Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Racing Sesi istiyorum :(((((

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Merhaba arkadaslar ben 3 haftalik GT250R kullanicisiyim motordan cok memnunum fakat dun arkadasima motoru verip gazlamasini soyledim bakalim ses nasil geliyor diye resmen hayal kirikligina ugradim ya motorumdan sogudum resmen meger bu kadar kotumuymus bu motorun sesi uzerindeyken 7 bin devirden sonra guzel 1 ses olusuyor ama uzaktan duyunca mobileti animsatti bana bu tiger egsozlara falan baktim netten ama hic 1 fark yok gibi geldi bana siz ne dusunuyorsunuz bu konuda yardimci olabilecek 1i varsa cok tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Bütün ekipmanların tam mı ? Kask eldiven dizlik mont vs ?
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Selam arkadaşım öncelikle motosikletini güle güle kullan 7 bin devirden sonra güzel ses aldığını belirtmişşin ama senin amacın yolda gezerken milletede güzel bi senfoni eşliğinde ses dinletmek önemli olan motosikletin üstündeyken sana zevk veriyorsa bence bana göre bir sorun yok sonuçta 250 cc lik bir motosikletten bahsediyoruz bana göre motosikletin gayet güzel önümüzdeki sezon bende aynısından almayı planlıyorum bence bozma orjinal egsozun kalsın o parayla farklı şeyler alabilirsin

Motosikleti
    Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım öncelikle motosikletini güle güle kullan 7 bin devirden sonra güzel ses aldığını belirtmişşin ama senin amacın yolda gezerken milletede güzel bi senfoni eşliğinde ses dinletmek önemli olan motosikletin üstündeyken sana zevk veriyorsa bence bana göre bir sorun yok sonuçta 250 cc lik bir motosikletten bahsediyoruz bana göre motosikletin gayet güzel önümüzdeki sezon bende aynısından almayı planlıyorum bence bozma orjinal egsozun kalsın o parayla farklı şeyler alabilirsin
    kask kullaniyorum mont icin daha cok erken sicak buralar apaci degilim kardes yanlis anlama ya asil sorun her goren niye bu motorun sesi boyle diye sormasi meger uzaktan cok farkli geliyormus yeni farkettim

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    250 cc'lik bir makinedan ne bekliyordun ki? Sesi felan boşver zevk almaya bak motosikletinden.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YZF-R1 = 38.500,-
    Satis fiyatina %18 KDV ve %37 OTV dahildir.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT250R '11-Vespa ET4 '01-Mondial 150ZC '09
    Elimde tiger egsozt var satilik almak istersen goruselim sifiri 420TL ve sesi konusunda soylediklerinden utanicaksin kendi motorumda takili ilk bi bende dinle sesin begenirsen alirsin ses konusunda bi 600cc gibi olmasada 250cc gibide degil tok ve gur cikiyor alicaksan irtibata gecelim 1000kmde egsoz uyguna birakirim

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask kullaniyorum mont icin daha cok erken sicak buralar apaci degilim kardes yanlis anlama ya asil sorun her goren niye bu motorun sesi boyle diye sormasi meger uzaktan cok farkli geliyormus yeni farkettim
    Motoru V2 olduğu içindir.

UğurDuyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CD 250
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün ekipmanların tam mı ? Kask eldiven dizlik mont vs ?
    bukadar da "duyarlılık" ı abartanı görmemiştim ha. adam ne sormuş ATAHUALPA nın verdiği cevaba bak tamam abi önemli bişey kask takmak ama her konuda da vurgulamayın hiçbi alakası yok konuyla ya. kask takmanın önemi adlı konularda herkes sıkılıncaya kadar anlatıo zaten..

