım günlerde de motorumun yedek parçasını lamba buji yağ gibi şeyleri de para vermeden aldım.... hatta geçen bayram tatilinde biraz daha abartıp kazalı scooterden ön fren hidrolik yağ deposu ve manetini aldım....

şuan kendi söküğümü gayet güzel dikiyorum...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çok çalıştım abi.... ama para da alıyordum... günlük en az 20 lira... çalışmadıgım günlerde de motorumun yedek parçasını lamba buji yağ gibi şeyleri de para vermeden aldım.... hatta geçen bayram tatilinde biraz daha abartıp kazalı scooterden ön fren hidrolik yağ deposu ve manetini aldım....

şuan kendi söküğümü gayet güzel dikiyorum...
    buna fırsat bu fırsat aman gaçırma derler

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna fırsat bu fırsat aman gaçırma derler
    ahtapot gibi sarılmışım bırakırmıyım.... amaa el emeğimden kazandıgı paralarında haddi hesabı yok....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler