Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kim kimi örnek alacak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cygnus rs

[img=http://i1107.hizliresim.com/2011/7/1/11607.jpg]
    http://i1107.hizliresim.com/2011/7/1/11607.jpg

sadece bu resim değil bugün en az 3 tane ters şeritte giden yunus gördüm.Bizlere laf atıyorlar tersden gidiyor,trafiği kitliyor diye ama bugünkü polis Aç yolu aç yolu çekil yoldan diyerek kendine yol açtı,yol vermeyene de birgüzel bağırıyor ki sormayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    resimler yalan
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisler de babalar gibidir.
    "Dediğini yap, yaptığını yapma"
    112ciyiz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisler de babalar gibidir.
    "Dediğini yap, yaptığını yapma"
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burdaki herkes polisleri örnek alıyor. Polislerde kask yok. Kask takan kişiler parmakla gösteriliyor zaten. (Bkz: Ben )
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Burada (izmir) güneş gözlüksüz polis kalmadı. Gözlüğü takan holivut yıldızı oldum sanıyor.İşler çok acayip, gelip görmeniz lazım. Ben hayatım boyunca bu kadar laçka, bu kadar başıboş polis görmemiştim.Ciddi ciddi korkmaya başladım. Umarım hiç işim düşmez.Son olarak yolda yürüyen genç bir kıza ekip arabası içinden kısa bir an için "vıyk" diye siren çalıp gevrek gevrek güldüklerine şahit oldum. Bi "üf yavrum hepsi senin mi" demedikleri kaldı. Taksi şoförleri gibi sağdaki soldaki esnafa laf atıp bağıra çağıra kollar camdan aşağı sarkmış halde dolaşıyorlar. Ha beyaz renkli modifiye şahin, ha bu.Fark yok.Kafa aynı.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Polis ithal edelim.
    Yani polis ihtiyacimizi memleket potansiyelinden karsilayinca,bu durumlar ortaya çikiyor.
    Sizin istediginiz polis profili nasil olsun?
    Yani o dediginiz sekilde, bu memleketin kaynaklarini kullanarak yapmak mumkun degil de!!!
    Biz neysek, polis de o.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz neysek, polis de o.
    O tamam da.Sondaki gülen adam olmamış.Bence şunu koy oraya:

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O tamam da.Sondaki gülen adam olmamış.Bence şunu koy oraya:
    Valla dogru diyosun.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada (izmir) güneş gözlüksüz polis kalmadı. Gözlüğü takan holivut yıldızı oldum sanıyor.İşler çok acayip, gelip görmeniz lazım. Ben hayatım boyunca bu kadar laçka, bu kadar başıboş polis görmemiştim.Ciddi ciddi korkmaya başladım. Umarım hiç işim düşmez.Son olarak yolda yürüyen genç bir kıza ekip arabası içinden kısa bir an için "vıyk" diye siren çalıp gevrek gevrek güldüklerine şahit oldum. Bi "üf yavrum hepsi senin mi" demedikleri kaldı. Taksi şoförleri gibi sağdaki soldaki esnafa laf atıp bağıra çağıra kollar camdan aşağı sarkmış halde dolaşıyorlar. Ha beyaz renkli modifiye şahin, ha bu.Fark yok.Kafa aynı.
    Hiç sormayın uzun süredir izmirde yaşıyorum özellikle son bi kaç yıldır izmir polisinde bende aynı şeyleri görüyorum ve bir okadar da ilgisiz bir çoğu gerçi bunları yapan polisten ne umacaksın diyor insan ama yapacak da başka bişi olmuyor elde..

Genellikle yetiştirme yurdunda büyüyen anne baba aile sevgisi görmeyen kişiler polis olur buda onların egolarını tatmin etmek için bir yoldur

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı apache_48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genellikle yetiştirme yurdunda büyüyen anne baba aile sevgisi görmeyen kişiler polis olur buda onların egolarını tatmin etmek için bir yoldur
    Hocam bu mesaj pek olmamış ama be...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlış bi yaklaşım...genelleme yapmak yanlış bence pek doğru olmamış...neticede burada da birçok polis memuru var...belki bazılarının tutumu doğru değil ama çürük elma örneğiyle hareket etmke lazım...birçoğu bu işi gerçekten hizmet maksatlı yaparken birçoğu da güzel maaş,güzel gelecek,güzel emeklilik düşüncesiyle yapıyor...
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Çürük elmalar sepeti çürütüyor ama sınavlar, karakter testleri gibi şeyler yapılması gerekmiyor mu. (yapılıyorsa bu elemanlar nereden türüyor) Yoksa herkese silah taşıma ve kullanma yetkisi verelim polis olsun.

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Şunu da eklemeden geçemeyeceğim. Ne kendim polisim, ne de ailemde bir polis var. Bugüne kadar karşılaştığım özellikle motosikletli polisler olmak üzere, 40 yaş altın bütün polisler gerçekten yaklaşım ve dialog olarak doğru düzgün insanlardı. Vatandaş (ben) ile ilişkileri ve gerek samimiyet gerekse saygıları gerçekten eskiye nazaran çok çok daha iyiydi. Özellikle yıllarca izmirde yaşadım, yukarıda bahsedilen sorunları da açıkçası hiç yaşamadım...

Her toplulukta olduğu gibi polislerin içinde de dangozu vardır. Ama bu bütün camianın dangoz olduğunu göstermez. Bizim motor camiasının içinde de dangoz adam çok. Onların yaptığı davarlıklar yüzünden birisi çıkıp bütün motorcular serseri, kuralları hiçe sayıyor dediği zaman car car bağırıyoruz buralardan. Kendimiz aynı şeyi yapmayalım di mi?
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    ala ala bir tek kask takmayındanmı örnek aldınız bazı şeylerin değişmesini istiyorsak ilk önce kendimizi değiştirelim
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)