Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Benden de değişik bir kaza :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Çok geçmiş olsun.. Audi'ninde anasını ağlatmışsın yalnız
    Aranızda tutanak tutmuşsunuz ama, nasıl oluyo şimdi o iş? Yani kimin kusurlu olduğuna kim karar vericek? Masraflar falan nasıl hallediliyo?
    "Güzel günler göreceğiz çocuklar, motorları maviliklere süreceğiz.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Geçmiş olsun bende direkten döndüm bugün.Aman bu 125-150cc motorları sakin kullanalım
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    geçmiş olsun üstad son kazaan olur inşallah

by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verilmiş sadakan varmış çok çok geçmiş olsun kardeşim...tam koruma olması sıyrık bile almadan kurtarmış seni,fakat motorunda koruma demiri olsaydı fren pedalı girmezdi oraya allah korusun bacağın motor-araba arasında sıkışabilirdi,kırılabilirdide...Çok geçmiş olsun tekrar..2001 de benim başıma geldi ama ben senin kadar şanslı değildim,kendi yolumda sağ yöne viraja girmiş giderken karşıdan gelen otomobil bam diye önüme çıktı,dar girmişti viraja kaçış yolum olmadığından frenledim,motor refleks olarak düzeldi keşke direk yatırıp yerde kızaklatsaydım,tam sıfır noktasından teyet geçerken otomobil kendi sağına kırdı direksiyonu,lastiği çevirince dışa çıkan noktadan benim vites kolu lastiği yakalayarak lasiğin içine battı.....işte olay ozaman aleyhime döndü,motor takılınca lotomobilin lasitiğine motorun arka kalkıp arabanın tampon lastik arasına serçe vurdu.benim sol baçak motor ile arabanın cant çamurluk ve kaput arasına sıkıştı...................
    biraz geriye sürüklenip savurdu attı motorla beni arabanın kuvveti......sonuç yılan gibi oraya buraya kıvrılan hallaç pamugu gibi dağılan 14 kırıklı bir bacak....1,5 yılı çaldı o kaza ömrümden ve hala sızlayan,ağrıyan,dara,zora gelmeyen bir bacak...otomobilin şoförü alkollüymüş,bizimkiler hastane doktor ameliyat benle uğrasırken,birşekilde adamını bulup tüm delilleri aleyhime çevirttirmiş....alllahından bulsun,tkrar sanada geçmiş olsun....
    sağolasın , sana da çok geçmiş olsun kötü bir kaza geçirmişsin :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun nerde yaptın kazayı
    sağol , arifiye'de eve giderken yaptım lisenin karşısında

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış. Çok ucuz kurtulmuşsunuz. Süratin olmaması kurtarmış belkide sizi. Motorunda maşallahı var artık kendi ayakları üstünde durabiliyor demek
    öyle diyelim öyle olsun evet artık motorum ben olmadan da durabiliyor :D

Arkadasım konunu keyifle okudum cok sukur yuce rabbim seni korumus aklımdan su da gecmedi degil okurken biraz da guldum acıkcası guldum derken o motorun dusmemesi cok ilginc bir olay hakikaten keske her kaza sonrasında motor sever arkadaslarımız senin gibi sapa saglam cıksa bizim de böyle hatıralarla yüzümüzde hafif bir tebessüm kalsa ne güzel olurdu :(

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı oz.07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.. Audi'ninde anasını ağlatmışsın yalnız
    Aranızda tutanak tutmuşsunuz ama, nasıl oluyo şimdi o iş? Yani kimin kusurlu olduğuna kim karar vericek? Masraflar falan nasıl hallediliyo?
    benim de ilk kez başıma geldi , bende bilmiyorum açıkçası :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

sağol , allah'a şükür birşeyim yok , motor olayına gelince de herkes aynı düşüncede :D , keşke dediğin gibi olsa ama işte hayat şartları böyle

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuç yılan gibi oraya buraya kıvrılan hallaç pamugu gibi dağılan 14 kırıklı bir bacak....1,5 yılı çaldı o kaza ömrümden ve hala sızlayan,ağrıyan,dara,zora gelmeyen bir bacak....
    kardeş geçmiş olsun, trafik cambazları okusun diye özellikle bu kısmı alıntı yapıyorum ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Büyük geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.

Motorun devrilmemesinden daha ilginç gelen şey,arabanın içinden dikenin biri çıkmamış Allahtan,malum araba audi ''ellerini başının arasına koyup devamında dizlerini döverek üstüne yürümemiş'',Allah adamdanda razı olsun pislik çıkarmamış.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.

Motorun devrilmemesinden daha ilginç gelen şey,arabanın içinden dikenin biri çıkmamış Allahtan,malum araba audi ''ellerini başının arasına koyup devamında dizlerini döverek üstüne yürümemiş'',Allah adamdanda razı olsun pislik çıkarmamış.
    aynen öyle , adam harbi adam çıktı bide istanbuldan gelmişti araç ise şirketinmiş , ona rağmen adam bana bişey demedi , helallık bile aldım adam Allah razı olsun

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın çok şanslısın motorun düşmemesi vede hasar olmaması mucize arabayı boşver motor yatmamış ya
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın çok şanslısın motorun düşmemesi vede hasar olmaması mucize arabayı boşver motor yatmamış ya
    sağol orası öyle motorun yatmaması mucize :D hatta arasıra nasıl öyle kaldı diye düşünüyorum :D

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu arada arabayada koruma demiri lazımmış
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    audiye söylemek lazım :D o kadar para veriyon koruma demiri yok :D

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun
    Ninja

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bugün aynısı gözümün önünde oldu , solda olan araba birden sağa kırdı ve orta şeritte giden motora vurdu motor arabanın aynasını kopardı . Dua ettik çocuklar düşmesin diye ve düşmediler kafalarında kask yoktu çocukların düşseler vay hallerine yani .

Allah hepimizi beterinden korusun .
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Arkadaşlar önünüzdeki aracı güvenli mesafede takip edin,kontrollü bir şekilde durabilecek kadarda hız yapın....Bu gün Honda civic in biri normal akan trafikte hemde sol şeritte zart diye bi durdu önümde 70 km hızla takip ediyordum ,frenledim ama durduramadım motoru baktım motor oraya buraya atıyor kendini,bıraktım freni arabanın solundan 1 mt lik bir boşluk vardı oradan sıyırdım ve devam ettim...

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşım

KurtBeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ CUP 100 X
    Geçmiş olsun kardeş ucuz atlatmışsın..
    .: MezaR KabuL :.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    büyük geçmiş olsun ucuz atlatmışsın gene
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Buyuk gecmis olsun kardesim.Ucuz atlasmissin.Allah kotusunden korusun..
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)