Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alanya'ya Gidicem...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Moturum Olan Cbr125 de Son 1 Haftadır Motorundan Bir Ses Geliyor Kendim Antalyada İkamet Ediyorum Antalyada 3-5 Tane Ustaya Sordum Bana Dedikleri "ETEK VURUNTUSU" Ondan Bişey Olmaz Kafanı Takma Diyolar Ama Önceden Böyle Bi Ses Yoktu Motorun Bujisini Ve Yağını(Mobil 15-50) Değiştirdikten Sonra Oldu Acaba Yağı Yeni Oldugu İçin Mi Diye Düşünüyorum Felan Neyse Motorun Gidişinde Felan Hiç Bi Sorun Yok Motor Gayet Güzel Gidio Sadece Rolantide Ufak Bi Ses Var Çözemedim Onu Sormak İçin ALANYA-HONDA Servisine Gidicem Malesef Antalyada Honda Servisi Yok Yarın Bi Ustaya Daha Sorucam Eğer Ondanda Adam Akıllı Bi Cevap Alamazsam Kalkıp Gidicem Alanya'ya Kısaca Bunu Sizinle Paylaşmak İstedim Fikirlerinizi Merak Ediyorum Açıkcası...Aslında Çok Aşırı Siddetli Bi Ses Değil Anca Eğilip Motoru Dinlediginizde Duya Biliyosunuz Ama Gene Ben Tık Die Ses Çıksa Rahatsız Olan Birisiyim...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hocam değiştir şu motoru..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam değiştir şu motoru..
    Ne Gibi Neden ? İlk Defa Cbr125 le İlgili Bi Konu Açıyorum Başkasıyla Karıştırdınız Galiba... Ben Motorundan Gayet Memnun Birisiyim
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Moturum Olan Cbr125 de Son 1 Haftadır Motorundan Bir Ses Geliyor Kendim Antalyada İkamet Ediyorum Antalyada 3-5 Tane Ustaya Sordum Bana Dedikleri "ETEK VURUNTUSU" Ondan Bişey Olmaz Kafanı Takma Diyolar Ama Önceden Böyle Bi Ses Yoktu Motorun Bujisini Ve Yağını(Mobil 15-50) Değiştirdikten Sonra Oldu Acaba Yağı Yeni Oldugu İçin Mi Diye Düşünüyorum Felan Neyse Motorun Gidişinde Felan Hiç Bi Sorun Yok Motor Gayet Güzel Gidio Sadece Rolantide Ufak Bi Ses Var Çözemedim Onu Sormak İçin ALANYA-HONDA Servisine Gidicem Malesef Antalyada Honda Servisi Yok Yarın Bi Ustaya Daha Sorucam Eğer Ondanda Adam Akıllı Bi Cevap Alamazsam Kalkıp Gidicem Alanya'ya Kısaca Bunu Sizinle Paylaşmak İstedim Fikirlerinizi Merak Ediyorum Açıkcası...Aslında Çok Aşırı Siddetli Bi Ses Değil Anca Eğilip Motoru Dinlediginizde Duya Biliyosunuz Ama Gene Ben Tık Die Ses Çıksa Rahatsız Olan Birisiyim...
    motorum yeni demişin km ve rodajı ne durumda bilmiyorum ama motorun oturması için 2000-3000 km en azından geçirmesi gerekiyor. benim tvs de ilk 3000 km bazen enteresan sesler çıkartıyordu her dafasında ustaya gittmeme rağmen hiçbiri tenezzül edipte motorun sesini bile dinlemedi:(

şuan 5600 km de sıkıntı yok gayet normal

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum yeni demişin km ve rodajı ne durumda bilmiyorum ama motorun oturması için 2000-3000 km en azından geçirmesi gerekiyor. benim tvs de ilk 3000 km bazen enteresan sesler çıkartıyordu her dafasında ustaya gittmeme rağmen hiçbiri tenezzül edipte motorun sesini bile dinlemedi:(

şuan 5600 km de sıkıntı yok gayet normal
    Yok Kardeşim Motorum Yeni Değil Yanlış Anlamışssın 2006 Model 21000/Km De Repsol...Rahatsız Edici Bi Ses Değil Ama Ben Tık Ses Duysam Pinpirik Yapan Birisi Oldugum İçin...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş alanyaya gel ama buradaki ustalarında fazla birşey anladıkları yok bunu bil
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Fethiye honda ya gitmeni tavsiye ederim , km olarak aynı yol sayılır.
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)