Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 lük motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kuba cg100 sports ve cg100 action modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Bide Çelik marka var önerirmisiniz. param 1600 en fazla başkada çıkmıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150 scooter
    Alıntı pusula_63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kuba cg100 sports ve cg100 action modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Bide Çelik marka var önerirmisiniz. param 1600 en fazla başkada çıkmıyor
    kardeş 1850 ye 125 lik yuki var dayım aldı kullandım tank gibi motor tavsiye ederim taksit yaptır 150 cc var 2200 lira bende lifan cub 100 var tavsiye ederim onuda 7 yıl oldu hala gidiyor elektrik aksamında sorun oldu sadece oda normaldir çalıştırmamaktan akü falan bitti

http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk-125-7d-beyfendi

http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk-150-g-ustad

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34096320/detay

kredi kartına 12 taksit lifan 150 var alırsan biraz daha sık maçayı bunu al derim çünkü bende bu ikisinden birini alıcam : ) cub ilk kullanım için iyi gelsede az bişey daha sık 150 lik falan al

Motosikleti
    Asya 100 Turk Cub
    internet üzerinde verilen fiyatlar ile bayilere gidildiğindeki fiyatlar birbirini tutmuyor genelde,
    o kadar peşinin varsa , eğer biraz taksitte göze alırsan lifaının 150cc gerçekten görüntü olarak güzel sanıyorum makine de güzel , eğer sadece peşin para ile alıcam dersen kendi söylediğin iki model de güzel kullanışlı,

motoru aldığında ,
    extra plaka masrafının olacağını ,
    ayrıca motoruna muhtemelen kilit , arka çanta gibi birkaç aksesuar da ihtiyaç duyacaksın muhtemelen ,
    görünmeyen küçük masraflar,
    kask da mutlaka ihtiyacın olacak ama firmalar söyleyince kask veriyor.

eğer iki kişi gezmeyi planlıyorsan 100 yerinde 125lik daha mantıklı olabilir, senin söylediğin iki modelin de 125liği var,
    hatta siyah olanları şekil olarak da çok güzel, arkaya çanta takınca çok daha şık duruyor...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bütçeni 2.000 tl ye zorla honda beat al

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla kardeş illede 100lük dersen ben yuki 100-7 kullanıyorum çok güzel çok seri aynı zamanda bir depoyla şehir içinde yaklaşık 130 - 140 km yol gidiyor hızıda güzel zaten şehir içinde hızı ne yapacaksın ben tavsiye ederim akhisarda yaşıyorum 5 ay önce plaka ruhsat her şey dahil 2000 TL aldım bahsettiğin iki model hakkında bilgim yok onun için onlarla ilgili bişey diyemiyorum tabi karar senin hakkında hayırlısı kardeşim inşallah en kısa zamanda sende katılırsın motorcular kervanına
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    kuba gönül rahatlığıyla alabilirsin.
    Tok olan alemi tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır.
    Lâ Edrî

usta bizim burda yani ş.urfa da yuki varmı bilmiyorum ama bizim motorcu abimiz var çelik önerdi ben sana alırım dedi hani kimse seni kandırmasın gibisinden . Çelik te 1500 plakasız kararsız kaldım açıkçası Kubanın modelleride çok hoşuma gidiyor ama onun 150-200 fazlası var.

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    Benim de kullandığım bs 100 ü taviye edebilirim ama geçen gün bir yerde kuba cg 100 gördüm kalitesini bilmiyorum ama adamlar tip olarak mükemmel motor yapmışlar helal olsun.

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    1oomfh al mondial yalnız plastıkları cok dandık onu söylim seri güzel motor
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Alıntı klm644 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de kullandığım bs 100 ü taviye edebilirim ama geçen gün bir yerde kuba cg 100 gördüm kalitesini bilmiyorum ama adamlar tip olarak mükemmel motor yapmışlar helal olsun.

Kuba cg 100 serisinin görünüşü güzel de pek kaliteli değil gibi.Kuba cg 100 sport kullananlar Kuba'nın facebook sayfasında bayağı veryansın etmişler.
    Motorun çekişinin çok düşük olduğundan ve bazılarında benzin deposunun su aldığından şikayetçiler.Kanuni bs 100 hakkında hiç şikayete rastlamadım.Yeni çelik jantlı modeli de güzel duruyor.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    lifan 100 öneririm.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba cg 100 serisinin görünüşü güzel de pek kaliteli değil gibi.Kuba cg 100 sport kullananlar Kuba'nın facebook sayfasında bayağı veryansın etmişler.
    Motorun çekişinin çok düşük olduğundan ve bazılarında benzin deposunun su aldığından şikayetçiler.Kanuni bs 100 hakkında hiç şikayete rastlamadım.Yeni çelik jantlı modeli de güzel duruyor.
    Şimdilik benimde bir şikayetim yok inşallah hep böyle olur.

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    merhaba arkadaşlar yakın zamanda cg100 sport modelini almayı düşünüyorum. bu motorun 2 kişi çekişi nasıldır. 100 km de ne kadar yakıyor. herhangi bi arıza çıkartırmı. 2. el ilanlara baktığımız da satılan motorların hepsi yeni alınmış. hemen satılmak istenmesi kafa karıştırıyor. kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
    ZoNgUlDaK (<67>)

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    Alıntı ramcoo86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba gönül rahatlığıyla alabilirsin.
    aynen tavsiye ederim kubayı
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)