Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sticker Sökmece

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar motorun üzerindeki stickerları nasıl güzelce çıkartabiliriz? Mesela depodaki "uyarı!" yapıştırmasını sökmeye çalıştım, ya iz kaldı ya parçalandı. Diğer yapıştırmalarda da benzer sorun var. Bazı kimyasal ürünler gördüm ama boyaya zarar vermez diye belirtilmediği için almadım.

Önerisi olan var mı?
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Sıcak su bez anında çıkıyor

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun üzerindeki stickerları nasıl güzelce çıkartabiliriz? Mesela depodaki "uyarı!" yapıştırmasını sökmeye çalıştım, ya iz kaldı ya parçalandı. Diğer yapıştırmalarda da benzer sorun var. Bazı kimyasal ürünler gördüm ama boyaya zarar vermez diye belirtilmediği için almadım.

Önerisi olan var mı?
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıcak su bez anında çıkıyor
    Hadi ya, okadar kolay görünmüyordu...Utandım doğrusu konu açtığıma.

Biraz denedim, parçalandı felan işte, arkadakileri de yokladım hiç yerinden bile kıpırdamadılar. Hemen deniycem, sağol Tayfun.

Ayrıca forumda benzer bir konu buldum, gereksiz olmuş benim konum. Kusura bakmayın
    #sürenadam

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Saç kurutma makinası...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saç kurutma makinası...
    Garajda(bodrumda) takabilecek bir yer bulursam onu da denerim Teşekkür ederim...
    #sürenadam

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Niye çıkarıyosunki uyarı levhasını
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    sıcak suyu üstüne dök yavaş yavaş dök sonra tut ucundan çek. iz falan kalmaz. diyelimki kaldı gaz yağı ile sildiğin an geçer
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye çıkarıyosunki uyarı levhasını
    Levha mı? Bir an öyle okuyunca komik geldi de, yanlış anlamayın lütfen Deponun üstünde büyük bir uyarı levhası geldi aklıma...

Ya ben yeterince okuduğumu düşünüyorum uyarı yazılarını. 7-8 madde var, motora binmeden önce kontrol etmemiz gereken şeyleri hatırlatıyor bize. Yani artık bir işe yarmıyor, sadece görüntü olarak beni rahatsız ediyor. Depo sticker'ı yapıştırılan yerde kocaman el sallıyor bana her bindiğimde
    #sürenadam

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Ne güzel işte her bindiğinde sana el sallıyosa o uyarı levhası demekki tam manasıyla görevini yapıyor demekki ayrıca motorunu satarsan şayet alan arkadaşada faydası olacaktır ve sökmemen için üçüncü sebepde orjinalliğini neden bozuyosun?örnek şayet benim alacağım iki aynı motor olsa birinde uyarı stickeri olsa diğerinde olmasa olanı tercih ederdim haa illa sökcem diosan sıcak su dök üzerine sökmeden biraz bekle sonra ucundan yavaş yavaş tırnakla tırnaklarkende ara ara sıcak su dökmeye devam et halada daha iz kalıyosa gaz yağı ile sil ve bastırarak kurula tekrar
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Fatih Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600 SA
    sökmeye çalışmış zaten uyarı levhasını :D
    sıcak su ardından iz kalırsa hafif benzin damlatılmış bez (benzin pahalıya o yüzden hafif)
    Facebook SYM Türkiye: facebook.com/photo.php?v=10150404954988509#!/groups/255250534521200/

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla kardeş bende grenajlarımdaki yazıları söktüm hem sıcak hava üfledim yazının üstüne hemde söktüğüm yeri hemen nemli bir bezle sildim. ne iz kaldı nede parçalandı.sıcak havayı saç kurutma makinasıyla üfledim :D
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    goo gone kullan

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru cevap gaz yağı)

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel işte her bindiğinde sana el sallıyosa o uyarı levhası demekki tam manasıyla görevini yapıyor demekki ayrıca motorunu satarsan şayet alan arkadaşada faydası olacaktır ve sökmemen için üçüncü sebepde orjinalliğini neden bozuyosun?örnek şayet benim alacağım iki aynı motor olsa birinde uyarı stickeri olsa diğerinde olmasa olanı tercih ederdim
    Ya işte diyorum ya göz zevkimi bozuyor diye. Bir de yeterince kontrol etmeye alıştım emin ol. Sürerken de kulağım sürekli motorda, "lan şurdan ses mi geliyor, zincir mi o, vs..vs..." gibi Yani kocaman ortaya koymasalar rahatsız olmıycam da, hani arabanın kaputunun tam ortasında kocaman bir uyarı yazısı olduğunu düşünsene, madde madde... İster misin? Evet satış konusunda haklısın ama kaygılarımla motor sürmek yerine keyfime göre görünmesini tercih ederim. Motoru satarken yalan söylemedikten sonra içim her türlü rahat olur benim, alan alır, almayana eyvallah

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)