Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Moto kurye olarak işe başlayacam tecrübesi olanlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pizza tomato'da her gün(haftada 1 gün izin) 14.00 - 21.00 arası sigorta + 700 TL maaş dediler. Bahşiş de varmış ama en fazla aylık 50 TL tutar. Bu konuda hiç bilgim olmadığı için direk tamam demedim size sorayım dedim.
    Zaman kısıtlaması varsa çalışamam dedim dominosu örnek verdim,
    Çevreyi çok iyi bilmem adresleri öğrenmem 1 -2 hafta sürebilir dedim,

Yarın gel başla uyarsa dediler ne yapmalıyım maaş iyi mi? Çalışma şartları vb. nasıl sizce?
    Not: maaş konusunda pazarlık yapmadım, 3 -9 arası çalışırsam 650 olur dediler. Pazarlık yapsam olur mu ? Acil eleman arıyolarmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    sen gel istanbulda ben sana binliralık iş bulayım sen onu bunu boşver motorsiklet karı var kışı var.
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Canına verdiğin değer buysa başla bende yaptım 2 ay kadar günlük 50 lira sigorta yok 12 saatti geceleri itle köpekle serseriyle uğraştık ölümlerden döndüm bence koşarak uzaklaş

Alıntı hayalets adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gel istanbulda ben sana binliralık iş bulayım sen onu bunu boşver motorsiklet karı var kışı var.
    İstanbuldayım zaten öğrenciyim öğleden sonra dersim olmuyo en azından ilk dönem dersim yok sonrası belli olmaz

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 16:12 ----------

Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canına verdiğin değer buysa başla bende yaptım 2 ay kadar günlük 50 lira sigorta yok 12 saatti geceleri itle köpekle serseriyle uğraştık ölümlerden döndüm bence koşarak uzaklaş
    Aslında bu işten alacağım paraya ihtiyacım yok Allah'a şükür, ancak çok boş vaktim var bi şekilde değerlendirmek istiyorum.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldayım zaten öğrenciyim öğleden sonra dersim olmuyo en azından ilk dönem dersim yok sonrası belli olmaz
    başka iş imkanın varsa onları tercih et derim. 700 lirayı bir çok yerde alabilirsin. sigortayı da iyi şirket olduklarından ziyade başına birşey gelirse diye yapıyolardır.
    !?

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 16:12 ----------

Aslında bu işten alacağım paraya ihtiyacım yok Allah'a şükür, ancak çok boş vaktim var bi şekilde değerlendirmek istiyorum.
    O zaman kardeşim canına kastınmı var istanbulda kuryelik tehlikesi bi dert sitresi bi der paraya ihtiyacın yoksa bulaşma

Şuan tüm hevesim kırıldı İyi ki hemen başlayım dememişim adamın anlattığına göre yakın çevreye sipariş götürüyolarmış sıkıntı olmaz falan dedi. E günde 4 5 saat motor sürmek de bana cazip gelmişti

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Eğitiminle ilgili bir iş bulursan çok daha faydalı olur düşüncesindeyim.Önümüz kış yağmurda çamurda zor olur senin için.Ben motorlu kuryelik yapıyorum maaşım tatminkar ama kışın çok zor bir iş.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitiminle ilgili bir iş bulursan çok daha faydalı olur düşüncesindeyim.Önümüz kış yağmurda çamurda zor olur senin için.Ben motorlu kuryelik yapıyorum maaşım tatminkar ama kışın çok zor bir iş.
    İnşaat mühendisliğindeyim fakat bu sene hazırlık okuyorum eğitimimle ilgili ne olabilir ki?

