Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar Bi Bakarmısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben 1 Hafta Önce Kadar Honda Cbr 125 Aldım.. 2005 Model 11.000 Garaj Motoruydu.. Arkasında 120/70 Lastik Ön Orjinal Ayrıca Üzerinde Yoshimura Performans Egsozu Var.. Arkadaşlar Motor Düz Yolda 115km'i Gecmior.. Neden Olablir Bi Yardımcı Olun.. Servis Egsoz Ve Tekerin Hızını Keseceğini Söyledi Sizce Neden Olablir ? Ve Keserse Ortalama Olarak Kac Km Hız Keser?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    125'lik olup 115 km ye çıkıyosa iyi bence ... daha zorlama derim.
    !?

Ama Diğer Orjinalların Tozuna Yetişemiyorum.. Ayrıca Kilom'da Onlara Göre Hafif..

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Viteslerini yüksek devirlerde yol aldıktan sonra değiştirmen gerekir. Ben de cbr 125 varken düz yolda ve rüzgarsız havada 150 kadar çıkıyordum, tabii rüzgarlığın da arkasına yatman lazım, yoksa 100- 120'lerde kalırsın.
    Buna rağmen 115'te kalırsan bi sıkıntı var. Yalnız 125'lık makinada 100-110'dan sonrası çıkıp inmen gereken bir hız.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Pekala Teşekkürler..

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    viteslerini yüksek devirde at devir saati kırmızıya dayadıgında at. bende tvs burdan arkadaşın 2006 cbr ile bi saldık motor ları o kısa zayıf ben uzunum hiç yatma falan yapmadık 2 km kadar bi yolda basmıştık 120 ile yan yana gittik ben 5 de gittim onun motor 4 de idi. 5 le 6 yı kullanamıyorum istemiyo diyo
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    125CC
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125'lik olup 115 km ye çıkıyosa iyi bence ... daha zorlama derim.
    cbr 125 full grenajlı olup su soğutmalıdır, 13 beygir + 6. vitesi mevcut. motorda problem olmadığı takdirde zorlanmadan 130 görür.
    eğer 115te takılıyorsa motorda bir problem var bence.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    egzosun yoshimura olduğundan emin değilsen baktır egzosa normal egzosun içini boşaltıyolar bazen bundan dolayı yakıt çok yakar ve enerji kaybı olurmotordan kaynaklı bi sorun olabilir bujide sorun olabilir bi bak egzosa benzin atıyormu
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunda sorun yoksa devirsiz kullanmadan kaynaklı problem olduğunu zannetmiyorum hızı okadar etkilemez bence eksozdan.
    Orjinal eksozu olursa hızın artacaktır boş eksozla üst devirlerde motor boğuluyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)