Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Domino's Kuryeleri ve Diğerleri Son Durum Nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Benim pazardan aldığım boynumu kapatmadığı için boyundan hava yiyordum.Kaskı taktıktan sonra burnumun üstüne çekiyordum vizörü de kapatınca bir sıkıntı olmuyordu soğuk havalarda.En küçük bir boşluk dahi bırakmamak lazım.Kırmızıda durduğunda az da olsa vizörü açmak lazım yoksa buğu yapıyor.Tabi en soğuk havalarda.Bu günlerde sıkıntı yok.

LS2 alırsan vizör bağlantı yerlerinde 2'şer vida var onları arada kontrol et gevşerse kaskın içine hava alabiliyor ve düzgün açılıp kapanmıyor.Renkli vizör takarken farkettim.

Bu arada 50 TL'ye Nic Touring 1017 eldiven almıştım 4 mevsim fena üşütüyor.Tam kışlık içi yünlü bir eldiven almam lazım 1 aya...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam sağolun bilgiler için.

*/ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Hocam hayırlı olsun, bir zamanlar bende kafayı takmıştım bu işlere.. Bir tane yemek firması vardı, A2 ehliyetli eleman arıyordu ama kendi motoruyla çalışması kaydıyla falan yazıyodu.. Sanırım onlar daha çok maaş alıyor, sonuçta kendi motorunu yıpratacak o kadar.. Gerçi kendi motorun olunca, şirket motoru gibi hor kullanmassın, bu da bir mevzu tabi..
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

Motosikleti
    peugeot trekker 50
    arkadaşlar a2 ehliyet alıcam yakında dominosta ve burger king fln buralara motorcu sürekli alıyorlar mı yoksa belli zamanlarda mı özellikle dominosta çalışan veya çalışmış arkadaşlar varsa işe alım prosedür ve sürecini anlatabilirler mi Paylaş:

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    pizzacıların çoğunda ek iş angarya var. sebebi ise götürülen paket miktarının az olması ve personel azlığı.
    burger kingte sadece paket götürme var

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Başka Bi Konuda Yazdığım Cevabı Aynen Kopyala Yapıştır Yapıyorum...

Dominosta 1 Seneye Yakın Çalıştım Kesinlikle Ve Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum.Tek Tavsiye Ediceğim Konu 2'ci Bir İş Arıyorsanız İhtiyacınız Varsa Girebilirsiniz.Dominosta Yaptıklarına Gelince Aklına Gelebilecek Tüm Angarya İşleri Yaparsın Yapmıyorum Ben Diyen Yalan Söyler.Sevkiyat Gelir Hamur Kasalarını Sırtında Taşırsın,Sabah Açılış Akşam Kapanış Yaparsın Dükkanı Baştan Aşağı Yıkarsın.Günde 2 Saat Menü Dağıtırsın Dağıtıp Dağıtmadığını Kontrol Eder Kapıya Konulan Menü Sayısından Bile Azar Yersin.Motorcu Adamı 1 Dakika Boş Tutmazlar Gördükleri An Paspas Süpürge Çöpler Masalar Derken Her İşi Yaparsın.Yukarıda Arkadaşlarda Demiş 30 Dakikayı Senden Kesmezler Orası Doğru.Bir Gün Bakmışsın Açılış Yapmışsın 10 Da Gitmişsin Bi Bakmışsın gece 2 Ye Kadar Durmuşsun.Mesai Olayı Yoktur.Her Zaman Telefonun Çalar İzinli Gününde Dahil.Ben Dayanamadığımdan Bıraktım.Dominosta Maaşlara Gelince 700 Lira Maaş 60 Lira AGİ + 40 Kuruş Sipariş Parası Vardır.Ben Şuan Burger King'te Çalışıyorum Maaş Olayıda 850 Lira Maaş + 60 AGİ + 70 Yol Parası Şeklinde Çalışıyorum Artı Mesai Saatlerimiz 5 Liraya Denk Geliyor Günde 8 Saat Çalışıyorsun.Sipariş Götürmekten Başka Hiç Bir Görevin Yok Sipariş Varsa Götürürsün Yoksa Oturur Gününü Geçirirsin.Senden Sadece İstedikleri Motorunu Restoran Kapandığında Garajına Koyup Anahtar Ruhsat Hesabını Verip Parmağı Basıp Eve Gitmektir.

Kusura Bakmayın Yazım Uzun Oldu =)
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka Bi Konuda Yazdığım Cevabı Aynen Kopyala Yapıştır Yapıyorum...

Dominosta 1 Seneye Yakın Çalıştım Kesinlikle Ve Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum.Tek Tavsiye Ediceğim Konu 2'ci Bir İş Arıyorsanız İhtiyacınız Varsa Girebilirsiniz.Dominosta Yaptıklarına Gelince Aklına Gelebilecek Tüm Angarya İşleri Yaparsın Yapmıyorum Ben Diyen Yalan Söyler.Sevkiyat Gelir Hamur Kasalarını Sırtında Taşırsın,Sabah Açılış Akşam Kapanış Yaparsın Dükkanı Baştan Aşağı Yıkarsın.Günde 2 Saat Menü Dağıtırsın Dağıtıp Dağıtmadığını Kontrol Eder Kapıya Konulan Menü Sayısından Bile Azar Yersin.Motorcu Adamı 1 Dakika Boş Tutmazlar Gördükleri An Paspas Süpürge Çöpler Masalar Derken Her İşi Yaparsın.Yukarıda Arkadaşlarda Demiş 30 Dakikayı Senden Kesmezler Orası Doğru.Bir Gün Bakmışsın Açılış Yapmışsın 10 Da Gitmişsin Bi Bakmışsın gece 2 Ye Kadar Durmuşsun.Mesai Olayı Yoktur.Her Zaman Telefonun Çalar İzinli Gününde Dahil.Ben Dayanamadığımdan Bıraktım.Dominosta Maaşlara Gelince 700 Lira Maaş 60 Lira AGİ + 40 Kuruş Sipariş Parası Vardır.Ben Şuan Burger King'te Çalışıyorum Maaş Olayıda 850 Lira Maaş + 60 AGİ + 70 Yol Parası Şeklinde Çalışıyorum Artı Mesai Saatlerimiz 5 Liraya Denk Geliyor Günde 8 Saat Çalışıyorsun.Sipariş Götürmekten Başka Hiç Bir Görevin Yok Sipariş Varsa Götürürsün Yoksa Oturur Gününü Geçirirsin.Senden Sadece İstedikleri Motorunu Restoran Kapandığında Garajına Koyup Anahtar Ruhsat Hesabını Verip Parmağı Basıp Eve Gitmektir.

Kusura Bakmayın Yazım Uzun Oldu =)
    Aynı şekilde pizza venedik expressteyim hiç bir işe karışmam paketi götürürüm aksamda anahtar ruhsatı bırakır motorları garaja koyar kaçarım ek iş olarak yapıyorum yoksa yapılacak iş değil !

hakan 10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton honda cbr 250
    peki arkadaşlar bu dağıtımda yer bulma nasıl oluyor ?

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Arka tarafta duvara asılı büyük bir harita var bölgelere ayrılmış.Altta da bütün sokak ve cadde isimleri alfabetik sırayla yazıyor.Bu şekilde buluyorsun adresleri...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)