Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bir mil daha

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salavat getirin fireball atıyorum.
    Kacılın battal gazi geliyor ulem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulem bende kendimi motorcu sanırdım.

ne boksörüm , ne adı duyulmuş bir gruba üyeyim , ne bahsi geçen porfesyonel eğitimlere katıldım , ne zenginim ne de fakir , daha kimseye gider de yapmadım

daha çok yol katetmem lazım iyi bir motorcu olmak için
    hahahaha sesli güldüm.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Cinai motorcular derneği (CMD). bizde varız uleyyyyn

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kelebek kibin uçarım
    arı kibin kaçarım

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://4.bp.blogspot.com/-wGGQnG_oBH...05380147_n.jpg
    ULU MANİTU !!!

reyiz beni de alın aranıza ...
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kimseyle kavgaya niyetim yok sadece işin astarını bilmeyene bilgi vermek istedim üstüme gelindi.Ben herzaman dediğim gibi daha evelde insanların hakkını savunurum.Bu yollarda insanları bir tek biz biliriz biz otariteyiz diyen adamlarında fiyakasını ortaya sererim.Ve fotografdaki arkadaşlarada bulaşmam

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bura benim bittiğim yerdir aga
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Yaş grubu 40 yaş üstü görünüyor açıkcası pek ilgimi çekmedi.
    Yolculuğunuzda mutluluklar dilerim.
    Açıkçası, herhalde aynı yaş grubunda olduğumuzdan ben de şimdiden bir yakınlık hissettim.

Her neyse, bence para için eğitim vermelerinde de bir sakınca yok. Para tuzağı ayrı bir konu tabii ama profesyonel çalışan herkes para kazanmak için çalışmıyor mu ?

Eğer katılımcılar verdikleri paranın (ki katılanlar da bunu söylüyor) karşılığını aldıklarına inanıyorlarsa bir sorun yoktur. Tabii Eğitime verecek parası olanlar için.

Aslında belki de kendimize bir bakmamız lazım. Burada yer alanlardan kaçı paralı ya da parasız eğitim aldı ? Internette kaynak buldu, okudu, pratik yaptı ?

Doğru motosiklet eğitiminin sürüş güvenliğin arttırdığını kim inkar edebilir ki ?

Uzaktan fikir beyan etmenin çok doğru olmadığını düşüyorum. Katılımış olanlar en doğru referansdır.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ABÜÜÜÜÜÜ......
    az daha altıma edecektim yahu, yapmayın böyle

gülmekten karnım ağrıdı ve sonra aklıma 9 kaynım geldi....
    ağrı beynime sıçradı
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    BU gurup isi falan sakat sanirim..
    Seneye bir guruba katilsammi diye düsünüyordum ama sakat isler sanirim bunlar..
    Abi ben Niko ve Tugrul la gezeyim herzamanki gibi...

Guruplarda boksörü vaaaa, kötü bakani vaaaaaaa

Bu gurup isi bana göre degil baba...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı dersansport adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gördüğümü söyledim ordan insanlarıda tanıyorum ve o insanların bire bir yorumlarınıda biliyorum ordan ayrılanlarında.Bu yüzden birşeyler bildiğim için söylüyorum birşeyler bilmesem tabikide hiçbirşey söylemezdim.Herneyse benim gocumdugum nokta gençler ve az daha fakirce akradaşlarımızın es geçilmesinden ibaret biraz da onlarıda insandan saymak gerekli sonuçta aynı yolu paylaşıyoruz bak ben başımdan geçeni anlattım yardım ettim arkadaşlarına onlar daha park edemezken ukala ukala birde teşekkür bile etmediler kızcagız etti birtek.Demek istediğim omm dışındada sürücler var ve onlardan iyileride var kötüleride kendilerini üstün saymasınlar yeterli bize.
    bu mesajında ve öncesinde söylediklerine katılıyorum, genellikle zengin ya da belli bir kariyer yapmış olanlarda ego ve ayrımcılık gibi konular maalesef ön planda oluyor ki bu bence hem insaniyete hem de motorsiklet ruhuna kesinlikle aykırı ve kesinlikle bu kişiler ciğersiz oluyor ve bence 2 teker tam bir sevdadır ve bu yürek, ciğer işidir; gerisi hikayedir... parayla kariyerle motorcu olunmuyor. eğitim konusuna gelince tabii ki sürmeyi bilmenin yanında sertifika ve kurs eğitimi almakta yarar var ve kimi yerde ücretsiz kimi yerde uygun fiyata kurslar mevcut ki herkes kendisine yetecek seviyede bunları rahatlıkla edinebilir. motorsiklet zahmetli ve biraz da olsa masraflı bir zevk ya da bizim açımızdan konuşacak olursak sevda ve böyle olunca ekipman olsun eğitim olsun bu konularda kesinlikle ihmalkar davranmamalıyız. gruplaşma, destek vs. konularında ise gençler ya da maddi durumu belli bir seviyede olanlar kendi aralarında geziler, buluşmalar vs düzenleyerek (ki hemen hemen her ilde motorsiklet grupları az çok oluşmuş ve oturmaya devam ediyor) ya da mevcut katılabilecekleri etkinliklere birlikte giderek çözüm üretilmiş olunabilir. yani kendi aralarında bir iletişim, samimi bir ortam kurmaları mümkün ama elbette birilerinin bu konuda aktif olması ve başı çekmesi gerekiyor.

