Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nedir Bu Lastik Fiyatları Altın Mübarek...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar 2 Gün Önce Antalyada Bridgestone Lastik Bayisine Gittim Cbr125 İçin Arka Lastik Sordum 110-70-17 VE 110-80-17 Modellerini Gösterdiler Fiyatlarını Sordugumdaysa Birsine "200" Tl Fiyat Çektiler Diğerine "260" Lira Fiyat Çektiler Eğer Daha Ucuz Bir Fiyat Bulamazsam Bunlardan Birini Taktırıcam Çünkü Lastige Çok Önem Veren Birisiyim Pirelliyi Arka Lastikte Kullanmıyorum Sadece Ön Lastikte Kullanıyorum Bana Tavsiye Ediceğiniz Model Markalara İhtiyacım Var Şimdiden Teşekkürler.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metzeller a bakabilirsin.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeller a bakabilirsin.
    Ona Baktımda En Ucuzu 120-70 İ 420 Liradan Başlıyor Buda En Ucuzu
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mişlen yazılışını bilmiyorum okunuşunu yazdım arabaya aldık çok memnunuz önceki lastiklerimiz bridgestone du

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    motosiklet lastikleri, teknolojik olarak araba lastiklerinden 1.5 gömlek daha üstün oldukları için fiyatları da kallavi oluyor.
    Sonuçta araba lastiklerinde, viraj alırken lastiğin üzerinde gideceği yanak ile sırt arası o çapraz bölge yok..
    Paraya kıyınız, en iyisini almaya çalışınız...
    sonra lastiklerinize aşık olunuz...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    yapacak pek bir şeyin yok fiyatlar ortada motosiklet lastiğinin araba lastiğinden pahalı olmasının sebebi araba lastiklerinin enjeksiyonla yapılması küçük motor lastiklerinden emin değilim ama büyük motor lastiklerinin kat kat kauçcuk katmanlarını vakum ve ısıyla birleştirilerek yapılmasından dolayı pahalı motor lastikleri araba lastiklerinden çok daha kalıtelidir
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Bakalım yarın sanayide biraz daha araştırıcam en kötü ihtimal bridgeston alıcam artık lastige değer veren birisiyim ama belli ölçüler içinde tabiki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)