Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Halkalı tarafındaki arkadaşlardan ufak bir rica (SYM Fiddle 2)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar, motorsuzluk iyice başıma vurdu bu aralar ve en azından şehir içinde ayağımı yerden kesecek ekonomik bir makina almayı düşünüyorum. SYM Fiddle 2 modeli de tip olarak da hoşuma gidiyor.

Sahibinden.com'da gezerken aşağıdaki motor aklıma yattı gibi; sahibiyle konuştuğumda sadece sol marşpiyel ile ön çamurluk masrafı olduğunu söyledi, başka bir problemi yokmuş, kilometresi de orjinalmiş.

Bir de böyle konuşulup, haşatı çıkarılan makinalar var tabi..

Benim sizden ricam, eğer o taraflarda ve müsayit olan bir arkadaşım varsa, motorun gerçekten söylenildiği gibi olup olmadığına, başka masrafı var mı yok mu, istenen parayı hal ediyor mu diye bir bakması.

Açıkçası taa Bostancı'dan boşu boşuna İstanbul'un diğer ucuna gitmek istemiyorum.

Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadşlar özel mesaj ile bana ulaşabilirler.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bahsettiğim motor :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5284069/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor pek iyi durumda gözükmüyor ve 3 kişi falan binilmiş hor kullanılmış biraz. Bütçeyi arttırma imkanın varsa bi 500-600 iyi olur gerçekten

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Aman abim bulaşmayın bu motora. Her şeyi denemiş 3 kişi ile. 10 lira ile 85 km az değil mi ya? 3 lt mi yakıyo 100 km'de? Benim motor 110-120 km yapıyor 10 tl ile. Biraz daha düzgün bir motor bakın. Fiyat uygun ama sıkıntı olabilir. Tabi yinede tercih sizin. Hayırlısı olsun.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Başta benim de dikkatimi çekti ve olumsuz bakmama neden oldu bu söyledikleriniz ama, fiyat uygun olunca dedim yine de bir bakılırsa daha iyi fikir sahibi olunur herhalde. En azından 100-300 masraf da isterse sorun olmaz diye düşünüyorum; tabi bu kadarla kurtaracaksa.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başta benim de dikkatimi çekti ve olumsuz bakmama neden oldu bu söyledikleriniz ama, fiyat uygun olunca dedim yine de bir bakılırsa daha iyi fikir sahibi olunur herhalde. En azından 100-300 masraf da isterse sorun olmaz diye düşünüyorum; tabi bu kadarla kurtaracaksa.
    Kurtarır mı ki acaba? Aman abi boşver. Al düzgün bir motor. Almaya gidiceksin adamın tipini görünce fikrin değişicek o kadar geldiğin yola yazık. Şimdi bu motorun sahibi bu yazdıklarından sonra nasıl biri olablir? 2.000 tl civarı yok mu ki acaba o fiddle'lardan? Pazarlıkla Alırsın 1.800 gibi. En azından kafan rahat olur.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Yok yahu piyasası bir uçuk bu motorun anladığım kadarıyla, 2,000 TL'ye çıkarım da, eli yüzü düzgün olanlarına 2,500 TL yazmışlar; sıfırı 3,200 TL zaten.

Neyse baktım olmuyor Agility 125 alırım artık, tipi daha hoş diye fiddle bakıyordum ama, daha seri olan Agility mantıklı gelmeye başladı fiyat performans aralığında. Hem taş gibi motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)