Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ellerinize saglık güzel olmuş,bencede jantlardaki yeşil şeritler gidince motorun güzelligi ortaya çıkmış,bence fazla janjanlı yapmayın böyle daha güzel duruyor,motor blogunun siyah olması'da başka hava katmış ybr ye
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Karbonu kabartmalı olan 3m karbon mu kullandın , orjinal karbonmu kullandın yoksa dandik kabartmasız düz folyomu kullandın dicemde resimdeki 3M karbon gibi duruyor ?

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    çok güzel olmuş,güle güle kazasız belasız kullanın...amma velakin aldın başına belayı yağmur çamur paso yıkamak ister ,temiz tutmak ister,bilirsin siyah toz-toprak götürmez :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yorum yapan herkese teşekkür ederiz... sedat motora fazla binmez... ben asker olacağımdan ben olmadan neredeyse hiç binmez... motoru kapalı alanda duruyor zaten...
    karbon 3m olan şekilli karbondan...
    motorun gidonu değişmez bizde çok memnununz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla helal olsun adamsin.

Su dusuk cc li motorlara modifiye yapipta apaci olmayan bi seni gordum.

Cokta guzel olmus valla eline saglik.

Aynasi falan yerinde makinanin gayette guzel duruyor, belki apacilere ornek olursun.
    We are many...

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    motorun sahibi ne zaman yazacak ramco motoru kurbanlık koyun gibi astıdiye icerimi aldılar hiç yazmıyor

Motosikleti
    Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sahibi ne zaman yazacak ramco motoru kurbanlık koyun gibi astıdiye icerimi aldılar hiç yazmıyor
    ağa o fazla girmiyor net e... evde okey oynamak için kullanıyor net i.... hastasıyız dede ... modunda oooo.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mahonyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 miş
    cenk ben elimi ramçoya verdim ondan pek fazla bişey yazmıyorum o benim yerime ne de olsa cevaplıyor bende memnunum bu durumdan ........
    Azrail Noktayı Koyana Kadar Virgüle Devam...
    34 SDT 60

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    bayramda toplanıyozmu ağalar

mahonyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 miş
    bayramın 1. salı günü buradayım çarşamba dan pazar gününe kadar yokum..............
    Azrail Noktayı Koyana Kadar Virgüle Devam...
    34 SDT 60

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Başlığa itafen hayal ediyorum.Ybr ye şöyle öhlins ön takım, Ön çift nsn disk.Arkada disk tabiki.Hayal ettim gerçekleştirin.Ramço ustanın sağı solu belli olmaz yapar bide
    HONDA

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    böyle konuları incelerken zevk alıyoruum ellerine sağlık güzel olmş inş silindir ısınırken attıgın boya kabarmaz veya kalkmaz. güle güle kullan motorcu dostu(m)
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığa itafen hayal ediyorum.Ybr ye şöyle öhlins ön takım, Ön çift nsn disk.Arkada disk tabiki.Hayal ettim gerçekleştirin.Ramço ustanın sağı solu belli olmaz yapar bide
    ağa yapılmaz değil... bu bahsettiğin basit olaylar.... en kolay olanıda disk işi....ama askerden sonra...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

ganga bizim elimize ne yakışmazki.. sana yakısan cbf 1000 gibi.... mavi mavi remzi abinin makinesi...
    Ramço merak ettiğim birşey var...bu arkadaşlar aslında biraz senin öğrencilerin sayılırmı...yani senin yanında mı kaptılar ustalığı yoksa eşitmi bu el emeği...

Alıntı mahonyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kanka nerden nereye biz ne manyak adamız yaa
    böyle temiz sade işöiliğe stile bayılırım aga...

Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayramda toplanıyozmu ağalar

ben el öpmeye gidecem motörle Uşağa akıcam köye..İsviçreden halam gelmiş...İsviçre frankları havada uçuşacak...

Ramço Cumartesiye bomba bi gezi yapakmı la...Pendik ekibini topla abi...hepsi canımdır cigerimdir kardeşimdir...fazla uzağa değil...çınarcıktan yaylaya ordan armutluya...ordan gemlikten bursa uludağa..hemi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ağa biz sedat la birlikte büyüdük... bende mekanik bilgi onda düşünce... biz herşeyi birlikte hayal ettik birlikte uyguladık... ben ondan çok şey o da benden çok şey öğrendi... benim ağır basan noktam motor mekanik..onun ise aksesuar...

bizim tayfa pazar günü için birşeyler düşünüyor ama net bişey yok..... sedat yuvacık taraflarına gidelim diyor... yarin bir daha kulaklarını çekeyim ben....

Motosikleti
    ağa biz sedat la birlikte büyüdük... bende mekanik bilgi onda düşünce... biz herşeyi birlikte hayal ettik birlikte uyguladık... ben ondan çok şey o da benden çok şey öğrendi... benim ağır basan noktam motor mekanik..onun ise aksesuar...

bizim tayfa pazar günü için birşeyler düşünüyor ama net bişey yok..... sedat yuvacık taraflarına gidelim diyor... yarin bir daha kulaklarını çekeyim ben....
    Dediğin gibi Sedatın kafada görsele basıyor...senin ki teknik detaylara...Sedat burdamı..izindemi...burdayımda demiyor üçkaatcı...selam ilet aga...çağırırsanız dek getirirsem gelmek isterim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin gibi Sedatın kafada görsele basıyor...senin ki teknik detaylara...Sedat burdamı..izindemi...burdayımda demiyor üçkaatcı...selam ilet aga...çağırırsanız dek getirirsem gelmek isterim...
    ağa senin haberin olmadan meteyi falanda çağırırız diye kafamızda kurduk ama net bilgiler olmadan haber vermedik... bide cenk var biliyorsun ses makinesi onu ne yapacağız oda başka bir dert.... sedat kesin pc başındadır ama mt ye bakmaz fazla.... bizim tayfanın mt delisi benim... bu arada biz sedatla her konuda birbirimizi tamalıyoruz....
    Hani insanların gerçek dostu gerçek arkadaşı gerçek kankası vardır ya ... işte böyle bir durum bizimki.... aramıza hiç birşey giremedi izin vermedik..herşeyimiz paylaştık..acımız kederimiz mutluluğumuz.. hep bir adım arkamızda birbirimizi bulduk... 10 yaşından beri....

Motosikleti
    ağa senin haberin olmadan meteyi falanda çağırırız diye kafamızda kurduk ama net bilgiler olmadan haber vermedik... bide cenk var biliyorsun ses makinesi onu ne yapacağız oda başka bir dert.... sedat kesin pc başındadır ama mt ye bakmaz fazla.... bizim tayfanın mt delisi benim... bu arada biz sedatla her konuda birbirimizi tamalıyoruz....
    Hani insanların gerçek dostu gerçek arkadaşı gerçek kankası vardır ya ... işte böyle bir durum bizimki.... aramıza hiç birşey giremedi izin vermedik..herşeyimiz paylaştık..acımız kederimiz mutluluğumuz.. hep bir adım arkamızda birbirimizi bulduk... 10 yaşından beri....

valla gelmek isterim Sedata bi sarılasım var...eşşek zıpası özletti...ki sen kader arkadaşısın senin özlemini tahmin bile edemeyiz...Cenkide idare etcez abi napak...başa gelen çekilir...apaçiyiz sonucta herşeye eyvallah çekicez aga arkadaşlarımız hatalarıyla egsozlarıyla kabul edecez...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)