Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Hakkında Bilgi Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Maksimum 150 tl ye kask almak istiyorum şu an çin malı kullanıyorum ama cok şekilsiz 1 kask ayrıca başıma tam oturmuyor.özellikle kaba görüntüsü olmayan 1 kask istiyorum kafamda patlıcan gibi durmasın yani tavsiyesi olan varsa lütfen esirgemesin teşekkürler.ls2 ff350 modelini begendim ama boyutu fazla büyük sanki

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

dipnot:motorum hyosung GT250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Caner35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki z750
    Kardeşim Merhaba Öncelikle Sana Ls2 Yi Önerebilirim Çünkü Rahat Kask Ve Modelleri Çok Ve Kafanda Patlıcan Gibide Durmaz Ayrıca Çok Şekil Dövmelileri Falan Var
    Son Karar 600 RR

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...h-pmu1261.html
    dostum fiyatı görünce kızacan belki bana ama inan vizör değistirmekten canıma yetti benim artık. sürekli yanımda vizör taşımaktan bıktım usandım. gündüz koyu akşam olunca dur şeffafı tak.Çıkarması ayrı dert takması ayrı dert taşıması hepten dert oldu bana bu vizör olayı.
    probability:bounce:

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    http://www.hudsonderi.com/?urun-674-...torsiklet.html ben bunu çok beğendim siz ne dersiniz ? zeus markasını pek duymadım ama sağlam olduğu yazıyo forumda

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    bende şöyle bi cafcaflı bır kask bulamadım ınternette felan fosfor yeşili turuncusu felan olcak ustunde guzel dovme olan felan...adam akıllı renklerde kask ureten yok herhalde...

Motosikleti
    Bu Moto Calibre 250
    Bende LS2 kask kullanıyorum öneririm çok rahat kafanı sıkmıyor ve bunaltmıyor ;)

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ARKADAŞLAR 3 sene evvel nolan n84 aldım 260 tl.aldıkları para zehir zıkkım olsun. hesapta marka!!!!!
    geçen hafta motomaxtan nitro uno aldım 140 tl 110 km de ses yok dıştan kumandalı iç güneş vizörü var
    çoğu pahalı kasklarda bu yok nolan koymuş dışarı güneş vizörü devlet flarmoni orkestrasını dinle
    bunu inceleyin ve alın

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bende upside beyaz olanı kullanıyorum ağırlığı 1350+50
    parasına göre en iyisi ancak dedğin gibi azcık diğer kasklardan büyük ancak bu kaskı almadan önce hondada agv kalmış bir adet satılmamış 150 tl den satıcaktı ama kafama gecirdin o kask ls2 den daha büyüktü anlamadım bu işi
    Mustafa Kemal Atatürk

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR 3 sene evvel nolan n84 aldım 260 tl.aldıkları para zehir zıkkım olsun. hesapta marka!!!!!
    geçen hafta motomaxtan nitro uno aldım 140 tl 110 km de ses yok dıştan kumandalı iç güneş vizörü var
    çoğu pahalı kasklarda bu yok nolan koymuş dışarı güneş vizörü devlet flarmoni orkestrasını dinle
    bunu inceleyin ve alın
    Aldığınız Nitro, DYNAMO UNO'mu yoksa NSFP UNO'mu acaba?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)