Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Benden de değişik bir kaza :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Öncelikle herkese merhaba , önceki gün işten çıktım , kuaföre gittim , sonra pide aldım evime gidiyordum aslında herşey çok güzeldi iftara 20 dk felan vardı , yollar da acayip bişekilde trafik vardı , tabi bende ybr olduğu için sorun değil bi sağdan bi soldan aralardan derken yol bitiyordu ta ki o araç önüme çıkana kadar . Baktım sol geliş boş hemen önümdeki araçları sollamaya çıktım , 1.yi geçtim , 2.geçtim tam 3. arabayı geçicem birden sola döndü , solda park yeri var , ben zaten soldayım biraz daha sol yaptım ama yemedi arabanın ön teker tarafına vurmamla uçmam bir oldu , hız yoktu daha 2. vitesteydim . yere oturdum ; eldiven , kask , mont bunlar zaten vazgeçilmezlerim , birden neolduğunu anlamaya çalışıyorum derken kendime geldim kalkmaya çalıştım , yanıma hemen birileri geldi ''Allah razı olsun '' -dur kalkma belki kırık felan vardır , ambulans çağralım dedi . bende - tamam dedim. sonra - abi zaten korumalık var bende bişey olmaz dedim , biraz hareket ettim bişey yok Allah'a şükür , sonra - abi bi ayağa kalkıyım yürüyosam sorun yoktur dedim ve kalktım gerçketen de birşey yok sadece dizmde bi de arka tarafımda biraz vuruk var . neyse kalktım motora bir baktım bir de ne göreyim , aynen resimde gördüğünüz gibi

motor yere düşmemiş ben ne olduğunu anlamaya çalışırken bir de bi baktım motorun fren kolu arabanın kapısının arasına girmiş , sıkışmış kalmış öyle . birkaç kişi uğraştık zar zor ayırdık motoru arabadan , motorda sadece depoda az birşey eziklik var o da kolay kolay anlaşılmıyo bir de jant biraz yamulmuş giderken yalpalıyo .neyse adamla konuştuk tutanak tuttuk resim felan çektik , anlaştık adamla ayrıldık , çok şükür bir sıkıntı yok , aradaki hasar da kapıda biraz sıkıntı var bide ön parçada gidon vuruğu var .

Ybr'emle ilk kez kaza yaptım ama çok şükür önemli birşey bende de motorda da yok , korumalığın önemi yine gördüğünüz gibi ortada , motorun düşmemesi çok müthiş hem masraftan hem de birçok oluşabilecek sıkıntıdan kurtardı..

Teşekkürler ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Allah korumus arkadaşım. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumus arkadaşım. Geçmiş olsun.
    aynen öyle , sağol , Allah hepimizi kazadan beladan korusun ..

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Büyük geçmiş olsun ...
    Hiç bişi diilde hem yaya iken ,hem motorlu iken , yada araba kullanırken trafikte aralardan vızır vızır giden motorlardan çok tırsıyorum ne yalan söliyim...
    O çarptığın trafikte aradan çıkan bir yayada olabilirdi..Belkide bir çocuk..
    Pisi pisine dedikleri türden oluyor bunlar..
    Şimdi yırtmışsın , ya sonra...
    Allah beterinden korusun...

Geçmiş olsun.Gerçekten ilginç bir kaza.Kasıtlı olarak o fren pedalını oraya sokmaya uğraşsanız 1 haftada yapamazsınız. Tekrar geçmiş olsun.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun ... allah korumuş...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    geçmiş olsun allah daha kötülerınden korusun son kazanda bu olsun

Motosikleti
    125CC
    cidden ilginçmiş, geçmiş olsun inşallah son kazanız olur.aralardan geçerken mutlaka sık aralıklarla korna çalın dönüşlerde aynalara bakan şoför sayısı çok azdır özellikle sağa dönmelerde.
    büyük geçmiş olsun tekrardan

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun ...
    Hiç bişi diilde hem yaya iken ,hem motorlu iken , yada araba kullanırken trafikte aralardan vızır vızır giden motorlardan çok tırsıyorum ne yalan söliyim...
    O çarptığın trafikte aradan çıkan bir yayada olabilirdi..Belkide bir çocuk..
    Pisi pisine dedikleri türden oluyor bunlar..
    Şimdi yırtmışsın , ya sonra...
    Allah beterinden korusun...
    ya şimdi motor kıvrak olunca rehat oluyo heryere girip çıkıyo , tamam haklı olabilirsiniz ama olay bundan ibaret , sağol

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    geçmiş olsun dostum Allah beterinden saklasın.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla verilmiş sadakanız varmış yahu nasıl bir şeydir fren sıkışacak da duracak da yan yatmayacak çok şanslıymışsınız geçmiş olsun allah beterinden saklasın

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Gerçekten ilginç bir kaza.Kasıtlı olarak o fren pedalını oraya sokmaya uğraşsanız 1 haftada yapamazsınız. Tekrar geçmiş olsun.
    sağol , aynen dediğin gibi istesen sokamazsın :D , aman bırak ta girmesin .

