Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM scooter hakkında...

Motovento
    REKLAM ALANI
    leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Merhaba arkadaşlar... SYM marka scooter hakkında bilgisi olan var mı? kullananlar varsa bu motorun avantajlar veya dezavantajları hakkında bilgisi olan var mı?

iki model var arasındaki farkı anlayamadım.

SYM GTS 250i EVO

ve

SYM > GTS 250 İkisi arasındaki farklar nelerdir?

Sizce hangisi tercih edilmelidir? veya bu marka dışında bu özelliklerde tavsiye edebileceğiniz marka model var mı? Teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öncelikle gts evo yu bilmiyorum ama sym kullanıcısı olarak sym yi tavsiye etmiyorum.internet siteleri bile kötü.onun yerine kesinlikle kymco xciting tavsiye ederim.bende sym fiddle 2 var.titreme sorunu var kalkışta.genel olarak iyi bi motor , malzeme kalitesi de güzel ama keşke bu sınıfta agility alsaydım dediğim oldu.ben sym yi tavsiye etmiyorum.

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Sym güzel motordur tavsiye ederim...Evo ile normal gts nin farkı sanırım enjeksiyon dur...İkisi arasın da GTS 250i Evo yu tavsiye ederim...Enjeksiyonlu daha az yakıt tüketir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    sym alacagina kymco al sym oyuncaktan farksizdir elinde kalir.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    benim arkadaşta gts250 var bu model karbüratörlü olan model bana cebimde para kalmıyo benzininden diyordu
    gts evo ise enjecsiyonlu ve çift far grenajlı üstelik 21hp di önceki model
    kymco xciting 22 hp di şimdiki gts evo 23 hp oldu
    sym ile kymco aynı kalitedir ben hepsini biliyorum
    evoya bakarsan xcitingden herzaman daha pahalıya satıldığını görürsün
    tek fark global açıdan kymconun symye oranla daha büyük motorunun olması
    Mustafa Kemal Atatürk

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    benim aprtmanda oturan komşumuzun sym var asla birdaha bu motoru almam diyor çok şikayetçi, keşke kymco alsaydım diye dövünüp duruyor,sym ciler sakın bana kızmayın ben gerçekleri söylüyorum bende daha önce kymco vardı çok memnun kaldığımdan bu sene gene gidip kymco 2011 model aldım. memnun kalmazsam alırmıydım... şimdi seve seve her gün biniyorum...
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    SYM nin vitesli commuter tipi motosikletini kullanıyorum gayet memnunum, commuter modeli birtane var satışta şuan, yani çok bilgileri yok commuterlar hakkında. Ona rağmen mükemmel bir motosiklet ortaya çıkarmışlar.Keyifle biniyorum efenim. Ve bu adamlar bilmedikleri şeyi bile güzel yapmışlar, asıl uzmanlık alanları scooterlardır. SYM scooter hiç kullanmadım ama kaliteli olduğundan şüphem yok.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

tekrardan yazıyorum.sym fiddle kullanıyorum 3bin kmdir.motor emsallerine yani 125cc ye göre kaliteli malzemeden yapılmış.yani kesinlikle bi asya - mondial chin chang chung motorlala kıyaslanamayacak kadar kaliteli.FAKAT!emsalleriyle, yani honda pcx - kymco agility,super8 ile kıyaslanınca bence biraz geride kalıyor.durum 125cc de böyle.250cc dede çok değişiklik yoktur.marka olarak kaliteli.FAKAT!o paraya kymco xciting 250 derim.

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    GTS 250 eski kasa karbüratörlü olanı, GTS 250İ EVO yeni kasa enjeksiyonlu.Ben Joyride kullanıyorum gayet memnunum.SYM scooter piyasasında kendini kanıtlamış bir markadır.Emsallerine göre malzeme kalitesi ve servis ağı çok geniştir.Seramik silindir sayesinde daha hafif ve uzun ömürlü bir motoru vardır.Fabrikası İzmirdedir.Büyük modelleri yerli üretim değil ama parça sıkıntısı yaşanmaz.İkisi de Taiwan malıdır ama Kymcodan bir gömlek daha üstündür.Sıfır düşünüyorsan gönül rahatlığıyla alabilirsin.

sym gts 250 ile evo arasında güç farkı var. 21 iken 23 oldu biraz da ön farda degişiklik olmuş

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Kymco active, agility, süper8 ve agility city aldım kullandım. şu anda sym fidlle kullanıyorum.
    sym kymco dan bir gömlek daha kaliteli motor.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Arkadaşlar ben symde kiyaslama yapmiycam kycmo ile filen sym sağlam ve diri makinedir bunu 4 yıllık tecrübe ile söylüyorum fiddle 3 200 ve gts Evo 250 i ile tecrübe ettim hala aktif olarak kullanıyorum Evo tam bir uzun yol makinesidir orda burda bir daha sym almam diyenler motoru markayı değil önce motorculugunu sorgulasin 250 CC bir makineyi 1000rr kullanır gibi kullanıp abanirsan motoru bilmezsen sana marka farketmez hepsi elinde kalır şunu unutmayın motoru uzun yolda tanırsın taş gibi makine gts Evo 250i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)