Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kazaya ramak kala...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hepinize iyi geceler arkadaşlar öncelikle.2 Saat önce Tuzla Tersaneler Shell'in ordan 2 arabalı arkadaşım ve ben motosikletle olmak üzere pendiğe doğru yola çıktık.Bilen bilir Shell'in ordaki ışıklarda en önde sağ şeritte artçımla beraber yeşilin yanmasını beklerken arkamdaki gri renk 06 BF 6112 veya 06 BF 6121 plakalı araç arabalı arkadaşıma el kol yaptı.Ses etmedik yeşil yandı devam ettik.Ben sağ şeritten seyir ederken bu o.......çocugu arkadaş kız arkadaşımın bacağına ve ardından aynama aşırı süratli bir şekilde çarparak kaçtı.Olayı gören iki arabalı arkadaşım bana takip et diye bağırarak önüme geçti ve hepimiz arabanın peşinden gittik.Amacımız sahile çıkmaktı ama o şerefsiz it oğlu iti takip etmek için içmeler köprüden e-5 e bağlandık.Baya bi kovalamaca sonra Pendorya kavşağından içeri girerek ben arkadan arkadaşım önden aracın önünü kapamamıza rağmen solumuzdan inanılmaz bi şekilde ters şeride girerek kaçtı.Kaçarken trafikteki başka bir aracada sürterek kaçtı ve yakalayamadık.Işıklarda el kol yapan şerefsiz 3 aracın sıkıştırdıgını görünce size o yüzündeki yusuf yusuf ifadesini anlatamam.

Şimdi arkadaşlar benim acil plakayı sorgulatmam lazım.Sadece plakadan emin olmam lazım nerden sorgulatabilirim ? Yukarıda yazdığım 2 plakadan biri o sinirle hatırlayamıyorum ama 2 sinden biri olduğuna eminim.Arkadaşlar plakayı bulduğum taktirde bu aracı en geç 2-3 gün içinde enselettirecek imkanım var.Şimdi sizlerden ricam bu plakaları sorgulattırabilir miyim ? Herkese kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Plaka No 06BF6112
    Marka RENAULT Model 2007
    Sahiplik Belge Tarihi 27/02/2007
    Tescil Birimi ANKARA
    Renk 1 GRİ Renk 2 BİLİNMİYOR
    Cinsi OTOMOBİL Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK

Plaka No 06BF6121
    Marka RENAULT Model 2007
    Sahiplik Belge Tarihi 20/01/2011
    Tescil Birimi ANKARA
    Cinsi Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK

büyük geçmiş olsun, ama hangisi???
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Çok geçmiş olsun, memlekette o..... çocuğundan bol ne var? E-devlet şifresi olan birisi hemen sorgulayabilir. Bende yok ne yazık ki, olsaydı hemen söylerdim.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka No 06BF6112
    Marka RENAULT Model 2007
    Sahiplik Belge Tarihi 27/02/2007
    Tescil Birimi ANKARA
    Cinsi OTOMOBİL Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK

büyük geçmiş olsun
    Çok büyük teşekkür ederim dostum,sağolasın.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kardeş mesajımı editledim...

2 plakada da gri Renault tescilli, nasıl bileceksin=?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, memlekette o..... çocuğundan bol ne var? E-devlet şifresi olan birisi hemen sorgulayabilir. Bende yok ne yazık ki, olsaydı hemen söylerdim.
    Aynen öyle kardeşim,aynen öyle.Çok teşekkür ederim.

---------- Post added at 00:37 ---------- Previous post was at 00:35 ----------

Kardeş mesajımı editledim...

2 plakada da gri Renault tescilli, nasıl bileceksin=?
    İşte bu kötü oldu :( Shell'in kameralarından kesinlikle gözükmüştür plaka acaba nasıl alabilirim bu kamera görüntülerini ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Durumu anlat yardımcı olurlar sanırım istasyondakiler...
    Şanssızlık gerçekten iki plaka da gri Renault...
    Dediğim gibi istasyondakiler yardım eder azcık insanlıkları varsa...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Durumu anlat yardımcı olurlar sanırım istasyondakiler...
    Şanssızlık gerçekten iki plaka da gri Renault...
    Dediğim gibi istasyondakiler yardım eder azcık insanlıkları varsa...
    Yarın ilk işim shell e gidip ricada bulunmak.Dediğiniz gibi insanlıkları varsa kabul ederler.

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Araç %99 şirket aracı.Haysiyetsizi işinden bile ettirirsin.Biraz aarştır bakalım kimin adına kayıtlı.İkiside aynı şirketse olayı çözersin zaten...
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç %99 şirket aracı.Haysiyetsizi işinden bile ettirirsin.Biraz aarştır bakalım kimin adına kayıtlı.İkiside aynı şirketse olayı çözersin zaten...
    İnşallah dostum inşallah.Dediğin gibi şirket aracıysa şirketle iletişime geçip şahsı çıkarırım ortaya.Ona yapabileceğim bütün kötülükleri iki elim kanda olsa bile yapıcam.