çok iyi biliyoruz ki herşey para, makam, menfaat değil; hele bence bu kavramlar motorcuya en uzak olması gereken kavramlar. çünkü bir yerde bir sevda varsa orada samimiyet olması gerekir. tabii ki motor sporu için maddiyat da lazım ama sadece yetecek seviyede lazım, fazlası değil. menfaat, makam, para hırsı gibi kavramların olduğu yerde ancak ve ancak bencil egolar sözkonusudur ve böyle kişiler genelde ne doyarlar ne de tatmin olurlar. gerçek motorcular samimidir, içtendir, yalındır, başka niyet taşımaz; sadece basar gaza ve 2 tekerin, bu sevdanın vazgeçilmez, sade ama gerçek manada doyurucu olan tadını yaşar. eski F1 pilotu Ayrton Senna nın "pure racing" demesi gibi "pure riding" (saf, katıksız, sadece binmek) diyelim biz de... saygılar, sevgiler, iyi forumlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adamın bmwsi bozuluyor kapıya yeni bmw geliyor hersene bir sonraki modelle yeniliyor,işi oturmuş para gani gani hala eğitimden para kazanma derdinde,sonra çıkıyorlar yollarda çok eğitimsiz kasksız bilinçsiz sürücü var diyorlar.Adamın cebinde benzin parası yok üstüne mont alıcak parası yok eğitimemi para bulcak millet yaşamını ortaya koymuş yollarda ekmeğini kazanınıyor bunların derdine bak eğitimleri yokmuş,yok efendim motorları teknik açıdan yeterli değilmiş herkez bmw alıcak onlara göre yada goldwing.Bu işi adam gibi yapıcaksanız toplayın gençlerini eğitin bir sebabınız olur.
    Van depremindeki 3 er 5 er çadırları kapan audi q7li mutait gibisiniz maşallah.O yüzden herzaman karşınızda olucam ve aynı yolda sürmüyeceğim sizinle.O apaçi dediklerinizle sürerim en azından üç beş birşey katarım çocuklara.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    mt deki ışığı, potansiyeli gördüm arkadaşlar
    doğuş kulubü kuruyorum ve üyelerini buradan seçecem
    doğuş kulübünün birinci kuralı: doğuşun şarkılarını dinlediğini kimseye söylememektir!

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt deki ışığı, potansiyeli gördüm arkadaşlar
    doğuş kulubü kuruyorum ve üyelerini buradan seçecem
    doğuş kulübünün birinci kuralı: doğuşun şarkılarını dinlediğini kimseye söylememektir!
    Güzel yorum.Şimdi ben de görüşlerimi söyleyeyim.Ülkemizde motosiklete binen kesim %80 normal gelire yada biraz üstüne sahip insanlar.125-250 cc civarlarında motosikletleri var.Ben gruplara takılmam.Önemli olan insanlık.Bir tane çin malı motosikleti bozulmuş adama diğer bir çin malı motosikletçi yardım edip de bmw,honda kullanıcısı yardım etmeyecekse o kişiye motosikletci demem.OMM grubunu ilk kez duydum.Bir sitesi varmış.Girdim okudum.Sanırım sitesi budur.
    http://tr.ommriders.com/t/10/
    Baktım gördüm.Gerçekten büyük motosikletli insanlar var.Yaş olarak da benden büyük insanlar.Paraları pulları var mı bilmem.Kaliteli motosikletleri var.Eğer gerçekten benim gibi orta kesim insanları küçük görerek.Motosiklet yetersiz diyerek bakıyorlarsa onların bileceği iş.Ama eğer gerçekten eğitmek,insanlara ayrım yapmadan birşeyler katabilmek için buradalarsa işte o zaman tek cevabım şudur. Bir edindiğim bilgiye göre de 80 tane resmi üyesi var bu grubun.Ayrıca Barkın abi boş bir insan değildir.Yaptığı testleri kimisi beğense kimisi nefret etse de ben severek izlerim.Bir scooter anlatırken,çok çekici,burada büyük bir gözü var.Kızların telefonunu saklayabilmek için güzel.''diyen bir abimin samimiyetinden hiç şüphem yok.Ben 2 tarafta da değilim.Sadece bilgilerimi aktarmak istedim. İyi forumlar.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Abilerler tanışmayı çok isterdim.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R
    Mail + Msn : mertmugen@gmail.com

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)