Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PARAM HAZIR 2011 APACHE RTR150 ALICAM SIRMI 2.EL'Mİ

Motovento
    REKLAM ALANI

EVET ARKADAŞLAR 2.EL 100KM İLE 2000 KM ARASI BİRKAÇ APACHE VAR PLAKASIYMIŞ DİĞER IVIR ZIVIRLARLA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM AMA SİZİN TAVSİYENİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM 2.EL SIFIR HANGİSİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sattım gitti...
    Para sıkıntın yoksa sıfır al bence. Şimdi sana kendi kullandıgım YBR 125 i önericem ama isimden de anlaşıldıgı üzere apache hayranıyız
    Saygılarımla...:)

Motosikleti
    cygnus rs
    Bence 0 al.2.eli zorlanmış olabilir arızası çıkabilir hernekdar yeni olursa olsun madem hazır paran var hiç düşünmeden 0 almalısın bence

Not:Motosikleti 100 veya 500-600 km de satan kişiden de şüphe duyarım neden satıyorsunki motoru ist. dan kadıköye git gel 80 km zaten

2.el sıfır bilmem ama bence kesinlikle sarı alın,bu motora sarı çok yakışıyor

bunu da gezinirken buldum.resimlere bakın haklı olduğumu göreceksiniz.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-204.html

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence 0 a gücünüz yetiyorsa 0 almalısınız sonuçta kim 600 yaptığı bir aracı satsın ki diceksiniz ki kart borcu falanda onunda yalan olup olmadığını nereden bileceksiniz
    O kilometrede satanların çoğu rodajı yanlış yapmış ve ileride çok sorun çıkaracağını bildiğinden satıyor ondan pek güvenli değil

çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence düşük km de 2. el al 300 veya 400 tl az para değil bana sorarsan o paraya benzin alıp 5000 km yol yaparsın garantili mal alıyorsun sonuçta 150 cc motorda da rodaj ne kadar önemli ki şimdi herkez diyecek çok önemli falan filan boş iş bunlar zaten günümüz teknolojisinde herşey sıfır hata üretiliyor adam motosiklete ısınamaştır satar altında birşey aramak anlamsız bende bekar olsaydım sıfır aldığım cub motosikleti edeceğim zarara bakmadan 1000 km gelmeden satardım çünkü durduk yere bazı arızalar çıkardı 5 tl lik arıza olsa gözümden düştü ve satardım heee satmadım çünkü başka motor alacak param yoktu herkezin bakış açısı farklı sen cebine ve gözüne gönlüne yatanı al
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

senden haklısın kardeşim bakış açısı çok önemli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)