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    yahu git çalış begenmezsen çıkar gidersin köle olarak sözleşme imzalamıcan ya..en fazla bikaç günlük paranı alamazsın..İnşaatla alakalıda şimdilik hiç bi iş yapamazsın zaten..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Arkadaşlar merhaba.bende bi gümrük firmasında motor kurye olarak işe başladım şartları 900 maaş yemek sigorta+motosiklet bende kalıyor eve gidip gelmek için kullanıyorum sabah 8.30 akşam 7 çalışma saatleri ctesi pazar tatil acaba şartlar nasıl bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.Günde en az 150-200km yol yapıyorum bazen 250-300 Bilgi sahibi arkadaşların cevaplarını bekliyorum teşekkürler

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    motorculuktan hariç cam masa sildirmiyolarsa kutu yaptırmıyolarsa yeri geldiğinde pas pas attırmıyolar vs ek iş yaptırmıyorlarsa düşünülebilir... ama illaki extra iş yaptırıyorlar ve gna geliyor ben çalıştım pardon denedim ama olmadı.. sende istersen bir dene belki yapabilirsin..
    fakat zor iş .. kışta geliyor.. karı soğuğu geç su gibi ıslanmak var...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ben de diş lab da kuryeyim... motor- benzin iş yerine ait...
    benden kaynaklanan cezalar bana ait....örnek refüjden atlama
    1000 tl maaş....ssk...yemek....
    09:00--19:00 arası.... iş yeri evime 11 km....günde 100 km yi geçmiyorum...
    extra olarak patronun motoru da yıkıyorum... çay yemek temizlik diğer 3 arkadaşla ortaklaşa yapıyoruz...

başka bir firma 1200 tl maaş ssk yemek yol....
    motor benden benzin onlardan çalış dıyor...
    veya da motor benzın bana ait aylık 1700 tl...
    orasının işi daha cok günde en az 100 km...
    şuanki çalıştıgım iş daha mantıklı sanırım....

O Zaman benim aldığım maaş biraz düşük gibi ferhatkars ne dersin? ben en az 150-200 km yol yapıyorum günde diğer şartlarıda yazdım zaten bi önceki yazımda.ne dersin?

Motosikleti
    Alıntı arda27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Zaman benim aldığım maaş biraz düşük gibi ferhatkars ne dersin? ben en az 150-200 km yol yapıyorum günde diğer şartlarıda yazdım zaten bi önceki yazımda.ne dersin?
    sizin bahşiş alma olayınız var...kimisi 5 lira kimisi 15 lira bahşiş verir... ayda gene 1000 lirayı bulur....
    belki de maaşın yarısı kadarda bahşiş alabilirsin...
    benım öyle bir şansım yok.... ve gidip geldiğim yerler hep aynı.... aynı diş doktorları....

dostum ben paketçi değilim bak üst yazıda yazdım bi oku önce bende bi gümrük firmasında motor kurye olarak işe başladım şartları 900 maaş yemek sigorta+motosiklet bende kalıyor eve gidip gelmek için kullanıyorum sabah 8.30 akşam 7 çalışma saatleri ctesi pazar tatil günde en az 150-200 km yapıyorum bazen 250-300

Motosikleti
    Alıntı arda27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben paketçi değilim bak üst yazıda yazdım bi oku önce bende bi gümrük firmasında motor kurye olarak işe başladım şartları 900 maaş yemek sigorta+motosiklet bende kalıyor eve gidip gelmek için kullanıyorum sabah 8.30 akşam 7 çalışma saatleri ctesi pazar tatil günde en az 150-200 km yapıyorum bazen 250-300
    pardon ben seni konuyu acan kişi sandım....
    250-300 ü hangi motorla yapıyorsun... şehirler arası mı cıkıyorsun...
    calısma sartlarında güzel... 5 gün çalışıyorsun... eleman lazım ise bende geleyim...

2011 cbf 150 motosiklet şehir içinde yapıyorum karşıya gidip geliyorum gümrüklere vs.çokmu sence

Motosikleti
    net maaş 900 sana kaldıktan sonra istersen 500 km yap.. .sonucta aksam 7 de işin bitiyor...
    ben akşama kadar şehir içinde yardırdım 178 km yaptım...
    suzuki an125 ile...

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sabah 8 akşam 6 çalışıyorum günde bazen 50 bazen 100 km yapıyorum 1300 tl maaş alıyorum benzin şirketten bakım şirketten işim olmazsa bütün gün netteyim hiç km yapmadığım günleri bilirim.cumartesi ikiye kadar çalışıyorum.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)