Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motosiklet Almak İstiyorum Yardımcı Olur musunuz Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    onderotlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce ehliyet ve techizat :D
    Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım güzel paylaşımlar gerçekleştiririz.
    Ben yaz aylarına doğru yeni bir motosiklet almayı düşünüyorum. yeni başlayacağım için 125cc almam daha uygunmuş (baya uzun süre araştırdım ). motosiklet modellerini de epey araştırıp Honda CBR125 de karar kılmıştım. Ta ki megelli 125'i görene kadar....
    Açıkcası çok istiyorum almayı ama ben Malatya'da ikamet ediyorum sizce yedek parçada çok sıkıntı yaşar mıyım? Sizlerin tavsiyelerine çok ihtiyacım var
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Arkadaşım hoş geldın her zaman bılınen markayı alman ve servısı parcası bol olan bır motosıkletı tercıh etmen senın acından daha faydalı olur

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı onderotlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım güzel paylaşımlar gerçekleştiririz.
    Ben yaz aylarına doğru yeni bir motosiklet almayı düşünüyorum. yeni başlayacağım için 125cc almam daha uygunmuş (baya uzun süre araştırdım ). motosiklet modellerini de epey araştırıp Honda CBR125 de karar kılmıştım. Ta ki megelli 125'i görene kadar....
    Açıkcası çok istiyorum almayı ama ben Malatya'da ikamet ediyorum sizce yedek parçada çok sıkıntı yaşar mıyım? Sizlerin tavsiyelerine çok ihtiyacım var
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar
    Hoşgeldin aramıza. Sıkıntı yaşar mıyım dan ziyade başka bir soru sormalısın o motor için Parçasını Türkiye de bulabilir miyim? Ya da kaç ayda getirtirim. Bencede honda cbr 125senin icin cok dogru bir tercih olur

onderotlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce ehliyet ve techizat :D
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar sanırım artık cbr125'e hazırlanma vakti geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)