Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

grenaj vidalarımı çalmışlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250r
    arkadaşlar motorumu bezle silerken birde baktım 3 tane grenaj vidamı çalmışlar hadi kendi düştü diyelim 3ü birden mi düşecek ne biçim insanlar var ya vidaya bile göz dikiyolar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    kardes grenajlarin yerinde durduguna sukret.Motoru geceleri disarida mi birakiyorsun?Eger garajin yoksa kapali otoparka falan koy.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    gt250r
    sitede apartmanın önünde duruyo ama tahminimce viaport alışveriş merkezi var burada onun otoparkında çaldılar haklısın iyi ki grenajlar gitmedi

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk filmlerinde fidye icin cocuklari kacirirlardi zamaninda. Hey gidi gunler...

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı 737NG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede apartmanın önünde duruyo ama tahminimce viaport alışveriş merkezi var burada onun otoparkında çaldılar haklısın iyi ki grenajlar gitmedi
    Dedigim gibi bence parali otoparka brak.Ben Belcika da iken motorumu asla ama asla geceleri disarda brakmam,yazin 1 ayligina memlekete gitmistim.Motoru ilk gece kaldigim apartmanin onune braktim daha ilk aksamdan birkac cakal etrafinda donmeye baslamisti.Hemen apartman bosluguna soktum,sabahta erkenden gidip en yakin otoparktan 1 aylik uyelik yaptirdim.Otopark ucretinden kacayim diyor bazen insan ama motoru dusurseler bi sinyal bi ayna 2-3 aylik otopark parasina bedel..
    RIDE or DIE

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence vidaları alıp grenajı bıraktıkları için çok şanslısın (:

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk filmlerinde fidye icin cocuklari kacirirlardi zamaninda. Hey gidi gunler...
    çok güldüm bu yoruma memlekette çocuk bile para etmez oldu ya..

valla bana kalırsa kendisi düşmüştür adam 3 vidayı sökene kadar grenajı alır daha mantıklı viaport dan bahsediyorsun sanmıyorum okadar insan içinde alet edevatla vidalarını alıp gitsin

muhtemelen en son götürdüğün usta vidaları iyi sıkmamıştır sende zamanla kasislere girerek yada motorun kendi titreşiminden yerinden çıkmıştır hemen kötü düşünmeyin

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Grenajları çalmaya çalışıp herhangi bir nedenle yarıda bırakmış veya becerememiş olabilirler

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belkide gerçekten gevşeyip düşmüşlerdir, neden olmasın?

Geçen hafta statörün mıknatıs kısmındaki vidalar gevşemiş ve biri tamamen yerinden çıkıp tüm statoru dağıtmış. Kısacası her şey olabilir, kötü düşünmemek gerek her zaman...
    www.motorumla.net

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence vidaları alıp grenajı bıraktıkları için çok şanslısın (:
    Bu yorum birkaç yıl önce camiden ayakkabılarımın bağcıklarının çalınmasını hatırlattı.Adam ayakkabılarımı bırakmış ,hangi düşünceyle bilemem sadece bağcıklarını çalmıştı.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)