Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4000 - 5000 TL ARASI MOTOR ÖNERİLERİNİZ ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Arkadaşlar benim 4000-5000 TL arası param var. şık ve kaliteli bir motor almayı düşünüyorum. Benim için hız mühim değil. Önerileriniz nelerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    2. el almayı düşünüyorsan HYOSUNG GT250R'yi tavsiye ederim.Sıfır almayı planlıyorlar YBR veya CBR'yi tercih etmelisin.Bilgim ışığında verebileceğim motor tavsiyeleri bunlar arkadaşlar daha çok seçenek sunacaktır önüne.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Honda CBR 125 '2011
    Yada Honda Pcx
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi tarz motosikletleri beğeniyorsun?
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    Yamaha R1
    bu paraya temiz bir Gt250 (ama dikkat et gt250r değil) alabilirsin. Gt250r da alabilirsin ama iyi bir ustaya baktırman gerek. ama tarz belirtmemişsin. ne istiyorsun mesela chopper? racing? naked? tarz belirtirsen daha kolay yardımcı olunabilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    TVS APACHE nasıl ? Ben bu tür motor seviyorum

Motosikleti
    Yamaha R1
    kendi klasmanında güzel bir alettir. ama kalite istiyorsan ybr125 düşünmeni öneririm. tvs kötü bir motor değil yanlış anlaşılmasın

cakmak3306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    Kesinlikle YBR125 Esd. 4350 tl anahtar teslim. Verdiğin her kuruşu sonuna kadar hakeder.
    Mustafa ÇAKMAK A rh(-) Suzuki GSR 600

Motosikleti
    125CC
    tvs apache 2011 ybr 125 esd den az yakar daha seridir, abs olması çok büyük bir avantaj tek dezavantajı deposunu tek somunla tutturmuşlar ama her açıdan harika bir motor. balansörüde eski modellerine göre çok daha iyi. ben 0 motor alacak olsam şu an japon klasmanında apache yi tercih ederim.
    bildiğiniz gibi apache nin motorunu suzuki üretir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    marmaris gibi küçük bir bölgede kullanacağım. Kesinlikle her hafta tüm bakımlarını yapacağım. Gerekirse her gün. 50-60 km hızı geçmeyeceğim. Bu durumda Tvs Apache kaç yıl gider ?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    tarzın nedir tam bilmiyorum, eğer;
    scooter düşünürsen ''honda dylan''
    racinge başlangıç motoru için ''honda cbr 125r''
    cross için ''yamaha xt 125''
    naked tarzı istersen ''honda cbf 250''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Arkadaşlar. Herkes Ybr veya Cbf diyor. Herkes de aynı motor var. Tvs Apache'nni motoru suzuki yapımı. Tüm kullanıcılar memnun. Bu motoru neden önermiyorsunuz ?

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Arkadaşım kaç gündür aynı soru. Artık yeter. Çok istiyorsan git al TVS yi. Açtığın 3. konu bu.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bildiğim kadarıyla suzuki tvs ye motor üretmiyor

Ayrıca 50 60 la kullanacaksan honda today al hem az yakar hem her yokuşu çıkar kızlarda hastası olur gerek yok apache ye

Tvs iyidir hoştur japon kadar sağlam değil çinli kadar kalitesiz değil kymco gibi ortalama bir firma ürettiği bu motosiklet gayet piyasada tuttu her ne kadar ybr ve cbf kullanıcıları yok elden çıkaramazsın böyle şöyle deselerde Bence bir ybr veya cbf in pakette kullanılmış olma ihtimali bir apache den daha fazla bu durumda müşterinin kuşkulanma potansiyeli bir kat daha artacak ve motorda toz olsa sorun eder konumda insanlarla karşılaşma durumun olacak

Cbf rahattır ybr ekonomik apache az öncede dediğim gibi ortalarda bişi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım kaç gündür aynı soru. Artık yeter. Çok istiyorsan git al TVS yi. Açtığın 3. konu bu.
    Kardeşim. 2 yıldır çalışıyorum. 4000-4500 TL para vereceğim. Sen istemiyorsan cevap verme. Belli ki baba parası yiyorsun. Paran bol. Fakat ben düşünmek zorundayım. Ayıp sana

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı franscin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim. 2 yıldır çalışıyorum. 4000-4500 TL para vereceğim. Sen istemiyorsan cevap verme. Belli ki baba parası yiyorsun. Paran bol. Fakat ben düşünmek zorundayım. Ayıp sana
    Baba parası ? :D:D Oldukça komik. Ben 4 senede biriktirdiğim parayla aldım motorumu ve hâla borcunu ödüyorum. Ayrıca kendi ağzınla söyledin babanın sana araba yada motosiklet alacağını. Neden bahsediyosun sen ? Yaş ufak belliki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    5000 TL kendi param. Gerekirse destek çıkacaklar. 4 sene az mı ?

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Tebrik ederim seni o hâlde. Kendi paranla alman güzel bişey, değerini bilirsin motosikletinin. 3 kere söyledim sana Hyosoung 250 GT al diye. Bak arkadaşlarda öneriyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 r
    quezzap. O motora izin vermezler ki .s

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs apache 2011 ybr 125 esd den az yakar daha seridir, abs olması çok büyük bir avantaj tek dezavantajı deposunu tek somunla tutturmuşlar ama her açıdan harika bir motor. balansörüde eski modellerine göre çok daha iyi. ben 0 motor alacak olsam şu an japon klasmanında apache yi tercih ederim.
    bildiğiniz gibi apache nin motorunu suzuki üretir
    atma. tvs bir zamanlar suzukiye parça üretmiş hala üretiyor mu bilmiyorum. 150 cc bir motor, doğru devir aralığında kullanılan ve bakımlı bir ybrden az yakmaz. bu klasmanda abs gereksiz motor zaten 120 kilo ayrıca tvs hint malı, japon klasmanında değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Alıntı franscin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    quezzap. O motora izin vermezler ki .s
    o zaman izin verdikleri modellerin karşılaştırmalarını oku, kafana yatanı al
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)