Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125 zn ve 125 znu arasındaki fark

Motovento
    REKLAM ALANI

bu yaz en sonunda 125 zn alacağım derken 125 znu sürpriziyle karşılaştım...zn nin fiyatı 1800 civarındaydı...oysa znu 2200lere dayanmıs durumda ve tek fark on panelin birazcık değişik olması..hatta sitedeki resimleri bile 125 zn ye ait şaka gibi...125 znu alıp kullanan varmı tavsiyelerini bekliyorum..teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben fuarda sordum motor olarak aynı motoru kullanıyolar hiçbir fark yok.sadece znu da sinyaller ön grenajın içinde.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

o fıyat farkını model(uretım )yılı olarak dusunebılırsın
    zn 2006
    model

znu ıse (tarihinden emin degilim)2009 yada 2010 olmalı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Zam yapmak için bulunmuş bir bahane olabilir.

Keşke iki modeli de piyasaya sunmuş olsaydi mondial..isteyen eski kasasini da alabilseydi..ama isin icine pazarlama olayi giriyor,yapacak bisey yok belki bazi bayilerde kalmistir eski kasasi arastiricam artik...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı üryan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke iki modeli de piyasaya sunmuş olsaydi mondial..isteyen eski kasasini da alabilseydi..ama isin icine pazarlama olayi giriyor,yapacak bisey yok belki bazi bayilerde kalmistir eski kasasi arastiricam artik...
    Sahibinden.com'da bazı bayilerin eski kasasını sattığını görmüştüm. Fiyat olarak da 1600-1700 civarı bir şeydi.

Motosikleti
    Zn 125
    Uryan motorun geldimi senin yoksa sparis mi ettin bende 2200 cuvari odedim ozaman benimdemi znu gelicek :s

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    Bende Zn 125 kullanıcısıyım çok büyük şikayetlerim olmamasına rağman,eğer imkanın varsa üzerine biraz daha farkla kymco süper8 vb. motorlar tavsiye ederim.
    Not:ZN'ler en son 2007 modeldir.

Bu sene Asya Motor da 2011 modelini çıkarıyor. Onun ön tarafı değişmemiş galiba.
    Acaba Asya Motor mu Mondial mi alsam bende tereddütteyim biraz. Asya 125t KM ibresi 140 gösteriyor ama onunda hızı 90 km diye biliyorum. Kullanan varsa bilgi verebilir mi_?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darksinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene Asya Motor da 2011 modelini çıkarıyor. Onun ön tarafı değişmemiş galiba.
    Acaba Asya Motor mu Mondial mi alsam bende tereddütteyim biraz. Asya 125t KM ibresi 140 gösteriyor ama onunda hızı 90 km diye biliyorum. Kullanan varsa bilgi verebilir mi_?
    asya ve mondial ikiside aynı fabrika çıkışlı sadece etiket farkı var.servis ve garanti için mondial tercih et derim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hiç bi fark bulunmata htta sinyaller dahakotu olmuş kanımca znu da geri kalan 00 tl fiyat farkı sinyallerin aşağı alınması ve üretim yılı farkı parası illa ikisinden iri diosan zn 125 çünkü kullanıyorum memnunum

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Bir iki ufak fark var diyorlar ama,insan depoda kalan malları acaba 2011 model yapıp kakalıyorlar mı diye de düşünmüyor değil hani İşin şakası tabi.Bir iki fark var.Yalnız fiyatı bayağı bir uçurmuşlar.Bundan gaza gelen memleketim insanları eski 125 zn'lerine 1,800 TL 1,900 TL istemeye başladı bile.Bahane süper,valla sıfırı 2,153 TL,artı plaka ruhsat vs...Keyfin bilir misali...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    arkadaşlar bu gün gidip baktık bizde ben hayatımda bu kadar dandik bir motor görmedim :D sevimli ama çalışken görmek çok isterdim malzemeleri dandik hatun bayıldı baktık ettik asya ve mondial olanına mondialde 2100 felandı asyada 1950 taksit 9 aydı değişik bi motor :D pazarlıkla felan 1800 civarı alınabilir bazılarınız gidip kampanya ayağına direk liste fiyatını veriyosunuz sıkı pazarlık yapın nakit alanlar :D çok düşerler

bi tane alırsak bundan bi zorlarım

Motosikleti
    Mondial 125 ZN (znu)
    Znu nun arkdasının braz daha yüksek olduğunu fark ettim
    zn de arkası çukurda vuruyodu inş bunda vurmaz hafta sonu znu elime geçicek fark ettiğim farklılıkları yazıcam =)
    he birde ibreyi değiştirmişler 140 ibre ve mill var :D
    tahminimce asıl fark olarak periyodik hatalar düzeltilmiştir.. benzin göstergesi flan..
    [B]İnsan paranın sahtesini yapar, parada İNSANIN ! [/B]

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bence znu yeni üretim olduğundan kalite olarak az daha farklıdır diye düşünüyorum
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)