Bu forumdaki kask- koruma muhabbeti artık ciddilikten çıkmış özentiliğe geçmiş. adam Türkiye bilmemne maçının özetini verse kaskın koruman tam mı diyeceksiniz.
    hulusikaptan bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YZF-R1 = 38.500,-
    Satis fiyatina %18 KDV ve %37 OTV dahildir.
    sende abartmışsın :D ses için cbr 600 f de yeterli 10-12 bin tl
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    honda cbf 150
    v2 motor hem de 250 cc. ne bekliyorsun? gt 250 r ın sesini beğenmediysen bi de aynı tip motora sahip ducati monsterları bi dinle. bu motor tipinin sesi böyle traktör gibidir ve ben sahsen cok beğenirim. madem klasik racing sesi istiyordun neden tutup v2 motor aldın? raphae1 arkadasın dediği gibi 10 12 bin tl ye alacağın bir 600f bu beklentini karsılayacaktır. elindeki gt 250 r a 4500 tl veririm aklında olsun

Motosikleti
    aslinda v motorlarin daha iyi ses verdigini saniyordum meger tam tersiymis zx250r ninjalarin sesini dinledigimde kulaga cok daha hos geliyor.motorcu 1 arkadasimda cbr 400rr makinasi var 95 model 4 silindir bizim hyo ya swap yapsak olur mu acaba kulaklar falan oturacagini sanmiyorum ama sirf ses yuzunden motordan sogumak ta istemiyorum tesekkurler tekrar herkese

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende abartmışsın :D ses için cbr 600 f de yeterli 10-12 bin tl
    250cc race motoru ses için aldıysa 600f i beğenmez arkadaş işi garantiye aldım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT250R '11-Vespa ET4 '01-Mondial 150ZC '09
    Tigeeer :D

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Basit, racing al o zaman.

GT250R dan racing ile alakali bisey beklemek mantikli degil.
    We are many...

Motosikleti
    elimdeki butce ancak 94 95 model cbr lara yetiyordu ama elimde patlar korkusundan bulasmadim motordan her sekilde memnunum tek sorunum sessss

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Her şeyin orijinali aga.250 CC'den ne kadar ses çıkar.Anca gören arkadan apaçi geliyor kenara çekeyim bari der geçen gün dediğim gibi.Arkadan geliyor bir ses pata pata pata.Yanımdan tam gaz CBF150 geçti Tiger egzoz takmış.

Yani insanların dikkatini sadece 4 silindir makinelerden çıkan ses çeker.Gerisi hikaye.Durumun varsa alırsın yoksa yapacak bir şey yok...

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    anlamadığım bende 250cc çapır var racing sesine yakın bi ses çıkıyor.250 gt r lara öle bi sistem yapmışlar bi tuhaf ses çıkıyor ..keşke çapırlara yapılan olay R lara Rlara yapılan sistem çapırlara yapılsa sesleri değişse 10 numara olcak..
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum istedigin ses 4silindirliler haricindeki motorlardan cikmaz.

GT250R almakla iyi etmissin ona lafim yok.

4 silindir icin tecrube gerek GT250R da sekilli makina
    isinide gorur hem, ama eti budu 2 silindir makina.

Tutupta bu motora egzost takarsan apaci damgasini yersin.

Motoru olmadigi bisey gibi gostermeye calismak sacma.

Zaten performans falanda alamazsin, ayrica bosuna da para vermis olursun.

Alicagin egzost un sesi kulaga hos gelmez gurultu kirliligi yapar.

25bin,30bin km yap bu motorla ondan sonra gel yeni aldigin 600luge bi egzost oneririz.

O zamana kadar GT250R' i GT250R gibi kullan.

Sesi falan kafana takma kendini gelistir.

Ben 600RR i alana kadar hic bi motora fazladan bi kurus para harcayip bisey takmadim.

Ama 600RR full+full, bilmem anlatabildim mi?

Sakla parani zamani geldi mi isine yarar.
    We are many...

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    chopper sesi ile racing sesini ayıramıyorsanız, bir şey diyemeyeceğim.

chopper olsun, racing olsun hayran olduğumuz o sesi çıkaran motorun hacmi ve gücüdür. ne 250'lik V motorlu chopperdan bir Harley sesi çıkar; ne de iki silindirli makineden o vızıltılı racing sesi. doğan görünümlü şahin'ine soba borusu takan apaçiler gibi komik olursunuz, gürültünüzü duyan peşinizden söver, o kadar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)