Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Wienerwald İş İlanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce önünden geçerken gördüm, Maslak Wienerwald piliçcisi A2 ehliyetli eleman arıyor. İlanında maaş, prim, ssk yazıyordu. İşe ihtiyacı olan arkadaşların dikkatine..

Şube Adı : Maslak
    Adres : Atatürk Sanayi Sitesi, Nazmi Akbaci Is Merkezi, 71/72
    Telefon : 0212 346 0 888
    Çalışma Saatleri : 10:00 - 22:00
    Bölgeler : Ayazaga, Baltalimani, Cendere Yolu, Emirgan, Ferahevler, Istinye, Istinye (Pinar Mahallesi), Istinye (Poligon Mahallesi), Kireçburnu, Maslak, Maslak (Darüsafaka), Maslak (Istanbul Teknik Üniversitesi), Resitpasa, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe, Tarabya, Yeniköy,
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce önünden geçerken gördüm, Maslak Wienerwald piliçcisi A2 ehliyetli eleman arıyor. İlanında maaş, prim, ssk yazıyordu. İşe ihtiyacı olan arkadaşların dikkatine..
    Öncelikle profil ismine bayıldım BIYIKLI hele avatar dehşetül ala

maaş asgari ücret verirler genelde,işsizlik canına tak etmiş biri varsa ilgisini çekebilir...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler..

Benim köşebaşındaki mahalle kasabımın 7 milyona sattığı çevirme pilici 15 milyona satan bu piliçci, asgari ücretle eleman arıyorsa onu şişe takıp çevirmek lazım!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)