Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ben de motoumu aldım ve yardım ıstıyom

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    arkadaslar cok sukur motorumu aldım daelim hıstory 125 hıc motor deneyımım olmamasına ragmen bu gun okula falan gıttım 28 km yol yaptım cok kolay alıstım cok zevklı ozellıkle 50 mılyarlık otolar trafıkte kıtlenmısken yanlarından gecmek cok eglencelıydı
    simdı bı kac sorom var ...
    motor ısındktan sonra da ıstop edıyodu rolantısını yukselttım bıraz sımdı o konuda sorun yok fakat ılk calıstıktan sonra yokus cıkamadım gazı koklememe ragmen kaldı gıtmedı sonra toparladı acaba yenı oldugu ıcın mı ya da ayar falan mı yaptırmak gerekıyo bı de az once barbaros bulvarında bı arabayı sollamam gerektı gazı koklememe ragmen boyle bı nazlandı nazlandı ama hızlanmadı bunların sebebı nedır ya moralımı bozdu anlayacagınız sımdı ıcımdekı sevınc bıraz buruk anlayacagınız nolur tecrubelı arkadaslar bı el atın benım soruna bı aydınlatın benı

bunların dısında abı ıyı kı motor almısım cok guzel ınesım gelmıyo bu gun derslare gırmedım motorla gezmekten bı tur bı tur daha derken aman sımdı bıle cıkıp gezesım var ah ah
    bu arada frnlerı cok ıyı massallah bu gun on frene bıle bır ıkı kez dokundum arka fren yeettı yanı e dısk frenın faydaları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    daelim history
    arkadaslar lutfen bı yardım ya kımse bı sey yazmayacak mı usenmeyın abıler lutfen

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    motorun daha rodajdan cıkmamıs kardes ne acelen var? sabret biraz...
    [I][COLOR="Blue"]Sevgiyi sev, nefretten nefret et![/COLOR][/I]

Motosikleti
    daelim history
    hehehe sagol moralım yerıne geldı bu arada avatarına bayıldım ılerde benım oglumda boyle olcak heralde ehehe ona mını bıke alcam ehehehehe

Motosikleti
    daelim history
    pekı yaptıgı bu yokus cıkmamalar normal mı

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Rodajdayken cok dik yokuşlara girmemen gerekiyor. Ama normal bir yokuşsa normal değil. 125 cc bir motor üzerinde tek kişiyken rodajda da olsa yokuşta dediğin şekilde yığılmaz. En iyisi sen bunu history 125'i olan birine sor. Valla benim Asya rodajdayken bile yokuş mokuş dinlemez, katır gibi tırmanırdı yokuşları. Bu arada ben 73 kiloyum. Sen 95 kilo falan değilsen bence motorunda problem var ya da motor dandik. (gerçi bizimki de dandik ama maşallah katır gibi.)
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Motorunun hava-benzin ayarını kontrol ettirmeni tavsiye ederim. Normalde motor ısınmış iken rodajda dahi olsa rampada bayılması normal değil. Yeterli benzin-hava karışımını alamıyor olabilir. Sen gaza yuklenince o benzini yakacak oksijeni alamıyor olabilir. Motosikletinin hava ayarını yaptırırsan sanırım olay cozulecektir.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arkadaşım halen forumda dolaşıyorsan tecrübelerini yazar mısın
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler