Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200 rs hakkında acil cevap

Motovento
    REKLAM ALANI

Bajaj Pulsar 200 rs almayı düşünüyorum acemilik var başlangıç motoru için arkadaş honda cbr 125 i öneriyor sizce hangisini almalıyım? nicin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cbr125 al ilerde değişirsin yetmezse 2. el alıcaksan dikkat et ölü cbr vermesinler göster mutlaka ustaya servise
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    200 rs kullanıyorum, cbr piyasası pahalı 11-12 bin arası temiz bir rs200 al. En önemli avantajı abs. Lastikleri alır almaz değişmelisin. Parça fiyatı olarak pulsar acayip zamlandı eskisi gibi f/p ürünü olmaktan çıktı. Cbr 250 ve rs200 deseydin cbr derdim ama 125 lik kısa bir süre sonra seni kesmez. Pulsarda yeni modellerde de olsa stop sorunu var arada bir yapıyor. Parça kalitesi berbat. Bakım fiyatları hondadan pahalı. Bunları göz önünde bulundur öyle al alacaksan.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 rs kullanıyorum, cbr piyasası pahalı 11-12 bin arası temiz bir rs200 al. En önemli avantajı abs. Lastikleri alır almaz değişmelisin. Parça fiyatı olarak pulsar acayip zamlandı eskisi gibi f/p ürünü olmaktan çıktı. Cbr 250 ve rs200 deseydin cbr derdim ama 125 lik kısa bir süre sonra seni kesmez. Pulsarda yeni modellerde de olsa stop sorunu var arada bir yapıyor. Parça kalitesi berbat. Bakım fiyatları hondadan pahalı. Bunları göz önünde bulundur öyle al alacaksan.
    Cok güzel tarafsız yazmışsınız. Bende rs200 bakıyordum fakat belirttiğiniz gibi yedek parça olarakta japonları geçtiği için gittim eski kasa cbr aldım. Çok ta memnunum. Tek eksikliği benim için Abs. 2018 modelinde var fakat onunda fiyatı 23 bin tlyi aşıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)