Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mrb iyi geceler

Motovento
    REKLAM ALANI
    dejawuu_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb arkadaşlar bişi danışıcam ama bana bi yardımcı olursanız bende asya 150 t1 var 2500 km. 2011 model
    biri varda motorumu kendi motoryla takas etmek istiyor o kiideki motor ise Mondial 150 mcx 3700 km. 2011 model değişmek istiyor ne yapayım bana bi akıl verin iyi geceler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Paşa tabiki değiş . Asyayı kolay kolay elinden çıkaramassın piyasası olmayan motor parça sıkıntısı var . Mondial parça var ucuz elinden çıkarırısın .
    Ama şuda var tabi al birini vur ötekine ikiside çin .

aynen ya asya 150 t1 alırken görünüşüne vuruldumda aldım :D
    ama ne bilim kararsız kaldım ikiside çin sonuçta dediğin gibi

Mondial daha iyidir .

motor tanıtımı şöle bi bakarmısın kardeşim.....

Motor kazasızdır.Bir defa sehpadayken rüzgar vasıtasıyla yan yattı grenajlarda çizik yok sadece sağ ön aynada ufak bi çizik var... 162 cc dir. Cbf 150 ybr 125 gibi çok kullanılan motorsikletler ancak tozunu yutabiliyor... Mc ye oranla biraz daha alçak ve selesi rahattır.... Rodajı çok dikkatli yapılmıştır.Hiç kilometre kaybı olmadan eksiksiz yağ değişimi yapılmıştır.. 2500 kilometrede buji değişmiştir.3000km de zinciri lastikleri değişmiştir..ARKA ÖN DİSK FRENDİR.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorundan memnunsan heyecana gerek yok

Fatih Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600 SA
    arkadaşınız neden değiştirmek istiyor?
    Facebook SYM Türkiye: facebook.com/photo.php?v=10150404954988509#!/groups/255250534521200/

ya memnunum ama bi rampaya felan gelince mamala gibi kalıyorum bide motorda iki kişiysek vay halimize beylikdüzü rampası var burda istanbul da ordan çıkarken bide iki kişiysek 30 --40 kadar düşüyo hızzzz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

ya arkadaşta değil açıkçası benim motor internette yayında bu kişide msj atmış takas edelimmi diye?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

arkadaşlar ne diyorsunuz şimdi değişeyimmi yoksa dewammı edeyimmm 150 t1 imle

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

arkadaşlar hadi adam ısrar ediyor değişeyimmi yoksa kalsınmı ???????????????????*

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendin git bi gör kullan beyenirsen içine sinerse değiş başkalarını boşver

Motosikleti
    Pulsar
    Bende katılıyorum motoru bir görün test sürüşü yapın. Zaten arora'dan daha kuvvetli mi değil mi biner binmez anlarsınız.

çocuk bide çok istekli illa değişelim felann msj yağmuruna tuttu benii

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

ya bi link versem bi baksanızz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...e=directSearch

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

arkadaşlar baktınızmı

Motosikleti
    Pulsar
    Neden bu kadar çok satmak istiyor anlamış değilim. Bir sıkıntısı olmasın motorun?
    Bence yarın buluşma ayarlayın. Tanıdığınız bir motor ustasına motoru gösterin. Usta onay verirse ve deneme sürüşü yapıp hoşunuza giderse kaçırmayın.

yarın cocukla buluşucaz yorumlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Pulsar
    Dediğim gibi ustaya gösterin, tanıdık yoksa bile mondial servisine yada herhangi bir servise gidin (gerekirse ücret öderim gibi birşeyler söyleyebilirsiniz) motorun açılıp açılmadığına, oynanmış olup olmadığına baktırın. Hatta km sayacını geri alanlar var dikkat edin derim. Hayırlısı olsun. Deneme sürüşü yapmayı unutmayın.

yarında pazar günü aksine işte

xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    Abi ben mondial servisiyim antepliyim burada asya,mondial,kuba gibi motorları düzerler ben mondiali al derim servis ağı çok geniş parça sıkıntısı yok piyasası var evt hepsi çinli ama şu gerçekki çininde iyisi kötüsü var mondial al derim..

Motosikleti
    Pulsar
    Öğleden sonra genlede servisler açık oluyor. Tabi oraları bilemem yoksa adam pazar servisler çalışmadığını bildiği için mi böyle yapıyor? Hiç yoktan yanınızda motordan anlayan birini götürebilirsiniz. Ayrıca takas söz konusu olursa hafta içi notere gitmeden de bir servise uğrayabilirsiniz.

çok teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için allah razı olsun.

xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    Rica Ederim adıma abi yardımcı olabildiysek tabi iyi geceler dilerim..

Choppermod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    benim size tavsiyem motoru bir ustaya göstermeniz ve borcu harcı varmı öğrenmeniz.eğer hiçbir sıkıntısı yoksa takas gayet mantıklı sizin açınızdan
    Eski diye birşey yoktur , taa ki yenisi gelene kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)