Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha bws125 vs vespa lx150 ? acil.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 zat
    arkadaşlar,
    hafta içi eşimin hafta sonları benim kullanabileceğim bir motosiklet seçimi yapmaya çalışıyoruz. ben bws125 eşim lx150 diyor. bws olursa sıfır almayı düşünüyorum lx olursa ikinci el olacak. sizin önerileriniz nedir acaba? her iki motosikletin kalitesi tartışılmaz fakat şu özellikler üstündür ve tercih sebebi olur dediğiniz şeyler varsa paylaşmanızı rica ederim. sonrasında pişman olmadan net bir karar vermeye çalıştığımız için sizlerin de öneri ve görüşleriniz bizim için önemli. şimdiden tşk.
    Önce Emniyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    BWS nin yeni kasasi bence gereksiz pahali ve 2. El satarken cok zarar edersin.2. el piyasasi yok gibi.Vespa daha mantikli olur.Fakat esinizle beraber kullanacaginiz icin o paraya 2. El bi 250 lik maxi scooter bakmak daha mantikli olur bence.

Pardon yanlis okumusum hafta ici esiniz hafta sonu siz kullanicaksaniz maxi scooter olmasi gerekli degil.Bu durumda ben vespa derim.Ama esinizle beraber binmek istediginizde pek rahat olacagi soylenemez.2 kisi kullanma dusunceniz varsa eger maxi scooter yoksa herturlu vespa

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Bencede eğer 2 kişide binecekseniz. Bence haftasonu yalnız değil eşinizle çıkarsınız. Maxi scooter olursa çok daha iyi olur. Yalnız eşinize göre birşey seçmenizde fayda var. Bir beverly 250ie uygundur diye düşünüyorum. Fiyat konusundada bir vespa lx150'den pahalı değildir. Karar sizin tabi. Hayırlısı olsun.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    150 zat
    yorum için tşk. eşim kullanacak olmasa 250 cc altına inmek istemem ama maalesef durum böyle. aslında vespayı ben de beyeniyorum ama biraz kilolu olunca altımda kaybolup gitmesinden korkuyorum sanırım vespa daha ağır basmaya başladım.
    Önce Emniyet

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Hiç daha önce kullanmadıysa haklısınız sıkıntı olabilir. Ama daha önceden varsa tecrübe 250'lik sıkıntı yaratmaz. Yani o kadar para verip altınızda kaybolucaksa yazık o paraya
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    150 zat
    kilolu olan benim bu yüzden vespa da kararsızım eşime today bile fazla gelir
    Önce Emniyet

Motosikleti
    Honda forza 250
    Eğer ikisi arasında kaldıysan vespa derim.. ama bir de honda ps 150i var onuda araştırabilirsin.. tavsiye ederim.. en azında altında kaybolup gitmez..

Motosikleti
    150 zat
    evet şimdi sp ve fly ilanlarını kurcalıyordum. peki bu lx150 ve lx150 i.e arasındaki fark nedir bilen var mı acaba?

Alıntı halazula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ikisi arasında kaldıysan vespa derim.. ama bir de honda ps 150i var onuda araştırabilirsin.. tavsiye ederim.. en azında altında kaybolup gitmez..
    Önce Emniyet

Motosikleti
    150 zat
    et4 ile lx150 arasındaki farkları bilen var mı acaba?
    Önce Emniyet

Motosikleti
    Honda forza 250
    Alıntı RottingCrist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet şimdi sp ve fly ilanlarını kurcalıyordum. peki bu lx150 ve lx150 i.e arasındaki fark nedir bilen var mı acaba?
    biri karbüratörlü diğeri enjeksiyonlu yani daha az yakar..

Motosikleti
    YAMAHA FZ8
    Eğer kullanma imkanınız var BW'S i bir test edip ondan sonra karar verin derim.enjeksiyon ,kombine fren, büyük sele altı bagajı, vesağlam kaporta aksamı ile düşsede yine yolculuğa devam edebilecek enduro scooter tarzında bişi, ihmal etmeyin.
    Eğer karar aşamasında isen model bazından önce marka bazın yapmalısın kararı ,honda ve yamaha arasında karar vermeni ,satış,servis ve yedek parça ağları daha sistemli ve fiyat politikaları kullanıcıyı incitmeyen olmasını daha mantıklı buluyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)