Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bol dor su geçirmez kışlık eldiven aldım, siz almayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    hmdonmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Bu siteden birçok konuda birinci elden faydalı yorumlar bilgiler öğrendim. Belki bir kardeşimize de ben yardımcı olurum umuduyla yazıyorum.

BoL D'or Kışlık Su Geçirmez Eldiven adıyla satılan ürünü internet üzerinden aldım. Kısa sürede elime geçti ve ölçülerde bir sıkıntı yaşamadım. Aldıktan sonraki 10. gün sonunda sol teki bilek kısmından dikiş yerleri sökülmeye başladı (giderek büyüyor). Korumasının olmadığını bilerek almıştım zaten ama ayrıca kesinlikle sıcak tutmuyor. Motosiklete daha çok şehiriçi ulaşım aracı olarak biniyorum, evden işe doğru giderken (max. 50-60 km şehiriçi) 5 dk sonra parmaklarda bir üşüme başlıyor. Firmaya telefon ettim, ürünü görmeleri gerektiğini büyük ihtimalle yırtık yer için tadilata gidileceğini söylediler. Bu arada aldıgım sitede ürün yorumuna da yazdım ama henüz yayınlanmamış.

Ucuz mal alınır elbette ama bu durum kesinlikle bu eldivenler için geçerli değil. Hiç kimsenin bu ucuz eldiveni alacak kadar zengin olduğunu sanmıyorum.
    Uzun lafın kısası, ellerim üşüyor cebim yanıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun dostum iyi olmuş buraya yazdığın gerçi alıp kullanan hatta tavsiye edende var senin aldığın eldiveni ama belki seninki üretim hatası falandır ama genede dikkat edilmeli markaya
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    şansa bak banada o eldiven cazip gelmişti vazgectim
    başka bildiniz varmı ucuza bende bakınıyomda
    Mustafa Kemal Atatürk

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    hangi firmadan aldın?
    Youtube: YOL AVCISI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ben de aynı eldiveni aldım, kullanıyorum. Dedikleri gibi su geçirmiyor ve bence gayet sıcak tutuyor. Sadece sabahları 100 km/h hızla giderken ellerim biraz üşür gibi oluyor o kadar. Bence eldivenler fiyatına oranla çok iyi ama satıcısında hayır yok. Oradan bir şey alacaksanız kapıdan çıktıktan sonra bir daha işiniz olmasın. Her şey satana kadar. Bunu bilerek alırsanız çok sorun olmaz.

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi firmadan aldın?
    Tabii ki motomax. Öyle mi?

Motosikleti
    CBF 150
    Sagolun arkadaşlar,

Bu eldiveni sadece motomax satıyor diye biliyorum. Keşke bendekiler de sadece 100 km'de üşütse. İnanın 50 km civarı hızla ışıklar/dur-kalk derken 5 dk sonra parmaklarım üşümeye başlıyor. Diğer bir sıkıntı ise, eldiven montun sanırım manşet denen kısımlarını içine çok zor alıyor, uğraş vermel gerikiyor.
    Firma yetkilisi kargo parası benden olmak üzere "Gönderin, bakalım; büyük ihtimalle tadilat olur" dedi. Farkını verip başka bir model almamın ise ürünü kullandığım için mümkün olmadıgını söylediler.
    Ben de kaynanadan rica ettim, yırtılan yeri her iki tekte de iğne iplikle dikti sağolsun
    Aslında yine motomax'ta "Difi Drizzle Ax" adlı bir eldiven daha var. Birkaç yabancı siteden yorumlarına baktım "sonbahar sonu-İlkbahar başı için" daha uygun demişler. Ama en azından korumalı

Bir de Held Freddo düşünmüştüm ama nasıl bilemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı hmdonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagolun arkadaşlar,

Bu eldiveni sadece motomax satıyor diye biliyorum. Keşke bendekiler de sadece 100 km'de üşütse. İnanın 50 km civarı hızla ışıklar/dur-kalk derken 5 dk sonra parmaklarım üşümeye başlıyor. Diğer bir sıkıntı ise, eldiven montun sanırım manşet denen kısımlarını içine çok zor alıyor, uğraş vermel gerikiyor.
    Firma yetkilisi kargo parası benden olmak üzere "Gönderin, bakalım; büyük ihtimalle tadilat olur" dedi. Farkını verip başka bir model almamın ise ürünü kullandığım için mümkün olmadıgını söylediler.
    Ben de kaynanadan rica ettim, yırtılan yeri her iki tekte de iğne iplikle dikti sağolsun
    Aslında yine motomax'ta "Difi Drizzle Ax" adlı bir eldiven daha var. Birkaç yabancı siteden yorumlarına baktım "sonbahar sonu-İlkbahar başı için" daha uygun demişler. Ama en azından korumalı