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    geçmiş olsun allah korumuş valla sende bişey olmaması sevindirici...
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cidden ilginçmiş, geçmiş olsun inşallah son kazanız olur.aralardan geçerken mutlaka sık aralıklarla korna çalın dönüşlerde aynalara bakan şoför sayısı çok azdır özellikle sağa dönmelerde.
    büyük geçmiş olsun tekrardan
    ya zaten onlara dikkat ediyorum da bu kazada adam da aynaya bakmadan dönüş yapmaya çalışmış belli , çünkü bu arabadan önce 2 tane geçtin o normal yolunda gidiyordu sağol

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

herkese ayrı ayrı teşekkürler , allah hepimizi kazadan beladan korusun .. Kadir geceniz de muabrek olsun , bol bol dua edelim

Motosikleti
    ninja ER
    çok geçmiş olsun..Allah korumuş gerçekten ..lütfen biraz daha dikkatli ol giderken tetikte olmaya çalış
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Verilmiş sadakan varmış çok çok geçmiş olsun kardeşim...tam koruma olması sıyrık bile almadan kurtarmış seni,fakat motorunda koruma demiri olsaydı fren pedalı girmezdi oraya allah korusun bacağın motor-araba arasında sıkışabilirdi,kırılabilirdide...Çok geçmiş olsun tekrar..2001 de benim başıma geldi ama ben senin kadar şanslı değildim,kendi yolumda sağ yöne viraja girmiş giderken karşıdan gelen otomobil bam diye önüme çıktı,dar girmişti viraja kaçış yolum olmadığından frenledim,motor refleks olarak düzeldi keşke direk yatırıp yerde kızaklatsaydım,tam sıfır noktasından teyet geçerken otomobil kendi sağına kırdı direksiyonu,lastiği çevirince dışa çıkan noktadan benim vites kolu lastiği yakalayarak lasiğin içine battı.....işte olay ozaman aleyhime döndü,motor takılınca lotomobilin lasitiğine motorun arka kalkıp arabanın tampon lastik arasına serçe vurdu.benim sol baçak motor ile arabanın cant çamurluk ve kaput arasına sıkıştı...................
    biraz geriye sürüklenip savurdu attı motorla beni arabanın kuvveti......sonuç yılan gibi oraya buraya kıvrılan hallaç pamugu gibi dağılan 14 kırıklı bir bacak....1,5 yılı çaldı o kaza ömrümden ve hala sızlayan,ağrıyan,dara,zora gelmeyen bir bacak...otomobilin şoförü alkollüymüş,bizimkiler hastane doktor ameliyat benle uğrasırken,birşekilde adamını bulup tüm delilleri aleyhime çevirttirmiş....alllahından bulsun,tkrar sanada geçmiş olsun....

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun nerde yaptın kazayı
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış. Çok ucuz kurtulmuşsunuz. Süratin olmaması kurtarmış belkide sizi. Motorunda maşallahı var artık kendi ayakları üstünde durabiliyor demek
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verilmiş sadakan varmış çok çok geçmiş olsun kardeşim...tam koruma olması sıyrık bile almadan kurtarmış seni,fakat motorunda koruma demiri olsaydı fren pedalı girmezdi oraya allah korusun bacağın motor-araba arasında sıkışabilirdi,kırılabilirdide...Çok geçmiş olsun tekrar..2001 de benim başıma geldi ama ben senin kadar şanslı değildim,kendi yolumda sağ yöne viraja girmiş giderken karşıdan gelen otomobil bam diye önüme çıktı,dar girmişti viraja kaçış yolum olmadığından frenledim,motor refleks olarak düzeldi keşke direk yatırıp yerde kızaklatsaydım,tam sıfır noktasından teyet geçerken otomobil kendi sağına kırdı direksiyonu,lastiği çevirince dışa çıkan noktadan benim vites kolu lastiği yakalayarak lasiğin içine battı.....işte olay ozaman aleyhime döndü,motor takılınca lotomobilin lasitiğine motorun arka kalkıp arabanın tampon lastik arasına serçe vurdu.benim sol baçak motor ile arabanın cant çamurluk ve kaput arasına sıkıştı...................
    biraz geriye sürüklenip savurdu attı motorla beni arabanın kuvveti......sonuç yılan gibi oraya buraya kıvrılan hallaç pamugu gibi dağılan 14 kırıklı bir bacak....1,5 yılı çaldı o kaza ömrümden ve hala sızlayan,ağrıyan,dara,zora gelmeyen bir bacak...otomobilin şoförü alkollüymüş,bizimkiler hastane doktor ameliyat benle uğrasırken,birşekilde adamını bulup tüm delilleri aleyhime çevirttirmiş....alllahından bulsun,tkrar sanada geçmiş olsun....
    geçmiş olsun..allah daha kötüsünü göstermesin..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Geçmiş olsun.
    Bugün nişantaşında bir vespa açılan bir jipin kapısına yapıştı. Sonra baktım vespa sürücüsü özür diliyor kadından (arka kapıyı açan bayandı) Aslında girmemesi gereken bir aralığa girdiğinin farkındaydı fakat özür dilemesi şaşırttı beni derken biraz daha yaklaşınca olay anlaşıldı. Motorcu Türk değilmiş
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)