Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

02.07.2011 de ehliyet sınavına girecekler . Hazırmısınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI

keşke girseydim :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serhan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke girseydim :/
    niye girmiyosun ?
    EcelE GitmeK CoK KolaY , SevdiğinE GiT SeN Yava$ Yava$...!!!

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bende yarın sınava girecem b sınıfı için ilk yardımdan korkum yok kendim saglık memuruyum ama trafik biraz korkutuo..önceki testlerden beya soru çözecemm.şimdi sinava girecegım okula bakacam nerde die.. bütün derslerden geçeçersem agustosta a2 için sınava girecem sadece motordan ..kurs agustostaki a2 sınavına yetşmek zor olabilir dedi.ama belli olmaz belki yetişebilirsinde dediler. bakalım hayırlısı..herkese basarılar

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yarın sınava girecem b sınıfı için ilk yardımdan korkum yok kendim saglık memuruyum ama trafik biraz korkutuo..önceki testlerden beya soru çözecemm.şimdi sinava girecegım okula bakacam nerde die.. bütün derslerden geçeçersem agustosta a2 için sınava girecem sadece motordan ..kurs agustostaki a2 sınavına yetşmek zor olabilir dedi.ama belli olmaz belki yetişebilirsinde dediler. bakalım hayırlısı..herkese basarılar
    yetişirsin hocam sorun olmaz. vitesli bi makine kullanmayı biliyorsan cok kolay gecersin . bilmiyosanda biraz vaktini ayırıp ögrenirsen tmmdır

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    valla hocam ben scooter kullanıyorum vitesli makina hiç kullanmadım kullanmayı bilmiyorumda ne yapacam bilmiom valla..insallah sürücü kursunda scooter kullandırırlar

valla hocam ben scooter kullanıyorum vitesli makina hiç kullanmadım kullanmayı bilmiyorumda ne yapacam bilmiom valla..insallah sürücü kursunda scooter kullandırırlar
    cok zor bi ihtimal scooteri vereceklerini sanmıyorum. ama vitesliyide 2 -3 saat pratikle kaparsın hocam . rahat ol .

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok zor bi ihtimal scooteri vereceklerini sanmıyorum. ama vitesliyide 2 -3 saat pratikle kaparsın hocam . rahat ol .
    şimdi aradım sürücü kursunu viteslimi kullandırıosunuz die sordum.yok scooter kullandırıyoruz dedilerr.çok rahatladımmm

Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye girmiyosun ?
    paralarımı yedim :D

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    bende sınava gireceğim yarın. önceden b ehliyeti aldığımdan sadece motor'dan gireceğim. geçmiş yıllar sorularını çözerseniz -ki internette bolca var- rahatça geçersiniz. benim tek derdim beklemek. vakit geçmiyor bir türlü ehliyeti alacağım günün gelmesine kadar. bir ömür gibi geçiyor vakit. motor parası hazır alıcam ama sırf ehliyet yüzünden alamıyorum. almak istemiyorum dayanamam sürerim, ceza yerim diye.
    [B][I][COLOR="Blue"]I believe I can see the future
    because I repeat the same routine.[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    sınava saat bile getirilmeyecekmişş.telefon dahi giderken yanınıza almayın sonra orda zorluk çekmeyiniz:

şimdi aradım sürücü kursunu viteslimi kullandırıosunuz die sordum.yok scooter kullandırıyoruz dedilerr.çok rahatladımmm
    cok iyimiş hocam . bize honda cgl 125 verecekler :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 ----------

Alıntı IzuaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sınava gireceğim yarın. önceden b ehliyeti aldığımdan sadece motor'dan gireceğim. geçmiş yıllar sorularını çözerseniz -ki internette bolca var- rahatça geçersiniz. benim tek derdim beklemek. vakit geçmiyor bir türlü ehliyeti alacağım günün gelmesine kadar. bir ömür gibi geçiyor vakit. motor parası hazır alıcam ama sırf ehliyet yüzünden alamıyorum. almak istemiyorum dayanamam sürerim, ceza yerim diye.
    hocam sıfır alacaksan al o sana gelene kadar sen zaten ehliyetini almış olursun .

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    hocam sıfır alacaksan al o sana gelene kadar sen zaten ehliyetini almış olursun .
    ikinci el alacağım usta o yüzden şimdi almayayım diyorum. sıfır alacak olsam bende dediğin gibi yapardım.
    [B][I][COLOR="Blue"]I believe I can see the future
    because I repeat the same routine.[/COLOR][/I][/B]

hqyırlısı olsun .

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi abes olucak ama yarın ben sınava motorumla gitmeyi planlıyorum eğer anahtar falan almıyolarsa sınava neriye bırakıcam anahtarları acaba sınavlarda nasıl oluyor? ben 4 5 yıldır girmedim böyle milli eğitimin sınavına ? hani bi emanet gibi birşey varmı ?

Alıntı PEKTAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi abes olucak ama yarın ben sınava motorumla gitmeyi planlıyorum eğer anahtar falan almıyolarsa sınava neriye bırakıcam anahtarları acaba sınavlarda nasıl oluyor? ben 4 5 yıldır girmedim böyle milli eğitimin sınavına ? hani bi emanet gibi birşey varmı ?

hocam bende bilmiyom bu ne arkadas telefon yok anahtar yok . sanki savaşa gidiyoz altı üstü bı sanav olup cıkacaz . okulu başlarınıa yıkacak degiliz ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:15 ----------

beyler benim sınav yeri uzak oldugu icin şimdiden cıkıyorum anca yetişirim . hadi herkese rabbim kolaylık versin allaha emanet olun .

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bende b var a2 de var bugünde e ehliyet için sadece motordan sınava giricem a2 direksiyon sınavını iyi hatırlıyorum 300 metre gidip geri gelmiş motordan hiç aşağı inmeden imza atıp evimize gitmiştik çok basitti yani
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı uye947 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    02 Temmuz 2011 Motorlu Taşıt Sınavı Sorularını www.sinavsorucevap.com adresinden buldum arkadaşlar.
    Sonuçlar ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?
    sınav sonuçları 19 temmuzda açıklanacak.yanlız verdiginiz link açılmıyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)