Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorla yapılacak Güzel Hareketler Ve Yapılışları !

Motovento
    REKLAM ALANI
    MersinJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Herkez Bildiği bir hareketi yazarsa ufakta olsa birşeyler kapmış oluruz birbirimizden ..
    EE yollardada biraz havamız olsun .. Mesela arkayı beyaz dumana boğmak nasıl ben çok merak ediyorum ... ??
    @ ~ Lastiği Yak , Ruhunu Değil .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam da koca koca yazmanin nedeni ne?

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    bildiğim kadarıyla ayakların yere sağlam basacak ve kasınklarınlada motoru tutacaksın yani sağa sola kaymasın yada kaymasını dengelemen amacıyla ön fren sıkılı vaziyette gaz veriyorsun hafiften ve lastikler yanıyor. tabiki kesinlikle tavsiye edilecek bişey değil çünkü öncelikle cebine zarar motorun kontrolünü kaybettiğin taktirde sen bir tarafa motor birtarafa yada sende motorla beraber savrulursunuz ve çevredekilerede zarar verebilirsiniz.yani çok tehlikeli şeyler bunlar bence boşver gitsin. bende çok meraklıyım butür şeylere ama ben sadece izlemekle yetiniyorum.hani şu acayip bir yarış vardır mobiletlere benzer ama tamamen farklı olan motorlarla dengede yüksek yerlere filan hoplayıp zıplıyorlar motorla özelliklede ona hastayım o yarışmaların adını bilmiyorum bilsem netten 7/24 izlerim
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı MersinJJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkez Bildiği bir hareketi yazarsa ufakta olsa birşeyler kapmış oluruz birbirimizden ..
    1 - önce sol elini göğüs hizasında kaldırıyorsun
    sonra baş parmağını işaret ve parmağının arkasından dolaştırıp ,orta parmağın sağından geçecek şekilde hızla ileri doğru iterken ,
    işaret ve orta parmağını da hızla geriye doğru katlıyorsun.

*bu hareket trafikte çok önemlidir minibüs ve taksi şöforlerine karşı kullanabilirsin.

2- bu harekette ise yine sol elini göğüs hizasına kaldırıyorsun elini yumruk şeklinde ve yere dik bir vaziyette tutarken kimseye çaktırmadan hızla sağ elinin avuç içi ile sol elinin en üst tepesine sert bir vuruş yapıyorsun.
    mühim bir nokta var sol elinin içinde kalem geçecek şekilde bir açıklık olması gerek yoksa ses çıkmaz...

* bunu da solladığın yada ışıklarda geride bıraktıklarına karşı kullanabilirsin.
    LiseliMotorc bunu beğendi.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bak tanışma başlığında ben sana ne demişim

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin MersinJJ, düşündüğün motosikleti kısa sürede alabilmeni dilerim

Ancak sen de tam bizim aradığımız gibi bir üyesin sanırım, çünkü böyle şekilli mekilli yazanları fena pataklıyoruz biz burada
    Sopa yemek için başka nedenlerin de var şimdi

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra baş parmağını işaret ve parmağının arkasından dolaştırıp ,orta parmağın sağından geçecek şekilde hızla ileri doğru iterken ,

*bu hareket trafikte çok önemlidir minibüs ve taksi şöforlerine karşı kullanabilirsin.

2- bu harekette ise yine sol elini göğüs hizasına kaldırıyorsun elini yumruk şeklinde ve yere dik bir vaziyette tutarken kimseye çaktırmadan hızla sağ elinin avuç içi ile sol elinin en üst tepesine sert bir vuruş yapıyorsun.
    mühim bir nokta var sol elinin içinde kalem geçecek şekilde bir açıklık olması gerek yoksa ses çıkmaz...