Bir de Held Freddo düşünmüştüm ama nasıl bilemiyorum.
    Motomax'ın satış sonrasında çok kötü olduğu biliniyor zaten. Yani işinize gelen bir ürün varsa alıp, aldığınız yeri bile unutacaksınız. Satış sonrası hizmet hayal.
    Sizin eldivenlerin dikiş yerlerinde falan bir açıklık olmasın? Tamam bu havalarda çok sıcak tutmuyor ama şikayet edecek kadar üşümüyorum ve her gün ortalama 100 km/s hızla 13 km yolu gidip geliyorum.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Bilmediğiniz markayı almayın derim ben ixes marka der,i eldiven aldm iç koruması dikişleri söküldü yeni yeni markalar hikaye....revit dainese kushıtanı berıng dıfı m tech yada orjınal marka ürünler alın derim...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'ın satış sonrasında çok kötü olduğu biliniyor zaten. Yani işinize gelen bir ürün varsa alıp, aldığınız yeri bile unutacaksınız. Satış sonrası hizmet hayal..
    Size katılmamak elde değil. Ben de aynen öyle düşünerek almıştım ve en kötü ihtimal bu kışı çıkarsa yeter demiştim zaten. Bu arada hiç de işe yaramıyor değil; Bol Dor'u belki kargoyla gönderirim diye yanıma yazlık touring'leri de almıştım deneyince gerçek üşümek neymiş gördüm.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    hşşşşş...motomax'ı eleştirmek caiz değildir...konunuz silinir mazallah..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    2 hafta önce bende aynı ürünü aldım gayet memnunum yani tamam aman aman bir marka ve model değil ama fiyat-kalite oranında değerlendirilince tatminkar.yüksek hızlarda dahi parmak uçları çok hafif üşüyor ki dayanılmayacak bir seviyede değil.

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Ben NİC 1017 model deri eldiven kullanıyorum 50 TL'ye aldım 1 ay kadar oldu.4 mevsim olduğunu bilerek aldım ve sonuç ellerim üşüyor İçine yün eldiven giyip üstüne giyiyorum idare ediyor ama tam kışlık eldiven almam lazım tek kriter üşütmemesi.Tavsiyeler varsa alabilirim ucuz yollu...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bugun gittim bitane adam gibi eldiven aldım ama büyük test bir hafta sonraya kaldı :D memleket yolu gözlenir

he şunu diyicem
    motomaxta 59 tl satılan bu eldivene karar kılıp gitmiştim nitekimde almıştım ancak yoldan döndüm geriye
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...n-pmu1444.html
    parmaklarında filanda hava alan deliklerden var sakın soğuk havalar için bu modeli almayın .bahar dönemi için ideal bir eldiven

neyse bari dedimki para verdim az daha veririm elim üşümez diye bunu aldım bakalım test edicem ilerliyen zamanlarda

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...en-pmu655.html
    Mustafa Kemal Atatürk

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    30tl lik eldivenin su geçirmeyeceğini inanmışmıydınız?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bende held marka kışlık bi eldiven aldım yukarıda arkadaşın dediği model sanırım..vizör silicisi var araba sileceğinden 4 cm ksip yapiştirmişlar bi numarası yok ama eldiven hoşuma gitti şu an yeni olduğundan mıdır kalıbı ufak ondanmıdır sağ elim çok yoruluyor..birrde sağ elimin başparmağı uğuşuyormu desem üşüyormu desem anlamıyorum..genel olarak iyi yağmurda henüz denemedim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende held marka kışlık bi eldiven aldım yukarıda arkadaşın dediği model sanırım..vizör silicisi var araba sileceğinden 4 cm ksip yapiştirmişlar bi numarası yok ama eldiven hoşuma gitti şu an yeni olduğundan mıdır kalıbı ufak ondanmıdır sağ elim çok yoruluyor..birrde sağ elimin başparmağı uğuşuyormu desem üşüyormu desem anlamıyorum..genel olarak iyi yağmurda henüz denemedim..
    2007 de almıştım 40tl ye içi meşin

parasına göre güzel eldivendir, şimdi pedere verdim o kullanıyor

o silecek de yarıca çok işeme yaramıştır.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 de almıştım 40tl ye içi meşin

parasına göre güzel eldivendir, şimdi pedere verdim o kullanıyor

o silecek de yarıca çok işeme yaramıştır.
    şuanda da 60 tl
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    revit kışlık eldiven satıyorum. 50 tl. Sadece 1 gün giydim. Şirket vermişti. Şu an mağazada 130 lira civarı. Almak isteyen mesaj atsın

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Cerrahi eldiveni tak üstüne ne giyersen giy

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)