Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

derdim büyük

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    arkadaşlar aranıza katıldığım zaman almayı düşündüğüm motor zealsun zs200gs idi ama henüz parayı denkleştirememiştim ve kesin kararı vermedensizlere de danışayım istedim böylece %99 luk kararım sayenizde %100e çıktı .
    sonunda maddi açıdan yeterli seviyeye gelip buradaki tek satıcısı olan bayiye gittim ,motor ellerinde yoktu, birkaç güne başka bir bayiden getirtebileceklerini söylediler.
    bekledim fakat oradada kalmamış ve ancak bunda sonra nisanın 20 sine yeni bir parti gelecek, ozaman alabileceğim.
    ozamana kadar 45 günlük korkunç uzun bir süre var, vuslata bukadar yaklaşmışken parasıyla motoru alamamak çok berbat bir durum.
    aklıma motorun bulunduğu biryerden bizim bayi aracılığı ile almak geldi hani birbirleriyle irtibata geçirip buraya getirtsek motoru.
    şimdi aranızda bu motorun bolca bulunduğu bir yer bilen bir arkadaş vardır heralde. telefonlarını yazsa da görüşsem kendileriyle belki bizim bayiye de gönderir elindekilerden bitane.
    pm yoluyla telefon veya bayi bilgisi atarsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    web sitesine gir
    bayilere bak tel noları vardır
    sıra ile ara
    banada aynısı olmuştu
    zat 150 beklemiştim
    bulamamıştım
    bu allahın cezası bisanı aldım

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bugün samsun bayisi aracılığıyla adana bayisi ile görüştük. 4 adet motor varmış elinde ama bizim bayiye 2850ytl (bu son kullanıcı satıi fiyatı zati) fiyat çektiler, üstüne birde 200 ytl kargo parası. 150 ytl bizim bayi koysa plakası ruhsatı derken 3400ytl oluyor. yani oradan almayacağım kesinlikle.
    şimdi arkadaşlar veya burayı takip eden bir zealsun yetkilisi :
    bizim bayininde karı olacak şekilde(150 ytl enaz) ve herşey dahil 3150 ytlyi geçmeyecek şekilde motoru bulma imkanım varmıdır?yoksa 1.5 ay daha bekleyecek bu motor aşkından kafayı yemek üzere olan arkadaşınız(ne zaman geleceği de başka bir muamma).

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranıza katıldığım zaman almayı düşündüğüm motor zealsun zs200gs idi ama henüz parayı denkleştirememiştim ve kesin kararı vermedensizlere de danışayım istedim böylece %99 luk kararım sayenizde %100e çıktı .
    sonunda maddi açıdan yeterli seviyeye gelip buradaki tek satıcısı olan bayiye gittim ,motor ellerinde yoktu, birkaç güne başka bir bayiden getirtebileceklerini söylediler.
    bekledim fakat oradada kalmamış ve ancak bunda sonra nisanın 20 sine yeni bir parti gelecek, ozaman alabileceğim.
    ozamana kadar 45 günlük korkunç uzun bir süre var, vuslata bukadar yaklaşmışken parasıyla motoru alamamak çok berbat bir durum.
    aklıma motorun bulunduğu biryerden bizim bayi aracılığı ile almak geldi hani birbirleriyle irtibata geçirip buraya getirtsek motoru.
    şimdi aranızda bu motorun bolca bulunduğu bir yer bilen bir arkadaş vardır heralde. telefonlarını yazsa da görüşsem kendileriyle belki bizim bayiye de gönderir elindekilerden bitane.
    pm yoluyla telefon veya bayi bilgisi atarsanız sevinirim.
    heheh senin motordan anlamadığını ben geçen yıl anlamıştım...Zealsun derken adam olsun Hyoya biniyon...özünü unutma yavrım...sende Kıldiken ve Bbadayday abilerin gibi bişeyden çakmıyon...anlasanız şaşardım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e nerden buluyosun da böyle arşiv çalışması yapıyosun be metehandro
    topic hortlatıcısı seni

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e nerden buluyosun da böyle arşiv çalışması yapıyosun be metehandro
    topic hortlatıcısı seni
    yav bu herifler kral motorcu oluyolar şaşıyom dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bu herifler kral motorcu oluyolar şaşıyom dostum...
    Yapacak bişey yok........

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Bazı konu ve başlıklar belli bir süre sonra zaman aşımından dolayı önemini kaybettikleri için kilitlenirler.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler