Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Rx 115 + ları - leri

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yamaha rx 115 alıcam motorun sesine aşığıım o derece seviyorum sizce iyi yönleri ve kötü yönleri neler bu motorun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kısa mesefa ıyıdır guzel sekıl verebiirsin motora...ancak sokak aralarına falan oyle gıremssın rx ıle 2-3 tur atar eve kapartısın cunku sesı falan cok dıkkat cekıyor ayrıca o motor ıle uzun mesafe yol gıdemssın mesele ben izmir tirede yasıyorum ve bır abımde rx-115 var ve adam burdan ızmıre bıle gıdemıyor cunku motor bayılıyor yanı o abım bıle tavsıye etmıyor sadece bı heves dıyor genede senın tercıgın ;)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2t olduğu için çoğu kişi sesini beğenmez ama onun tadı bence sesinde ve benzinden aldığı güç te ama benzin yönünden canını yakar bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı panatin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa mesefa ıyıdır guzel sekıl verebiirsin motora...ancak sokak aralarına falan oyle gıremssın rx ıle 2-3 tur atar eve kapartısın cunku sesı falan cok dıkkat cekıyor ayrıca o motor ıle uzun mesafe yol gıdemssın mesele ben izmir tirede yasıyorum ve bır abımde rx-115 var ve adam burdan ızmıre bıle gıdemıyor cunku motor bayılıyor yanı o abım bıle tavsıye etmıyor sadece bı heves dıyor genede senın tercıgın ;)
    kim demiş rx 115 uzun yol gitmez diye ??

kardeşim güzel motordur + ları çoktur seridir hızlıdır sesi güzeldir çok tatlı bi egzoz dumanı vardır. eksileride cok benzin yakar el marşı yok. elektirigi 6 volt. aklımda olanlar bu nlar
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Güzel motor, iki zamanlıysa sorun yok!

Daha öncedende yazmışımdır, iki zamanlıyı kıskananlar ve yakalayamayanlar çatlasın...

Devirsiz kullanıp vites değiştirirsen her motor bayılır.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    125CC
    115 cc olup fabrika çıkışı 160 gidebilen nadir motorlardandır. tabiri caizse köpek gibi çeker. rahatlıkla 150 ccleri gerek kalkışta gerek son hızda alır götürür.

önemli noktalardan biri çevreyi çok kirletir artık devri geçti 2 zamanlının.
    yedek parçası pahalıdır ve her yerde bulunmaz
    bazen lan bu motor benzin mi içiyor u mu diye düşündürür.
    ve kesinlikle binmemem için bir sebep; yakın zamanda apacilerin eline düşüp yarış motoru olarak kullanılmıştır. insanların sana bakışı değişir. apaci sanarlar seni

sanki belgesel anlattım :D

tamercan2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben birzamanlar kullandım sesine diyecek yok sesi süper bizim burda birinin var bazen duyuyorum sesini bu kadar olur. yakıt o zamanlar benim 1,4 sw reno torosumda vardı nerdeyse 1000 kg lık toros kadar yakıyordu 3 yıl önceydi kendini jip hissediyor öyle yakıyordu ikazlarıma aldırmadı sattım onu.

dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Benim bir arkadaşımda vardı RX 115 Haftada motor yağını değiştiriyordu, ama motorun beyninde sorun olduğu için. bende çok sürdüm 115 hastasıyım diyebilirim sesi gidişi görüntüsü mükemmel, ancak alacağın 115 her yönüyle titiz bakılmış ve temiz olması şart yoksa ilerde çok sorun yaşarsın. birde aldığın 115 in son sahibi olabilirsin çünkü 99 2000 model yanlış hatırlamıyorsam 115 lerin
    birde yakıt konusuna gelince kesinlikle yaktığı yakıtın hakkını her yönüyle verir. maddi durumun çok çok çok kötü değilse yakıt yönü fazla belini bükmez zaten. ama [ Rx ] king de öneriyorum acemi değilsen eğer.. 115 ve king inde parçaları çok kolay bulunabiliyor yan sanayi olarakta bulabilirsin. Kolay gelsin
    Hükmün Varsa Yargıla Paşam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)