Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hele bi gel :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Mt üyeleri sizlere danışmak istedim şimdi ben motor alıcam bu kesin bütçemide ayarladım şuan 3500 TL param var Cbr 125 almak istiyorum ki bu parayla alırım gibi görünüyor. Ama Asıl mevzu şu merak etdiğim Şimdi ben alsam 1,5 ay falan binicem en fazla tam hevesimi almadan soğuk dönem gelicek. Marta veya şubat sonuna kadar bekletsem elimdeki parayı o aralar bir düşüş olurmu piyasada yada sezon başı diye artışmı olur Şimdiden Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Artış olur, Marta Nisan'a kadar elindeki parayı imkan bulabılırsen 5.000 5.500 yapmaya Çalış. Daha yuksek bi CC motor Alabilirsin... Benim tavsiyem bu.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    mart ayına kadar fiyatlar şimdikinden daha düşük olur ancak marttan sonra fiyatlar yükselir. Ben olsam bekler şubat-mart gibi alırdım, belki ozaman bütçenide arttırmış olup daha iyisini alabilirsin ;)

Arada Kaldm şimdi Spartacus üstüne 1 lira daha atarım ama yüksek cc de gözüm yok şuan ilk motorum olucak çünkü.

Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada Kaldm şimdi Spartacus üstüne 1 lira daha atarım ama yüksek cc de gözüm yok şuan ilk motorum olucak çünkü.
    selam arkadaşım öncelikle paran nakitse altın yap ve yılbaşına kadar birikime devam et yılbaşından sonrada mart ayına kadar güzel temiz bir cbr 125 alabilirsin yanında ls2 kask mont almanı da şiddetle tavsiye ederim

Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşım öncelikle paran nakitse altın yap ve yılbaşına kadar birikime devam et yılbaşından sonrada mart ayına kadar güzel temiz bir cbr 125 alabilirsin yanında ls2 kask mont almanı da şiddetle tavsiye ederim
    hocam korumasız asla binmem zaten. benimde aklımda altın var aslında 4.bin tl var 500 tl korumaya ayırdığım masraf kask mont eldiven dizlik

Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam korumasız asla binmem zaten. benimde aklımda altın var aslında 4.bin tl var 500 tl korumaya ayırdığım masraf kask mont eldiven dizlik
    Keşke bütün arkadaşlarımız böyle bilinçli davransa

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Sabrederim dersen alma tabi.. Ama sabretmezsen al gel her hafta cuma büyükçekmecede buluşuyoruz özellikle beylikdüzü ve civarındaki motorcular
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mart ayına kadar fiyatlar şimdikinden daha düşük olur ancak marttan sonra fiyatlar yükselir. Ben olsam bekler şubat-mart gibi alırdım, belki ozaman bütçenide arttırmış olup daha iyisini alabilirsin ;)
    Aynen katılıyorum. Piyasa son demlerini yaşıyor zaten. Yakındır kapanması. Bana sorucak olursan 1-1.5 ay sonra al motorunu. Bu sırada da araştır. Montu kaskını eldivenini al. Hazırlığı yap. İlk motorumu Aralık gibi almıştım. Çok ölü bir fiyata almıştım. Tabi satıcı için. Kesinlikle çok avantajlı oluyor. Zaten şurda biniceğin 1 ay. Sonra kaldırıcaksın. Motor durduğu yerde değer kaybedicek. Sonuçta bir yaş daha geliyor. Bende sırf kışın motoru garaj bekletmek istemediğim için satıyorum. Çünkü güvenerek bırakacağım bir garajım yok. Sadece evin kazan dairesi var. Orasıda hiç içime sinmiyor. Senin için durum nasıldır bilemem. Hakkkında hayırlısı.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum. Piyasa son demlerini yaşıyor zaten. Yakındır kapanması. Bana sorucak olursan 1-1.5 ay sonra al motorunu. Bu sırada da araştır. Montu kaskını eldivenini al. Hazırlığı yap. İlk motorumu Aralık gibi almıştım. Çok ölü bir fiyata almıştım. Tabi satıcı için. Kesinlikle çok avantajlı oluyor. Zaten şurda biniceğin 1 ay. Sonra kaldırıcaksın. Motor durduğu yerde değer kaybedicek. Sonuçta bir yaş daha geliyor. Bende sırf kışın motoru garaj bekletmek istemediğim için satıyorum. Çünkü güvenerek bırakacağım bir garajım yok. Sadece evin kazan dairesi var. Orasıda hiç içime sinmiyor. Senin için durum nasıldır bilemem. Hakkkında hayırlısı.
    Bende binanın içine koyucam yer benim içinde büyük sorun bekletmek istemiyom orda aralık sonu mantıklı gibi doğru dersin ;)

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla kardeşim benden sana tavsiye motor almayı düşünüyorsan bütçen ne olursa olsun kışın ortasında al derim çünkü motor fiyatları gözle görülür bi şekilde düşüyor. (en azından burada öyle diğer şehirleri bilemiyorum.)
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim benden sana tavsiye motor almayı düşünüyorsan bütçen ne olursa olsun kışın ortasında al derim çünkü motor fiyatları gözle görülür bi şekilde düşüyor. (en azından burada öyle diğer şehirleri bilemiyorum.)
    Orayada geliriz almaya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)