Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorumu Polis bağladı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bu Öğlen Saatlerinde ön kısmı olmiyan motorumu polis durdurdu ve bağladı neden seviniyosun demeyin çünkü Ehliyetim yok + Trafik sigortam geçmiş+ egzozum açık+ :Motorda Öküz kornası denilen kornadan var + Motorun ön kısmı komple yok bu şekildede dolaşmak yasak
    Ve bunların hepsinden normalde yemem gereken ceza 900 küsür ama polisin iyi yanına geldim birazda efendi davrandım sadece 128 TL bu seferlik yırttım ama motorumu otoparka çektiler ama polisin eline bırakmadım bizzat kendim götürdüm yarın motorumu gidip çıkartıcam
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    gecmıs olsun kardes...umarım tekrarı olmaz...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ula seninde başina gelmeyen kalmadi be pişmiş tavuk misali
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

geçmiş olsun gene iyi kurtarmışsın kask varmıydı
    bugün dolu yağdımı iskenderuna

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ya 2 haftadır ne oluyor bana bi motor kaza yapıyor bi buji fırlıyor bi motoru bağlatıyorum acilen elden çıkarmam lazım yoksa o beni baştan çıkarcak

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun gene iyi kurtarmışsın kask varmıydı
    bugün dolu yağdımı iskenderuna
    Kask vardı yırttım zaten o yüzden
    Sabah bişey yoktuda saat 4 gibi hafif yağmur başladı akşam üstü biraz hızlandı dolu yağmadı ama

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    HARBİDEN HA........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

@saxofon
    ben bugün bi doluya yakalandım biraz da hızlıydım yüzüme mermi gibi yağıyor kask yok bere+gözlük vardı yağmurda da motor bi başka oluyor
    hele bazen yağmur yağarken hız 100 e doğru damlalar iğne gibi oluyor

Motosikleti
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @saxofon
    ben bugün bi doluya yakalandım biraz da hızlıydım yüzüme mermi gibi yağıyor kask yok bere+gözlük vardı yağmurda da motor bi başka oluyor
    hele bazen yağmur yağarken hız 100 e doğru damlalar iğne gibi oluyor
    Biliyorum o duyguyu ama artık yağmurda pek kullanmıyorum

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ehliyetim yok + Trafik sigortam geçmiş+ egzozum açık+ :Motorda Öküz kornası denilen kornadan var + Motorun ön kısmı komple yok
    Hey masallah. Eksikler yerine tamların listesini yapsan bukadar uzun olmazdı
    Umarım bu sana ders olurda birdaha yola bukadar eksikle çıkmazsın. Ucuz kurtarmışsın.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazıları geçmiş olsun demiş..kelimeyi yanlış kullanmış .. geçmiş olsun kime denir ? kendi iradesi dışında başına bir iş gelen kişiye denir.. hasta olur, kaza yapar, çığ düşer, ayı çıkar ..buna geçmiş olsun denir..ama bu arkadaşa denecek tek söz var . Allah akıl fikir versin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    gecmis olsun abi..
    MuraD THSDLN

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey masallah. Eksikler yerine tamların listesini yapsan bukadar uzun olmazdı
    Umarım bu sana ders olurda birdaha yola bukadar eksikle çıkmazsın. Ucuz kurtarmışsın.
    Abi olay şöyle oldu ben motor kaza yaptıktan sonra normalde çıkartmıyordum ama mecburen iş gereği bankalara giderken kullanmam gerekiyor ve bu günde motorun vergisini ödemeye gittim ordanda sigortasını yaptırmaya gidiyordumduki polis geldi yanıma sağa çek dedi

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazıları geçmiş olsun demiş..kelimeyi yanlış kullanmış .. geçmiş olsun kime denir ? kendi iradesi dışında başına bir iş gelen kişiye denir.. hasta olur, kaza yapar, çığ düşer, ayı çıkar ..buna geçmiş olsun denir..ama bu arkadaşa denecek tek söz var . Allah akıl fikir versin
    Vallahi ELINT moderatör abimede söylediğim gibi mecburen motoru çıkartıyorum ve bu günede denk geldi artık kim ne derse istiyen geçmiş olsun isteyen akıl fikir versin desin