Geçmiş olsun. Yazacağım adreste plakadan araç sorgulama yapılıyor ama sanırım önce e-devlet şifresiyle sisteme giriş yapmak gerekiyor. https://www.turkiye.gov.tr/arac-sorgulama

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı _ŞEVKET_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Yazacağım adreste plakadan araç sorgulama yapılıyor ama sanırım önce e-devlet şifresiyle sisteme giriş yapmak gerekiyor. https://www.turkiye.gov.tr/arac-sorgulama
    Teşekkür ederim.İki plakada gri renk renault megane çıktı sorgulamada.Büyük ihtimalle ilkantek arkadaşımızın dediği gibi şirket aracı.

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    kansız şerefsizler haysiyetsizler bana denk gelede bi belaya soksam başımı itleri doğrayıp.çok sinirlendim ben şimdi.
    geçmiş olsun kardeşim.
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı hayalets adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kansız şerefsizler haysiyetsizler bana denk gelede bi belaya soksam başımı itleri doğrayıp.çok sinirlendim ben şimdi.
    geçmiş olsun kardeşim.
    Çok teşekkür ederim dostum.Diyorum ya,beni tek sandı.Kız arkadaşımın bacağına ve aynama vurup hızla kaçtı.Daha sonra 3 araç önünü kesince bir insan bu kadar yusuf olamazdı herhalde.Arkadaşlarım benden çok sinirlendi ben motorla olduğum için pek bişey yapamadım sadece dibine girip küfür ettim sağa çek diye çekmedi daha sonra 2 araçlı arkadaşlarım önüne kırdı hatta kapıyı bile açıp sopayla vurmaya çalıştılar araca ama araç öyle bir kaçtı ki.İnşallah bulucam o iti..

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    VAlla öle bi zeval gelirse başımaki bırakmam yaw kafa tasını çatlatırım onun sonrada gider babalar gibi yatarım bu itler hak ediyor.ben böle şeylere gelemem.Bi kaç kere öle bişeye yakın olaylar geldi başıma 150 civarında bi hızla çevreyolunda seyrediyordum küfür etti yanımdada ailem vardı hemen 100-150 mt ilerde yol ortasında çektim el frenini gittim hastanelik ettim bi dünya mahkemeyle uğraştım ama hakkını verdim.Yeşil ısıkta geçen yayalardanda nefret ediyom böle insanlar çok ilgimi çekiyor mümkün olduğu kadar yakınlaşıyom onlarla sonrası hastane mahkemeler falan
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar babadan oğula nesil heralde. Bunların ağız burun yer değiştirmedikçe akıllanmıyorlar.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı hayalets adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VAlla öle bi zeval gelirse başımaki bırakmam yaw kafa tasını çatlatırım onun sonrada gider babalar gibi yatarım bu itler hak ediyor.ben böle şeylere gelemem.Bi kaç kere öle bişeye yakın olaylar geldi başıma 150 civarında bi hızla çevreyolunda seyrediyordum küfür etti yanımdada ailem vardı hemen 100-150 mt ilerde yol ortasında çektim el frenini gittim hastanelik ettim bi dünya mahkemeyle uğraştım ama hakkını verdim.Yeşil ısıkta geçen yayalardanda nefret ediyom böle insanlar çok ilgimi çekiyor mümkün olduğu kadar yakınlaşıyom onlarla sonrası hastane mahkemeler falan
    Sinirle söylemiyorum,sadece bu adamı bulup öldürene kadar ibreti alem olsun diye hertarafını kırıcam.Allah bana bu adamı bulmayı nasip ederse ben her türlü şeye razıyım.Mahkemede sürüneyim hiç farketmez.Hızı benimkinin en az iki katıydi ki daha ışıklardan yeni çıkmıştık.Ya biraz daha yaklaşıp vursaydı.Allah korusun kız arkadaşım ve ben bok yoluna gidecektik.Hadi bana bişey olmadı,kız arkadaşıma olsa.Ki bacağına vurdu.Allah korusun daha büyük bişey olsa ben nasıl verecektim bunun hesabını ailesine.

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar babadan oğula nesil heralde. Bunların ağız burun yer değiştirmedikçe akıllanmıyorlar.
    Ben bu repliği bi yerden hatırlıyorum ama,doğuş mu söylüyodu

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    geçmiş olsun dostum sizde bari bişey yok. ben bu yüzden arkama dişi sinek bindirmiyorum abi deli oluyorum bide motorla bişey yapılmıyo ewt altımda araba olsa direk şöför kapısından gömerim arabayı onun arabasına ama işte.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dostum sizde bari bişey yok. ben bu yüzden arkama dişi sinek bindirmiyorum abi deli oluyorum bide motorla bişey yapılmıyo ewt altımda araba olsa direk şöför kapısından gömerim arabayı onun arabasına ama işte.
    Sağolasın dostum.Dişi erkek farketmez motora artçı almak gerçekten cesaret işi.Bana bişey olsa en azından olan kendime olur ama benim aracımda başkasına bişey olması...

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Oncelikle gecmis olsun.
    Size hak veriyorum ama arkanizda kiz arkadasiniz varken boyle bir kovalamacaya girmeniz bence tamamen sorumsuzluk.
    Tek bir tampon darbesine bakar.
    Yada arkadaslariniz sopayla hareket halindeki arabaya zarar vermeye calisirken o hayvan belindeki makinayi cikarip takir takir saydirabilir.
    Kendinizi dusunmuyorsaniz yakinlarinizi dusunun...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)