Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

02.07.2011 de ehliyet sınavına girecekler . Hazırmısınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arladaşlar sınava hazırmısınız ? Heycan varmı Heycan

en cok korktugunuz bölüm hangısı ? motor,trafik, ilk yardım ?
    EcelE GitmeK CoK KolaY , SevdiğinE GiT SeN Yava$ Yava$...!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    geçen sene a2 almıştım bu sınavda b ehliyet için gireceğim.ilk yardımdan muaf olduğum için sorunum kalmadı
    www.Motosiklet.net

kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    tüm sınava girecek arkadaşların allah yardımcısı olsun inş.

amin inş... tek seferde gecersek yırtdık

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Arkadaşlar Allah zihin açıklığı versin inş. Gözünüzde büyütmeyin hiç çok basit

küçük bi tavsiye sınava en iyi çalışma yöntemi ( kendi fikrim ) bi önceki sınavın testini çözmek , bu yeterli deneyin görüceksiniz. Ama kitabıda muhakkak okuyun ,trafik kuralları ve ilk yardım özellikle ;)
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    125CC
    ben sınavdan 2 saat önce çıkmış sorulara bakmıştım ve geçtim. kasacak bişey yok. çıkmış sorulara bakın yeter zaten öyle akılda kalmayacak şeyler sorulmuyor

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    ben b sınıfım olduğu için birazdaha şanslıyım ama yinede adı sınav işte...allah herkesin yardımcısı olsun ..peki bunu geçersek diresiyon ne zaman olur bilgisi olan varmıı.....
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Direksiyon sınavı 31 temmuzda ehliyette ağustosun ilk haftası gelir dediler bana. Bende sadece motordan gireceğim.5 dk yani en fazla.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon sınavı 31 temmuzda ehliyette ağustosun ilk haftası gelir dediler bana. Bende sadece motordan gireceğim.5 dk yani en fazla.
    demekki 40 dk uyucaksın yanlış hatırlamıyorsam 45 dk önce çıkışa izin verilmiyo.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende giricem de daha hiç bakmadım cumartesi sabah erken kalkıp bakarım biraz diye düşünüyorum ama kısmet tabi :D

Motosikleti
    125CC
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü haber. ehliyetini ağustosun ikinci haftasının sonunda anca alırsın :/

abi sınavları gecelim de sorun yok ehliyeti 1 ay sonrada verseler olur. polis abilere ehliyet sizde derik olur biter. yeterki gecelim . direksiyon sınavına cok basit diyolar. bilgisi olanlar ufak bi tanıtım yazarmı ? şuna şuna bakıyolar şunu şunu yapacaksın gibi ?

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sınavları gecelim de sorun yok ehliyeti 1 ay sonrada verseler olur. polis abilere ehliyet sizde derik olur biter. yeterki gecelim . direksiyon sınavına cok basit diyolar. bilgisi olanlar ufak bi tanıtım yazarmı ? şuna şuna bakıyolar şunu şunu yapacaksın gibi ?

Motor ? Araba ? hangisi

Motor için ehliyet alacaksan . Az bir vitesli bilgin varsa gözün kapalı geçersin.

Ama yok araba için alacaksan işin biraz zorlaştı . Yönetmelik falan değişti bundan sonra Daha '' CİDDİYE '' alıyorlar Yaptıkları İŞİ .
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

ben a2 icin sordum hocam .
    ya yönetmelik degişsin hocam . uygulamadıktan sonra degişse ne olur ? 3 kişiye 5 kişiye uygulayacaklar sıkılıp eskiye dönecekler . burası TÜRKİYE herşey beklenir abi

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

a2 için sordum ben bizim kursa bi tane honda aktiva var dediler yola 8 tane buba koyacağız arasından ayaklarınız yere değmeden 8 aralarından dolanıp en başa geleceksiniz dediler

b sınıfı içinde izmirde mavişehire götürüyorlar karşıyaka civarındaki kursa gidenleri orda direksiyon sınavına alacaklarmış ve 3 tur şekli varmış bunların en çok zorlayan kısmı park kısımları ve sağa sola yanaşma kısımlarıymış benim direksiyon hocamın söylediğine göre

ancak bence her 2 direksiyon sınavı da biraz pratik yaparak çok rahat geçilebilir bende yarın gireceğim inşallah tek seferde hallolur tüm sınava gireceklerede başarılar dilerim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    vaybe ehliyeti alalı baya uzun bir zaman oldu... heyecan yapmaya gerek yok.... ben alalı 10 yıl olmuş.. hey gidi hey....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

keske bizde 10 yıl önce almıs olsaydık :D

Darkforman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sınavda a2den kalmıştım sadece motordan geçmiştim şimdi trafik ve ilkyardımdan giricem sadece Allah'ın izniyle inşallah geçerim

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bende yarın sınava girecem b için ilk yardımdan korkum yok kendim saglık memuruyum ama trafik biraz korkutuo..önceki testlerden beya soru çözecemm.şimdi sinava girecegım okula bakacam nerde die..agustostada bütün derslerden geçeçersem agustosta a2 için sınava girecem sadece motordan ..kurs agustostaki a2 sınavına yetşmek zor olabilir dediler ama belli olmaz ediler bakalım hayırlısı..herkese basarılar

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yarın sınava girecem b için ilk yardımdan korkum yok kendim saglık memuruyum ama trafik biraz korkutuo..önceki testlerden beya soru çözecemm.şimdi sinava girecegım okula bakacam nerde die..agustostada bütün derslerden geçeçersem agustosta a2 için sınava girecem sadece motordan ..kurs agustostaki a2 sınavına yetşmek zor olabilir dediler ama belli olmaz ediler bakalım hayırlısı..herkese basarılar
    ne dedin anlışılmadı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)