Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kararsızlık az bir zaman kaldı lütfen yardım (cbf 150)

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar dostlar. Nasılsınız iyimisiniz ? İyi olmanızı temenni ederek soruma geçiyorum. Gerçi bu soru benim için sorun oldu
    Cbf 150 sıfır hakkında almalımıyım arkadaşlar yeni kasalardan bahsediyorum cbf 150 topiğinin her sayfasını okudum forumda lakin tam tatmin olamadım yazılanlardan.
    Kronik sorunlar olduğundan bahsediliyor elektronik sistem tekleme gibi gibi. Sıfır almam mı daha mantıklı yoksa temiz bir 2.el mi ? Şayetki 2.el derseniz model olarak ne olmalı ?(07-08-09) Özellikle yeni kasa kullanıcılarının yorumunu almak istiyorum .
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
    Tekirdağdan Ömer Karataş . Esen kalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bütçen ne kadar hacı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Kararını fuardan sonra ver.Belki süpriz modeller olabilir. Yamaha dan bekliyorum açıkcası.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bana kalırsa 2 ucu birşeyli değnek misali neden mi 2.el alırsın adam teklemeden yada başka birşeyden satıyor olabileceği gibi 0 alırsanda tekleme sorunlusuna denk gelme şansın da var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    2011 eski kasa bulabilirsen al yada sorunsuz seri olan 2009 modellere bak.
    Not: cbf 150 kullanicisi..

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçen ne kadar hacı...
    Mete abiye kulak ver hocam.Cbf 150 dedin mi aklıma gelen tek insan.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçen ne kadar hacı...
    Abim sıfırda alabilirim . Yok kesinlikle cbf 150 alıcam kararımı verdim . De yeni kasalardan çekiniyorum hiç kullanmadım çevremde bir sürü cbf var lakin bir tane yeni kasa yok . Sıfırda alabilirim 2.elde ne yapmalıyım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararını fuardan sonra ver.Belki süpriz modeller olabilir. Yamaha dan bekliyorum açıkcası.
    Yok paşa kararımı verdim ben cbf 150 alacağım kesin ve net fakat sıfır mı ikinci el mi onda kararsızım . Fuardaki süpriz modellerin fiyatlarının da süpriz olacağını düşünüyorum ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bana kalırsa 2 ucu birşeyli değnek misali neden mi 2.el alırsın adam teklemeden yada başka birşeyden satıyor olabileceği gibi 0 alırsanda tekleme sorunlusuna denk gelme şansın da var
    Dostum sıfırların duyduğum kadarıyla serviste çözüyorlarmış tekleme sorununu .
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 eski kasa bulabilirsen al yada sorunsuz seri olan 2009 modellere bak.
    Not: cbf 150 kullanicisi..
    Sevgili değerli cbf kullanıcısı 2011 eski kasa bulabilsem bu konuyu açmazdım bile. Teşekkür ederim bilgilerin için .
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abiye kulak ver hocam.Cbf 150 dedin mi aklıma gelen tek insan.
    Verdik hocam bakalım bekliyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)