Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung gv650 aquila almayı düşünüyorum? + ve - yorumlarınızı alabilir miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    Uzun bir araştırmanın sonunda 2-3 sene scooter'a bindikten sonra bu motoru almaya karar verdim.ilk vitesli motorum olacak.ve açıkcası motoru çok beğendim.ama fiyatıda hatırı sayılır bir değerde.bu motoru kullanan kullanıcılarından yada bilenlerden gerçekten ciddi öneriler almak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim
    :flower:Kıyamet:flower:Gelsede:flower:Kopsak :flower:[B][I][/I][/B][COLOR="Blue"][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    güzel güçlü ve agrasif bir makinedir vitessizden bu na geçmen biraz seni zorlar vitesli olarak 250 bir süre kullanmanı öneririm mesala gv 250 iyidir sonra buna geçersen daha saglıklı olur

Motosikleti
    Honda SHADOW
    GV650i Abimize kesinlikle katılıyorum....

Scooterden sonra bir SS e binmek ne denli zor olacaksa aynı zorluğu yaşayacaksınız muhtemelen, Yüksek devirli 220-240 Km/h hızlara rahatlıkla çıkabilen bir motosiklet olduğunu heralde bilryorsunuzdur.

Bunlara rağmen benim için sorun olmayacak diyorsanız ve kendinize güveniyorsanız güzel motosiklettir.

Ama nacizane tavsiyem GV 650'ye geçmeden önce daha düşük devirli daha kontrollü bir motosiklet ile (vitesli) bir ara motosiklet almanızdır.
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç; Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 yıl tecrübe varsa bence sorun olmaz. Vites dediğin 10 dk.da öğrenilir. Motor sevgi işi, beğeniyorsanız fazla kurcalamayın, alın.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    yıllardır trafikteyim.sürekli araba ile ve motorsikletle motorsiklet bir tutku.ama hala trafikte temkinliyim yani e-5 de giderken hala arkamdan gelen arabayı önümde giden 3-5 arabayı takip ederim.araba ile almış olduğum eğitimlerde var motorlada düşünüyorum açıkcası....dediğiniz konuda haklısınız 250 likle başlamak ama bu devirde motor al öğren sonra sat istediğini al gerçekten zor ve masraflı bir motoru alıp bakımlarını yapıp sahiplenip bir süre sonra satmak zor oluyor.keza bu motoruda babama vericem o göz koydu ..650 gerçektenbir aşk oldu benim için.söylemiş olduğunuz 200 üstü hızlar benim ve sağlığım için motoru iyice tanıyana kadar hayal..ve acelemde yok bu konuda..önce can baya bir süre kendimi ve motoru taınmaya zaman harcayacağım yani
    :flower:Kıyamet:flower:Gelsede:flower:Kopsak :flower:[B][I][/I][/B][COLOR="Blue"][/COLOR]

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    GV650i (Kaya Abi) de çok iyi durumda bir tane satılık vardı en son. İsterseniz özel mesajla irtibata geçin.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    [/COLOR]bi bakayım.konuşurum kendisi ile.teşekkür ederim

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde hayalim olan bu motor mükemmel görünmesinin yanında kullananlarında hepsinden olumlu yorumlar alıyor. ben de bi 2 yıl sonra alıcam kısmetse. şu scooterda bi atıyım tamamen acemiliğimide 30 bin 40 bin km yapıp alıcam inş onu :D bence bi an önce al imkanın varsa ve boş yollarda alışmaya başla yaz bitmeden

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    valla bende benim scooterla gitmediğim yer kalmadı..bursa yalova aklıma esti gittim.ama ne yaparsan yap scooter sonuçta.gözümü karartım ama iyi ve temiz bir makina arıyorum tabi fiyatıda önemli.bu motoru istiyorum evet ama kazıklanmayada niyetim yok..dama motoru almadan hayallerini kurmaya başladım

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı romeonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende benim scooterla gitmediğim yer kalmadı..bursa yalova aklıma esti gittim.ama ne yaparsan yap scooter sonuçta.gözümü karartım ama iyi ve temiz bir makina arıyorum tabi fiyatıda önemli.bu motoru istiyorum evet ama kazıklanmayada niyetim yok..dama motoru almadan hayallerini kurmaya başladım
    Madem almaya kesin niyetlisiniz,
    Hyosung MT kullanıcılarınında yakından tanıdığı Kaya Abimiz (GV650i) sana bu konuda yardımcı olacaktır, Kendisi özellikle GV650 konusunda çok bilgilidir. Gökhan'ında dediği gibi şu anda elinde 2 adet mavi var, bir görüşün derim.
    Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.
    Amaç; Dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    teşekkür ederim kendisi ile görüşeceğim.bayadır motorları ve ilanları takip ediyorum..anladığım kadarı ile tecrübesine ve bilgisine gözü kapalı güvenebileceğimiz biri.anlaşırsak neden olmasın..teşekkür ederim

kendisine mesaj attım ama daha cevap gelmedi

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Model ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve sorularınız için cevaplara, açılmış kullanıcı başlığından ulaşabilirsiniz.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)