Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Arora 200-11 Tiger

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Arkadaşlar yakıt 186 krş a düştü rodajdan sonra biraz daha düşer diye ümid ediyorum.
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    abi yani 100 km de kaç litre yakmış oluyo 3.6 litre civarı flnmı ?

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hiç aklımda olmıyan bir motordu aslında. ama okudukca mantıklı gelmeye basladı.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı gokhan_akay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yakıt 186 krş a düştü rodajdan sonra biraz daha düşer diye ümid ediyorum.
    çok mu yakıyor bana mı öyle geldi? şaka gibi! sanırım çok sıkıştırıyorsunuz.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Valla 200 cc makina ne yakar ki emsallerini araştırmak lazım
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Bugun ar 200 icin izmirde bir bayiyi aradim motorun uretim den kalktigini söylediler onun yerine ar 180-19 modelinin gelecegini fiyati nakit olarak 4bin tl olacagini soylediler yarin arora fabrikasini ariyip detayli bilgi alicam

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    benim motor satmadan önce kesinlikle bu kadar yakmıyordu en fazla 160 bin felan yaktırmıştım iki gün önce sattım eşşek gibi de pişmanımb...etrafımdakiler sat sat sat dediler kaza felan yaparsın dediler zırt dediler bırt dediler iyide müşteri çıkınca sattım ama şimdi kendimi geri zekalı gibi hissediyorum ama bu böyle gitmez en kısa zamanda benim bir motor almam lazım kendimi arabanın içinde mahkum gibi hissediyorum kaç gündür uyku uyuyamıyorum...10 yıl sonra motorsuz kalınca kendimi çok yalnız hissettim vallaha
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    S.a arkadaşlar. Tiger 200 e istanbuldan çanta demiri alacağım biryer varmı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    S.a arkadaşlar. Tiger 200 e istanbuldan çanta demiri alacağım biryer varmı. Yardımlarınızı bekliyorum.
    çantayı arkaya mı taktıracaksın yanlara mı?
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantayı arkaya mı taktıracaksın yanlara mı?
    Arkaya dostum zaten arka demirlerin birisi kırıldı adam akıllı bir demir takalım. Valla Serdar kardeş yardımcı olursan sevinirim

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    gökhan abi kaç km oldu motordan memnunmusun bi sorun çıkardımı ?

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Arkaya dostum zaten arka demirlerin birisi kırıldı adam akıllı bir demir takalım. Valla Serdar kardeş yardımcı olursan sevinirim
    benim motorun arkasında çanta vardı yalnız üzerindeki mevcut demirlere ikişer tane delik delip o deliklere de ellişer santim demir takmıştım demir geriye doğru uzayınca motora da çanta için yer açılmıştı ve o bölüme çantayı takmıştık ama senin demirlerden biri kırıksa sen bunu piyanist irfan abimize bir sor en iyi o bilir ne yapılacığını...bugün konu açmıştı ordan ulaşabilirsin mesajla...konunun adı motoru uçurmaya ramak kala gibi birşeydi heralde.
    o değilde o arka demir nasıl kırıldı hayret ettim doğrusu

Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun arkasında çanta vardı yalnız üzerindeki mevcut demirlere ikişer tane delik delip o deliklere de ellişer santim demir takmıştım demir geriye doğru uzayınca motora da çanta için yer açılmıştı ve o bölüme çantayı takmıştık ama senin demirlerden biri kırıksa sen bunu piyanist irfan abimize bir sor en iyi o bilir ne yapılacığını...bugün konu açmıştı ordan ulaşabilirsin mesajla...konunun adı motoru uçurmaya ramak kala gibi birşeydi heralde.
    o değilde o arka demir nasıl kırıldı hayret ettim doğrusu
    Durdugu yerde devrildi dostum ya hiç sorma allahtan öndede koruma demiri vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan abi kaç km oldu motordan memnunmusun bi sorun çıkardımı ?
    Valla kardeş 850 km oldu hiç bir şikzyetim yok çok memnununm. İyiki bunu aldım sesi filan gidişi çok farklı.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Durdugu yerde devrildi dostum ya hiç sorma allahtan öndede koruma demiri vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Valla kardeş 850 km oldu hiç bir şikzyetim yok çok memnununm. İyiki bunu aldım sesi filan gidişi çok farklı.
    ben,bu motora binipte şikayet eden tek kişi görmedim ama nedense hayatında hiç kullanmayanlar hatta bırakın kullanmayı görmeyenler dahi çin malı diye olumsuz yorum yapıyor

Bu motorun üretimi durdumu sitesinde hala var ama üretimi durdu deniyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)