Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4. Maxi scooteri aldım.Honda 600 silverwing abs ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRECEĞİM:))

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben silverwing cok basrılı buldum hızlanması frenleri cok ıyı rahatlığınına diyecek yok.Hatta aldığım gun kısa bir istanbul şile yaptım gayet basarılıydı.

Tek kötü etken yakıtı gercekten cok harcıyor artık gul ve diken olayı gibi katlanacağız.

Ben reklamcıyım ve tasraıma acık biri olarak honda silverwingde değişiklikler yapmayı dunsuyorum bu konud afikri yada paylaşımı olanlarla bu konuda yardımlaşabiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Runner St 200
    kazasız belasız inş..
    [B]2009 Ybr / 2011 Runner [/B]

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    çift silindir gücü kuvveti yerinde bir scooter. yakıtıda haliyle yüksek olacaktır. hayırlı olsun. güzel seçim.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güle güle kullanın resimde yüklerseniz daha güzel olur

Herkese cok tşk ederim 2006 20.000 de ancak yakıt tuketımı baya cok) bu konuyu su yuzden actım arkdaslar sılverwing daha guze hale getirecegım u konuda fıkrı olan varsa yazsın dıye

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesala kaç kmye kaç lt yakıyor bende çok beyeniyorum ama yakıt ve bakım masrafı

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    hayırlı olsun güzel günlerde kullan inş. Ben 4. maxi diye yazınca ilk 3 ünü de merak etmedim değil? onlar nelerdi?
    07 EEE 31

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bikepics e gir birsürü bu motoru kullanan kullanıcıların fotoraflarını görüp bi fikir sahibi olabılirsin

http://www.bikepics.com/honda/fsc600/04/pics.asp
    Mustafa Kemal Atatürk

hayırlı olsun güzel günlerde kullan inş. Ben 4. maxi diye yazınca ilk 3 ünü de merak etmedim değil? onlar nelerdi

Ezme arkdaşım sayıyyım İLk maxi scooterim piaggo beverly tourer 250 idi sonra sym 250 evo gts ardından yamaha 250 xmax sonrada honda silverwing 600 abs aldım

Yalnız itiraf etmeliyim bu kullaıdgım motorlara göre ki onların cc düşüktü ama bende 3.16i M tecnic Bmw var 145 beygir ve induvual yani fabrika cıkısı özel renk parlement mavisi ( bunu burda reklam yapıyım diye demiyorum, bu arabayı bilen arkadaşlar bilir diye söylüyorum. ondan bile fazla yakıyor nerdeyse) yani sehir içi 350 krs cok rahat yakıyor.uzun yolda bu 300 krs iniyor onun haricinde memnunum ancak yakıt baya fazlaymıs)

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    bende 25-30 krş arası yakıyorum km de, normal denebilir yani cc yi düşünürsen! birde ilk kullanımlar nede olsa motoru deneyerek biraz gazı açarak kullanıyoruz hepimiz!
    07 EEE 31

ufuk-*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende büyük çaplı bir silverwing modifiyesi düşünüyorum,ancak benim modifiyem kış aylarını bulacak.elimde fazladan kafa grenajı var ve onun üstünde yapmayı planladığım aya değişik şeyler var.

hayırlı olsun güle güle kullanın motorunuzu.zaten 600 lüklerin bütün özelliklerinin önüne geçecek kadar yüksek bir yakıt tüketimi var.her şeyine aşık olan birisi sırf yakıtı yüzünden vazgeçebilir silverden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)