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yasi genc ögrenir abisi herşey yasaya yasaya

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    daha yasi genc ögrenir abisi herşey yasaya yasaya
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ya 2 haftadır ne oluyor bana bi motor kaza yapıyor bi buji fırlıyor bi motoru bağlatıyorum acilen elden çıkarmam lazım yoksa o beni baştan çıkarcak

Kask vardı yırttım zaten o yüzden
    Sabah bişey yoktuda saat 4 gibi hafif yağmur başladı akşam üstü biraz hızlandı dolu yağmadı ama
    hacı satta bunu bi ybr cek altina

Motosikleti
    hacı satta bunu bi ybr cek altina
    Hayır Ybr istemiyorum Bakalım artık sıfır cbf150 düşünüyorum ama Adanadanda cbf 250 twister buldum temiz bişeye benziyor fiyatıda çok değil babamla anlaşmaya çalışıyor ayarlarsam ortamı onu almayı düşünüyorum

Motosikleti
    BuKart
    buna eşek şansı diyolar burada

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    keşke her ceza yıyen senı gıbı umursamadan gulup geçse geçmiş olsun umarım bıdaha yemezsın ceza
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Geçmiş olsun

bende bugün eve 20 adım kala metre değil 20 adım kala kasktan ceza yedim.İzmirin en güzel camiilerinden birinin yanında oturmanın zaraRları,bütün kuvvetli makamlı kişilerin cenazesi buradan kalkıyo tabi gelmiş 500 tane polis bitanesi durdurdu dedi kask yok dedim unuttum evde onu almaya gidiyom tamam dedi geç. bi daha görmeyim,bi baktım karşıdan bitane koşturarak geliyo şer...... çek bakayım sağ sen dedi çektim haşırt kasktan geçirdi abi yapma etme diyom yok bu arada eve gelmeden evvel anneme dedim aşaşğı benim kaskı indir oda kapıda bekliyo.gel dedim anneme abim diom bak kask almaya geldim geldi kask yok cevapda vermiyo yazmaya devam.Nassıl delirtti bugün beni.aynı esnada bana ceza yazarken valde görmüş arkamızdan bitane daha motorlu geçti kasksız onada bişey yok.buldu beni abi yapma etme diyoom eve geldim vapura yetişcem yok yazdı..
    tamam hatalıyım ama be kardeşim madem bi iş yapıyonuz 50 tane trafik poisi var beni drudurdun diğerlerinide durdur.yaa evimin 20 adım yaa yazık günah bi kere kask unuttuk ondada beni buldular olmaz bu kadar şanssızlık yaw :(:(

Motosikleti
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun

bende bugün eve 20 adım kala metre değil 20 adım kala kasktan ceza yedim.İzmirin en güzel camiilerinden birinin yanında oturmanın zaraRları,bütün kuvvetli makamlı kişilerin cenazesi buradan kalkıyo tabi gelmiş 500 tane polis bitanesi durdurdu dedi kask yok dedim unuttum evde onu almaya gidiyom tamam dedi geç. bi daha görmeyim,bi baktım karşıdan bitane koşturarak geliyo şer...... çek bakayım sağ sen dedi çektim haşırt kasktan geçirdi abi yapma etme diyom yok bu arada eve gelmeden evvel anneme dedim aşaşğı benim kaskı indir oda kapıda bekliyo.gel dedim anneme abim diom bak kask almaya geldim geldi kask yok cevapda vermiyo yazmaya devam.Nassıl delirtti bugün beni.aynı esnada bana ceza yazarken valde görmüş arkamızdan bitane daha motorlu geçti kasksız onada bişey yok.buldu beni abi yapma etme diyoom eve geldim vapura yetişcem yok yazdı..
    tamam hatalıyım ama be kardeşim madem bi iş yapıyonuz 50 tane trafik poisi var beni drudurdun diğerlerinide durdur.yaa evimin 20 adım yaa yazık günah bi kere kask unuttuk ondada beni buldular olmaz bu kadar şanssızlık yaw :(:(
    Arkadaşım çok geçmiş olsun ya ne kadar yazdılar peki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)