Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio x9 250 için 5 gün içinde acil yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fikir değiştirdim üzgünüm

Selamlar

Uzun araştırmalar neticesinde almaya karar verdiğim marka model olarak ikinci el bir x9 250 belirledim.

Lakin motor bilgim sıfırın biraz üstünde olduğu için alacağım motorun durumu hakkında bana yardımcı olacak benimle motor bakmaya gelecek tercihan piaggio kullanıcısı bir arkadaş arıyorum.

mekan istanbul/kadıköy dür. Bu hafta içi almayı düşünüyorum. Yardım edebilecek arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alacağın kişi belki tanıdığımız biridir ..Sakıncası yoksa özel mesaj olarak gönder ..soralım..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Var
    yolladım Ö.M.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    ben 5 ay piaggio x8 200 e bindim acayip zevkli aletlerdir piaggiolar yanlız tek bi dez avantajları var parçaları inanılmaz pahalı..ama bence scooter olarak en atik ve bi o kadarda kullanabilirligi en rahat scooterlar dır...piaggiolarda altın kural:Düşmüceksin düşersen cebin maddiyat acısından cok hırpalanabilir

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    yardımcı olabilirim sen alıcağın motoru bul gelip görmek problem olmaz yardım ederim ben sana

Motosikleti
    Var
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 5 ay piaggio x8 200 e bindim acayip zevkli aletlerdir piaggiolar yanlız tek bi dez avantajları var parçaları inanılmaz pahalı..ama bence scooter olarak en atik ve bi o kadarda kullanabilirligi en rahat scooterlar dır...piaggiolarda altın kural:Düşmüceksin düşersen cebin maddiyat acısından cok hırpalanabilir
    saol ya iyi motive ettin beni ilk motorum olacak düşmeden olurmu hiç

Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardımcı olabilirim sen alıcağın motoru bul gelip görmek problem olmaz yardım ederim ben sana
    özelden cebini yollarmısın hocam.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    ilk motorun piaggio olmasın hocam sym kymco gibi markalar al sen bilirsin bana bi ön camurluk 120$+kdv tınlamaz dersen no problem

Motosikleti
    Var
    varya resmen vaz geçirdin beni bu çamurluk mevzuundan dolayı
    biraz daha pahalı olacağını göz önüne almıştım ama bayagı uçukmuş cidden de..

hey allah ya o kadar arandım tarandım hiç bu yönüne dikkat etmemiştim yani çok önem vermemiştim olayın..

xciting 250 ye talim o halde..saol bu arada ;)

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    hocam o motor acemı kullanıcı motoru degıldır 250cc ıle ınanılmaz atak motordur

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varya resmen vaz geçirdin beni bu çamurluk mevzuundan dolayı
    biraz daha pahalı olacağını göz önüne almıştım ama bayagı uçukmuş cidden de..

hey allah ya o kadar arandım tarandım hiç bu yönüne dikkat etmemiştim yani çok önem vermemiştim olayın..

xciting 250 ye talim o halde..saol bu arada ;)

hehe aynı şeyi bende söylicektim parcası çok pahalı diye mesela km teli 90 tl ön fren balatası 75 dolar orj motor beyn su alırsa veya anahtarın teki kaybolursa ödicen bedel 2.100 tl olucak mesela

çin malı scooter 150 cc bakımı yağ filtres hava filtresi yağı fren ayarı çinde 65 tl işcilik dahil tutarken piaggio skipper da 160 tl tutuyor yağı 40 tl yağ filtresi orj 45 hava filtresi orj 45 + işcilik

cep telefonu numaram 0532 764 45 60

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    x 9 250 nin bir aynıası 140 eu.. gidondaki dijital panel 540 eu diye duymuştum. bence sym gts 250 al, Türkiye' de burgman 400 nasıl 400 cc maxi de bilinen bi marka ise sym gts 250 de 250 lik maxi de tutulan piyasada çok olan 250 cc maxi modeledir. Bunun parçaları piaggio dan daha ucuz ama yinede ilk motor için 250 lik maxi sco.. bile bence fazla. bence 150 cc ucuz parçası, piyasası ucuz ve bol bi scooterda bir iki sene piş, iyice öğren, edindiğin deneyimle beraber 250 cc veya üzerine geç. Nacizane tavsiyem.

kaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Popcorn 90, Piaggio X9 250
    1 yıldır X9 250 kullanıyorum. şu anda 12000 de.
    ilk uzun yolumu yazın yaptım (gidiş geliş 1000 km) geçen temmuz ayında 2.5-3 saat hiç durmadan 100-110 ile gittim. hararet yarıyı geçmedi bile.

Orta karar tempoda 7 litre ile 200 km yol yapar(şehir içi).

Gaz kolu çok güzel. 250 cc ama ilk kalkışta birden fırlatmıyor ama sonradan açılıyor ve maksimum 145 km yi gördüm.

Sonuç olarak Aldığıma pişman olmadığım bir makine.

ve 1 yıldır tık demedi (Aralık ayında yaşadığım Akü sorunu dışında)

Ama

Parçası pahalı

Parça fiyatları için ferco motorun sitesini inceleyebilirsin.

Örneğin arka jant:650 TL(kdv dahil)

Bütün fren papuçları(orjinal):300 TL(Kdv dahil)

sol ayna:35 Euro+KDV (ferconun sitesnde yazıyor)

Gsm: 0542 547 20 30

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Parçası çok pahalı dedikleri gibi.Daha halkın motorlarına bakın Parçası ucuz türk işi daelim 250cc olabilir.Yamaha olabilir.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Var
    hmm yarın hyosung ms3 250 almaya gidiyorum artım bu satten sonra yorum falan da yetişmez..ok yaydan çıktı bir kere

mesaj yazan arkadaşlara ithafen:
    kilo 120 olunca 250 keser beni düşünceisne gark oluyor insan haliyle
    şaka bir yana scooter kullanmışlığım var 3-4 sene evvelinden..artık gelişmeleri paylaşacağım sizinle

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    BEn olsam Xciting 250 alırdım...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    hocam bak iyi oku bu yazıyı : ben 120 kıloyum ve 188 boyundayım boks ıle ugrasıyorum, honda cbf 250 m var ve bnm ön çamurluk ta piyasa fıyatı 250 tl ortah sehpa 350 zincir ve dişli takımı 500 tl buraya kadar anlasıldı,olay su pıaggo alırsan hatalı sollma ve hızlı gıtmekten sakınırsan(sehi içinde) elhamdülillah sahane ve evladiyelik alet cunku sonucta asyalılar gosterıs avrupalılar saglamlıgıyla tanınırlar

---Ve bnm adım RECEP karamehmeto motoru al sahibi ile beraber Honda Esengül e Gidin orda Ali ve Ahmet ustam var benden bir selam sole işini motorun masraflı olup olmadıgını görsünler gönlünde de ne koparsa at kasalarına sonra arkana bakmadan saglam saglam gez ,tabiki de zannetmıyoru mpara alcaklarını Erzincanlı sıcak kanlı ınsanlardır. Adres ; kızıltoprak

Eğer içine sinen bir motosiklet alırsan kızın gibi bakarsın demedi deme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)