* bunu da solladığın yada ışıklarda geride bıraktıklarına karşı kullanabilirsin.
    üstad naptın sen yaa akşam akşam yarıldım yaa gülmekten karnıma ağrılar girdi

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bendüz yolda giderken pek zevk almıyorum, zira hızımı çoğalttıgımda,
    kontra teknigini yapınca daha da zevkli oluyor,
    4 şeritli yolda 120 km hızla giderken, ikinci şeritte iseniz direksiyonun sağ koluna bileğinizle bastırdıgınız zaman motor sağa yatıyor,
    sola bastırdıgınız zaman sola yatıyor ve bunu yaparken sağınıza solunuza iyi bakın araç olmasın.
    bu kontra teknigi oluyor ve hem kolay hem sollamak kolay hemde zevkli.
    98 Beygir.....

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40

çok teknik ,zorluk derecesi yüksek hareket bunlar bilmem yapabilir miyim

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen valla bende yarıldım gülmekten
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam da koca koca yazmanin nedeni ne?
    Sana ne kardeşim oraya süs diye koymamışlar heralde kullanmamız için koymuşlar .

Öldürdün ya süpersin :D

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    hocam yalnış anlama yazdıkları gerçekten çok komiğime gitti birden hatta çok komik

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    İşin zor

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    bildiğim kadarıyla ayakların yere sağlam basacak ve kasınklarınlada motoru tutacaksın yani sağa sola kaymasın yada kaymasını dengelemen amacıyla ön fren sıkılı vaziyette gaz veriyorsun hafiften ve lastikler yanıyor. tabiki kesinlikle tavsiye edilecek bişey değil çünkü öncelikle cebine zarar motorun kontrolünü kaybettiğin taktirde sen bir tarafa motor birtarafa yada sende motorla beraber savrulursunuz ve çevredekilerede zarar verebilirsiniz.yani çok tehlikeli şeyler bunlar bence boşver gitsin. bende çok meraklıyım butür şeylere ama ben sadece izlemekle yetiniyorum.hani şu acayip bir yarış vardır mobiletlere benzer ama tamamen farklı olan motorlarla dengede yüksek yerlere filan hoplayıp zıplıyorlar motorla özelliklede ona hastayım o yarışmaların adını bilmiyorum bilsem netten 7/24 izlerim
    Moto Cross Ramp Show '' Kardeşim aradığın gösteriler ...

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    eyvallah sağolasın

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

baktımda bu değilmiş kardeş benim dediğim böyle büyük büyük engeller yapıyorlar kayalar yada başka başka şeyler filan. motorlar o engelleri aşıyor adamlar ayaklarını yere hiç koymuyorlar motorların neredeyse bmx'ten pek farkı yok

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125

güzel teknik. kafa dalgın olunca insan hareketi uyguluyor koptum walla

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Yaşasınn bugünkü şov başlamışşşş , çok şey kaçırmamışımdır umarım
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    yok üstad henüz değil ama kopan kopana ve birtek yoruma bu kadar insan kopuyor o da malum yoruma :D

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    olaya xx müdahalesi lazım gibi,bizim gezilere katılırsan biz sana hertürlü hareketi göstermelerini sağlarız....malum bizler için çok zor
    ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR bir dahabir daha.... denilebilir....

http://www.youtube.com/watch?v=Q1juIaq7tbA

ya da
    http://www.youtube.com/watch?v=m-S-y...eature=related
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Bence en güzel hareket lastiğin arasına taş sıkıştı. Ama onu da yapmak için çift teker motosiklet lazım.Yok olmadı benimki. Yalnız takendy arkadaşın hareketine bayıldım. Bayağı gülümsettin beni.Bu arada forumda büyük yazı yazma konusu da şöyle.Oraya konmuş ancak bizim forumumuz ve çoğu forumda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyor.Sen neden bağırıyorsun. derler sonra.Bu arada şakaya vurduk ama stoppie hareketine hastayım.Ayrıca bmx içinde bunny-hop. Çalıştım çalıştım yapamadım.Dedim ben düz gideyim.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ekşınlara hiç gerek yok Bizim milletin hava atma tutkusuna hayranım Bu konuyu zevkle takip edeceğim bakalım neler olacak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)