Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cb 600 f katalizör iptali veya uyumlu headles tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertstar15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT250 , cb 600 hornet
    öncelikle meraba hornet 600 2011 motor aldım ses istediğim için eksoz alıcaktım eksoz almadan eksozu bi çıkartıyım dedim eksozsuzcalıştırdım motorda yinede ses yok youtubedede videolar mevcut motorun sesi oldukça düşüyor bu performansıda azaltıyor haliyle gelelim asıl konuya orjinal eksozu bozmak istemiyorm herhangi bir headles uyarmı uydurmak daha akıllıca diye düşünüyorum yoksa eksozcuda kestirip elimde var olan tiger 780 eksozu taksammı hangisini tavsiye edersiniz komple eksoz sistemi göremedim şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Egsoz konusundan bende muzdaripim.Komple almak istiyorum fakat uyumlu çok az model var Türkiye'de...Ben sadece tüp yerine yine komple denemeye karar verdim...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Bende de 2008 var. Slip on Akrapovic gp düşünüyorum ya da leovince gp. Ucuz yollu bulamazsam ixil iki çıkışlıya bbakabilirim

Motosikleti
    Ixil kadar gürültülü egsoz tanımıyorum...Çok pişman olursunuz...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    yarın gidip ayarlatıcam avcrom diye bi marka yaptırıcam büyük ihtimalle headlesi kestirmek istemiyodum açıkcası son bi fikri olan varsa onu bekliyorum

Motosikleti
    Halil usta forumumuza üye.Ekmek kazanıyor kötülemek istemiyorum kendisini ama 18.000liralık motosiklet en azından biraz daha iyi birşeyler hakediyor bence.Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama bu tip aksesuar işi yapanları bir gezin...Ben kendimce two brothers ve akrep arasında kaldım...Son kararım onlar gibi.

Motosikleti
    anladım 125 lik cbr için tigerler var yanarmı 350 tl 780model yoksa alsam olurmu ?

Motosikleti
    Açıkcası Tiger hakkında benimde bilgim yok.Sesi yüksek ve güzel diyorlar ama...Ben kendi motosikletime sadece tüp egsoz takmayı pek yakıştıramadım.Zaten 125 cc egsozu büyük olasılık ses yapsın diye ince malzemedendir(iç kısmı titreşim ve rezonans için) O sebeple tiger takacaksanız bile motosiklete özel yapılmışı deneyin...

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=RGz2q...ature=youtu.be BUNU YAPTIRDIM İSTEYENLERE YARDIMCI OLABİLİRİM

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yanlış anlamayın ama ben çok basit buldum açıkcası. O egzoz kafalığı nedir.... Ses çok tizli ama yüksek... Sesini beğendim

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    istiyen yanlış anlasın ama ben videodaki sağdaki o kız çocuğunun siz kalkış yaparken elini kulaklarına götürüp sesten ne kadar rahatsız olduğunu belirttiğini gördüm bende 4silindir kullanıyorum benim motorumdada egsoz var ama geçtiğim 2 mahalle öteden belli olmuyor 4 silindirin sesi güzeldir ama abartmamak lazım cok fazlası çevre kirliliği ve gürültü oluşturuyor. Yanımdan kaç silindirli olursa olsun bu gürültüde motor geçince küfür ediyorum.Tabikide egsoz takılıp o 4 silindir ritmi dinlenicek ama bu kadar açık egsozada gerek yok
    yusufozugenc ve gursus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Katalizör iptalini kim yaptı ? Açıkcası bende pek beğenmedim...Sanırım bende two brothers veya leovince'den yana kullanacağım hakkımı...

dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Leovince 4 Road Yeni Kasa Egzoz Öneririm. ßende kullanıyoruM Boooob Çaaat

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    4 silindir sesi tok olunca güzel. Ben sadece üst devirlerdeki o sesi beğendim... Ama egzoz tipi hiç yakışmamış. 100 liraya satılan cg egzozları bile daha kaliteli duruyor.
    Kaynak bölgesi metal plakalıkla kapatılmaya çalışmış. Garip yani... ,

utkan35 bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindir sesi tok olunca güzel. Ben sadece üst devirlerdeki o sesi beğendim... Ama egzoz tipi hiç yakışmamış. 100 liraya satılan cg egzozları bile daha kaliteli duruyor.
    Kaynak bölgesi metal plakalıkla kapatılmaya çalışmış. Garip yani... ,

http://www.youtube.com/watch?v=lnej-bbMjZY
    bak bu ses güzel
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bu ses güzel
    Yanlışım varsa düzeltin ama 4 silindir sesi tok olmalı değilmidir. Arkadaşın taktırdığı egzoz küfür yemekten- insanların kulaklarını kapatmasından başka bir şeye yaramaz. Üst devirlerdeki ses iyi o kadar. Ve rolanti

http://www.youtube.com/watch?v=lnej-bbMjZY

Konu sahibi arkadaş sakın yanlış anlama, hevesin kırılmasın... Ses güzel ama çok tiz, görüntü ofsayt ve basit...
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    bi video daha çekiyim anlarsınız ses gerçekten iyi görüntüsü o kadak kötü değil bence ayrıca neyim varsa motora verdim benzin atmaya param kalmadı 1 ay sonra kktc ine gidicem okumaya 1 ay keyif çıkartıyım dedim yani kötümü ettim video geliyor birazdan

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı mertstar15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi video daha çekiyim anlarsınız ses gerçekten iyi görüntüsü o kadak kötü değil bence ayrıca neyim varsa motora verdim benzin atmaya param kalmadı 1 ay sonra kktc ine gidicem okumaya 1 ay keyif çıkartıyım dedim yani kötümü ettim video geliyor birazdan
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    buyrun cok daha kaliteli çekimle

Motosikleti
    Ben de çok benmedim...Hatta daha sesini beğendiğim bir avcrom yok.Genelde çok yüksek db'de ve ince sesli...Yinede egsozsuz halinden iyi diyelim...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)