Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

cc yukseltme vakti

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göktuğ sen ducatiyede baya ısınmışşsın egzozlu olunca...4 silindir diyodun ses için ama canavarda bayaa seni etkilemiş anlaşılan

Şu pisikopat arkadaşa da bi göz at istersen.

Motor sesi testi yapmış Monster 696 ya Mivv exhaust la. Hakikaten Fena

http://www.youtube.com/watch?v=rC-MbFSzp0s

Milleti hoplatırsın valla jiplerinin içinde
    Hey maşallah be! Aslan gibi kükrüyor mübarek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R '11-Vespa ET4 '01-Mondial 150ZC '09
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göktuğ sen ducatiyede baya ısınmışşsın egzozlu olunca...4 silindir diyodun ses için ama canavarda bayaa seni etkilemiş anlaşılan

Şu pisikopat arkadaşa da bi göz at istersen.

Motor sesi testi yapmış Monster 696 ya Mivv exhaust la. Hakikaten Fena

http://www.youtube.com/watch?v=rC-MbFSzp0s

Milleti hoplatırsın valla jiplerinin içinde
    Evet abi gercekten oyle acaba bu mivv in hp ye etkisi varmi bi akrap veya termig kadar degildir ama fiyatida onlarin yaninda daha uygun olur sanirim nerden bulabilirim mivvi turkiyede ben 4 silindir dusunuyodum kararliydim ama motoru kullaninca ayri bi dunyada gibi hissediyosun zevk veriyo kullanmasi

---------- Post added at 10:07 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey maşallah be! Aslan gibi kükrüyor mübarek.
    Belki kawada boyledir kim bilir denetmediler gitti zaten aliciyim alici olarak gidiyorum motorun ustune oturtmaktan ileri goturmuyolar

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    600R tavsiye Edebilirim 2011 Modelini.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600R tavsiye Edebilirim 2011 Modelini.
    Sehir icinde buyuk sorun ss ler
    ::tutkuy:: ::thanks: ::cheeeeer

GÖKTUĞ TÜREL

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mivv bulamazsın bulsanda pahalı ürünler, agusta ve ducatiye genelde çalışıyor yine en uygunu termignoni marka (orjinal ekipman) oda motoru aldığın yerde satıldığı için uygun fiyata yapacaklarını düşünürsek, zaten de komple set değil sadece tüpleri değiştiriyolar, videoda ki komple kit halindedir muhtemelen, bence orjinal olarak kullanılsa daha uygun... hiçbir zaman eksoz modifiyesini onaylamıyorum. monster fiyatlarına baktım ben olsam eğer ducatiye ve monster a odaklandıysam (sonucta ducati) gider 796 modelini alırım koruma topuzlarını taktırıp binerim, param kalırsada bi kaç rizoma aksesuar alırım ayna-manet gibi ürünlerle süslerim kupon bi motosiklet olur 696 güzel motor 1200 ler ağır ve pratik değil ama 796 tam ideal boyut küçük ve naked motoruda 700cc üzeri torku daha yüksek sanırım aralarında bikaç bin euro oynuyo bir eksoz alsan 1000 euro tutar yanında da yok ecusu yok dynojet i herneyse... gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Sn. Goktug bence gidip mağazada inceleyin dikkatlice bakın broşür alıp günlerce inceleyin hayal kurun işin mantık kısmı parasal boyutlarıyla birlikte terazide tartın ve hangisi ağır basıyo... çift silindirle kafa tutan efsane italyanlar mı yoksa 4 silindirli teknolojik süper estetik japonlar mı... cebinizde ki parayla gelip beraber çıksak geze geze o kadar değişik motosikletler buluruz ki neler neler var... adam akıllı göztepeden başlayıp korlas-harley davidson-ferco motor ve kızıltoprak civarı fb stadının karşısında ki motosikletçilerin alayını altüst ederim ben olsam.

Motosikleti
    796 yaklasik olarak 27.500 tl ye geliyor 696 ise 22.500 tl alinca abs lisi olsun dersek 25.000 tl civarina denk geliyor 796 abs olsun dersek 30 bini geciyo ki o beni asar akrapovici getiren tanidigim oldugu icin %35 iskonto yapiyo ve gelis fiyatina veriyor termi ise aldigim yer getiriyo o nedenle oda tahminen uygun fiyata gelir fakat sadece tup degil beyinli sekilde takiliyormus isin iyi yani o fakat mivv konusunda bir kac kiside bulman zor bulsanda beyinli degil sadece tup olur oda hp vermez dedi aslinda yanimda bilgili bir kisi daha olsa gezerken daha iyi olur tanidiklarim isleri nedeniyle gelemiyolar kiziltopraktan 0 ve ikinci el dinlemeden tek tek altust etsek motorculari hic fena olmaz silindir konusunda hala git gellerim var ustun ses ve teknolojisiyle japon kawasaki mi yoksa uzerine soz soylenmiycek fakat 2 silindirli motosikletlerin ferrarisi mi o konuda hala kararsizim kawa diyen var ducati dururken kawaya soz dusmez diyen var ducati denince aklima bosa harcanan para geliyo diyen var kawasakiye japon soba borusu diyen var o yuzden kafam karisiyo

Motosikleti
    Merhaba ar,adaslar biraz konu diriltmek gibi olucak ama kusura bakmayin bugun arkadasla konusurken bana neden fz8 e bakmiyorsunoda 4 silindir ve fiyatida. 21 Bin tl civari dedi teknik verileri filan bilmem ama sonucta yamaha bi bak dedi ve beni monster 696 z750 ve fz8 arasinda birakti cok zor bi secim gercekten sizin gorusunuz nedir?

GÖKTUĞ TÜREL

beyazakrep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son kasa z1000
    çok fena çook

Motosikleti
    Alıntı beyazakrep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kasa z1000
    çok fena çook
    Evet Z1000 cok guzel ama kendimi ona hazir hissetmiyorum ben maddi olarakta fiyati cok dikkatimi ceken bi husu var kawasskini avrupa sitelerinde z750 modeli satista degil yalnizca turkiye sitesinde 750 var bunun nedeni nedir ?

GÖKTUĞ TÜREL

Motosikleti
    Naked :)
    Karar verdiniz mi merak ettim. Bende %90 2012 z1000 alıcam nisan gibi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)