Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 ye soğuktan korunmak için BRANDA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150
    Selamun Aleykum dostlar Motoruma kuryeler gibi Branda taksam diye düşündüm. Malum havalar soğudu benimse ilçeye gidip gelmem gerekiyor haftada hiç olmazsa 100 200 km yol yapacak gibiyim. Bu soğuk havadan korunmak için kullanılan çadır ya da brandaya ne dersiniz. Uygun olur mu ecza Kuryelerinde görüyorum çok hoş duruyor. gerçekten faydası olur mu? Motora zararı var mı? Maliyeti hakkında ve Konya'da nereden temin edeceğim hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Umarım çok şey istememişimdir.
    Müslümanca Yaşamanın Mümkün Olmadığı Bir Yerde Müslümanca Ölmenin Mutlaka Bir Yolu Vardır. ( Muhammed Hamidullah)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Senin dediğin diz örtüsü ve takımı olan elcik örtüsü kışın mükemmel şekilde iş görüyor motosikletede hiçbir zararı yok olsa zaten kuryeler kullanmaz.Site ismi vermiyeyim çünkü birçok sitede diz örtüsü yazarsan bulabilirsin.Fiyatları elcik dahil 60 tl den başlıyor.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    kymco ck 125
    aleykum selam aga ecza deposunda calısmıstım o brandaların hıcbır zararı yok olsa zaten yaptırmazlar motorlar sureklı arıza verır ama yaptırırsan motorun sılındır kısmı dısarıda kalacak şekilde yaptırmanı tavsıye ederım nıye dersen sonucta hava sogutmalı motor o sılındır peteklerının hava gormesı lazım kısın bı sorun olmaz ama hanı yaza dogruda kullanırsın dedıgım sekılde gayet ıyı olur calısmıs oldugum depoda oyle yaptırmayı dusunuyordu en son, nerede yaptıracagın konusuna gelınce bı bılgım yok ama bi bos vaktimde öğrenip sana söylerim inş estafırullah ne cok seyı

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    görüntü den ziyade başka bi zararı yok :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)