Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zincir temizlerken kopan baş parmak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    çok geçmiş olsun. en kısa zamanda en eski sağlığına kavuşman dileğiyle
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    geçmiş olsun dostum. dikkat şart.
    okuyanlara bir nasihat olur. bu arada eksoz sıçakken veya motor çalışırken eksozu benzin gaz yağ gibi sıvılarla silmeyin temizlemeyin tutuşabiliyorlar.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    geçmiş olsun umut umarım kısa surede elin düzelir.

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim sağ başparmak tırnaktan itibaren eklem yeri arasından kopmuştu. karın alt kısmından parça kesip oraya kapattılar.sonrasında kontroller, pansumanlar. insan çok acı çekiyor.o an gözümün önünden hiç gitmiyordu. ama alışacaksınız merak etmeyin. tamamen normal deri görünümünü almaya başlayınca rahatlayacaksınız. ufak tefek durumlarda o eliniz iş görmeyebilir.bunlara da alışırsınız. bence rahat olmaya çalışın.olmuşla ölmüşün önüne geçilmezmiş.ben de çok kafamı vurdum ama inanın hiç fayda etmiyor. "keşke" demek, psikoloji bozmaktan başka bi işe yaramıyor.
    pansumanlara sürekli gider gelirsiniz. sonradan doktor artık tamamen açılmasına karar verdikten sonra orası gittikçe kuruyacak ve bir kaç aya normal deri görünümünü alacaktır. bu kadar uzun yazmamın sebebi sizin hissettiklerinizi tamamen hissediyor olmam. inşallah içiniz bi nebze olsun rahatlamıştır.
    Evet tam aynı yerden benimde doktor banabahsettiğim yöntemi tavsiye etti işaret parmağından bağlantılı şekildedokuyu baş parmağa dikme şu an iki parmağımı birbirine dikti baş parmak işaret parmağından beslenecek ve açık olan kısıım kapanacak. Evet müşhiş bir acı sızıntı zonklama var. birde parmaklar sarılı olduğundan kıpırdatamıyorum ya o ayrı sıkıntı. bir an önce iyileşsede elim açılsa ve elimi kullansam olan oldu artık kayıplara alışacağız.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun. :(

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına en güzel şekilde kavuşursun, çok şanssız ve acı bir olay ..

bu zincir temizleme işini genelde motosikleti olan herkez yapıyor ve dikkat edilmesi gereken vahim bir konu , kimse bana bir şey olmaz diye düşünmemelidir...

keşkelerlede sakatlanan uzvumuz yerine gelmediğine göre her zaman tedbirli ve dikatli davranmamız kendi sağlığımız içim oldukça önemli...

aklıma geldikçe bu hadise yüzünden canım sıkılıyor tekrar geçmiş olsun...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umut çok geçmiş olsun..

Böyle şeyler bir anlık dalgınlıkla olabiliyor. Benim arkadaşımın fitness salonunda çalışırken makinenin takılan plakasını düzelmek için elliyle müdahale yapınca demir plakalar parmagına düştü.sonra kırık ve dikişler.. 3 yıl sonra aynı arkadaşım kapalı spor salonunda alçak bir basket potasına smaç yapıyım derken çemberi panyaya bağlıyan keskin kısma alttan parmağını vurdu aynı elinin baş parmagı kopma noktasına geldi. yinede 3 ayda tamamen düzeldi..Moralini bozma hiç olunca oluyor insan hiç düşünmezken

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Umut ne yaptın ya? :( Valla çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun. Allah daha beterinden saklasın...

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    gecmiş olsun dostum ona yakın olay başımdan gecti kışın dışarda calışıyorduk elimizde hillti dograma takıyoruz nasıl oldu anlamadım elimdeki eldiven hiltinin ucuna sarmış 2 parmagıkıda kırıyodum 2 veye 3 hafta agrısından duramadım şükürki birşey olmamıştı herneyse sana büyük gecmiş olsun allah beterinden saklasın

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Gerçekten üzücü bir durum, büyük geçmiş olsun
    Ama bu forum bu tür bilgilerle ağzına kadar dolu. Keşke o konuları çok önceden okumuş olsaydın.

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Geçmiş olsun. Daha kötüsünü düşünmek bile istemem.

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten üzücü bir durum, büyük geçmiş olsun
    Ama bu forum bu tür bilgilerle ağzına kadar dolu. Keşke o konuları çok önceden okumuş olsaydın.
    Okudum dostum okudum çok okudum çokta arkadaşımı uyardım ama ne kadar okusanda bir anlık gaflet bende bu topiği o gaflete gelmesin diye insanlar yazıyorum.

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    çok geçmiş olsun arkadaşım. allah beterlerinden korusun.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Gercekten cok uzuldum , motosikler sana yasamin sonuna kadar hatirlayacagin bir ani birakmis. Bence bunu iyi bir olay olarak dusun ve her zaman dikkatli olmani hatirlatan bir isaret olarak say
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun cenabı allah şifasını versin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Allah beterinden saklasın, büyük geçmiş olsun.
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Gerçekten çok üzücü bir durum.Kaza bir kere.Zaten motor kazalarının da bir anlık dikkatsizlik sonucu olduğunu düşünürsek geçmiş için üzülmeyi bırakmanın en doğrusu olacağını düşünüyorum.Çok geçmiş olsun.
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Gardaşım geçmiş olsun .Bende sol başparmağı küçükken kapıya kaptırdım. Kopacak parmak değildi ama tamamen ihmal sonucu oldu. Ama keşkeleride sokmadım hayatıma olmuş Bu ÇARESİ VARMI ? Senden daha kötüleride var bunu unutmayasın . Sadece marşa basarken yada korna çalarken biraz zorluk çekeceksin. Bi laf vardır hani çarıksız gezerken ayaksız insan gördüm diye. ona göre sakın Moralini bozmayasın..
    Korkaklıkta AR. İlerlemekte şeref VAR.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    geçmiş olsun dostum..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    geçmiş olsun kardeşim..inşallah bu üzücü olay hepimize bir ders olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)