Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

çocukluk hayalime yani motoruma elveda...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    ASLINDA YAZMA NİYETİM TAM ANLAŞILMAMIŞ..BEN BURAYA MİNNET VE TEŞEKKÜR DUYGUMU PAYLAŞMAYA YAZIYORUM...HEM BİR SÜRÜ ARKADAŞ EDİNDİM; HEM DE BU İŞİ BİLGİLİ VE BİLİNÇLİ YAŞADIM...(pardon caps açık kalmış)..sonuçta cahil cesaretiyle ben de ölebbilirdim veya sakat kalabilirdim..
    bazı şeylerin azı yarar çoğu zarardır...bu kadarı bile bir ömre yetti )...
    benim 12 ay yağmur çamur tepe bayır yollarda olmam beni doyurmuş ve bir o kadar da ruhen yormuş ki içim çok rahat...
    teşekkürler MOTOSİKLET.NET...
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

@bart1969; öncelikle acil şifa dilerim. Kararınızı saygıyla karşılıyorum. Bir motosiklet kullanıcısının ölüm haberini okumaktansa böyle bir kararını okumak benim için daha iyi... Dilerim Allah başka kaza bela vermesin.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ankaradaki trafik ne istanbul a ne izmire benziyor. ankara da motosiklet sürmek yürek ister ben bunu bilir bunu söylerim. geçmiş olsun
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradaki trafik ne istanbul a ne izmire benziyor. ankara da motosiklet sürmek yürek ister ben bunu bilir bunu söylerim. geçmiş olsun
    TÜRKİYEDE emin olun her yer tehlikeli;ülkemizdeki en ucuz şeylerden biri insan hayatı...
    ...bu arada cidden belli bir doyumu yaşamış olmasaydım bu kararar veremezdim...eh 4 senede 100 bin km...bazı şeylere doydum...ve en önemlisi ben tedbirimi sonuna kadar alıyordum ama kendini bilmezler beni yordu...
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hayırlısı olsun dostum.
    Hoşçakal.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    hakkınıza hayırlısı olsun bende bi ara en yakın arkdaşım kaza yaptıgında bırakayım dedim ama olmadı bırakamadım. Bence motorla kaza yapmasaydınız başka şekilde kaza yapabilirdiniz motor sadece aracı
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bencede zaman her şeyin tedavisi olsa gerek, önümüz kış, yaza doğru yeniden bir heves gelmesse o zaman bırak derim arkadaş...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)