Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hava destekli sele pedi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    arkadaşlar uzun yolculuklarda hepimizin yaşadığı bir sıkınıtıdır; uzun süreli oturmaya bağlı kuyruk sokumu bolgesinde ağrı. Bende aynı dertten uzun süreli yolculuklarda müzdarip bir kullanıcı olarak geçenlerde elime geçen bir aksesuar kataloğunda gördüm hava destekli sele pedini. Yatalak hastalarda yatak yarası denen kavramdan hastaları korumak için benzer pedin olduğunu biliyordum ve bunu motosiklet için uygulanması da mantıklı geldi. Aramızdan bu aksesuarı kulllanan var mı? faydası oluyor mu?

Bu arada antalyada bu ürünü satan bir yer mevcut değil ve yarın havalar uygun olursa motorla ankaraya gidicem. Orda şayet varsa nerede bulabilirim bu gibi bir ürünü?

teşekkürler.
    mehmetenis bunu beğendi.
    07 EEE 31

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı ezme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun yolculuklarda hepimizin yaşadığı bir sıkınıtıdır; uzun süreli oturmaya bağlı kuyruk sokumu bolgesinde ağrı. Bende aynı dertten uzun süreli yolculuklarda müzdarip bir kullanıcı olarak geçenlerde elime geçen bir aksesuar kataloğunda gördüm hava destekli sele pedini. Yatalak hastalarda yatak yarası denen kavramdan hastaları korumak için benzer pedin olduğunu biliyordum ve bunu motosiklet için uygulanması da mantıklı geldi. Aramızdan bu aksesuarı kulllanan var mı? faydası oluyor mu?

Bu arada antalyada bu ürünü satan bir yer mevcut değil ve yarın havalar uygun olursa motorla ankaraya gidicem. Orda şayet varsa nerede bulabilirim bu gibi bir ürünü?

teşekkürler.
    kullandım çok faydasını gördüm ve sattım motoruda sattım
    hertürlü uyuşmayı en aza indirgiyor, içi hava olduğu için o bölgeler serin kalıyor. tavsiye ederim.
    mehmetenis bunu beğendi.
    habe habe

Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    ER6iNbay Ankaralısın anladığım kadarıyla. Ankaradan mı almıştın, yoksa netten mi?
    07 EEE 31

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Güzel bir şey ama bence bunun için 250 TL çok para.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ben internetten aldım arkadaşa gönderttim o da bana postaladı. eğer uğraşırım dersen şimdi fiyatları ebayde baya bir ucuzlamış ordan alabilirsin. ebay de airhawk diye aratırsan çok fazla çıkar karşına.
    habe habe

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullandım çok faydasını gördüm ve sattım motoruda sattım
    hertürlü uyuşmayı en aza indirgiyor, içi hava olduğu için o bölgeler serin kalıyor. tavsiye ederim.
    nasıl birşey o?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

konu benim de ilgimi çekti. airhawkları kullananlar çok memnun anladığım kadarı ile ama temelde şişen bir yastık olan bu ürüne 250 lira vermek bir çok insana fazla gelmiş ben de dahil. şu forumda
    http://www.v-strom.co.uk/phpBB3/view...php?f=1&t=3196

http://www.putnams.co.uk/travel.htm
    şu linkteki statlarda maç seyretmek için yapılmış şişme yastığın (Inflatable
    Stadium Seat) de aynı işi görebileceği iddia edilmiş belki böyle ürünler burda da vardır.

diğer deneyimli bir motorcu da
    http://steve1962.smugmug.com/Travel/...81911278_dbHAd
    linkteki boncuklu üründen memnun olduğunu ifade etmiş.

bunlar da alternatif olarak düşünülebilir.

Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    frustrated ben TR de airhawk marka bu ürünü satan 2 şirket buldum. Feyizoğlu ve motoplus. Feyizoğlunda ürünün sadece en ufak boyu mevcut, motoplus ta ise tamamen tükenmiş. Net bir zaman da veremiyorlar ne zaman geleceğine dair.

Ayrıca dolgu maddesi hava değilde başka yumuşak malzemeler olan benzerleri de varmış fakat bu ürün kadar rahat olduğunu söylemiyorlar.
    07 EEE 31

valla bir yastığa 250 lira da çok bence

Büyük alışveriş merkezlerinde (kipa-carrefour vs.) satılan şişme minderler var. 5 liradan satılıyor. Ben bu minderi motosiklet bakımı yaparken yere oturmak için kullanıyorum. Yukarıdaki linklerde tanıtılan üründen temel farkı odacıklı değil tek bir bölümden oluşuyor olması. Bence böyle bir ürün arayan varsa alsın bir denesin.Hiçbir şey kaybetmez.Hoşuna gitmezse benim gibi motor bakımında yere oturmak için kullanır.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    2 adet bisiklet şamdiyeli ve biraz cırtla istediğin gibi bir yastık yap kullan daha saglam ve konforlu oluyor
    edim1234xxx ve ogzcngdk bunu beğendiler.

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    250 lira vermek büyük saçmalık olur gerçekten
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Anne yapımı minderden iyisini bilmem ben. Hemde popoya özel (custom minder ) olduğu gibi hayatta kimse onun kadar düşünmez popomuzun rahatını

Uzun sürüşlerden sonra popoya yapşan pantolonun deriden ayrılırken çıkardığı sesi duyduğum zamanlar olmuştur anlıyorum durumunuzu
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bir yastığa 250 lira da çok bence
    o paraya motor satıyorlar :D
    edim1234xxx bunu beğendi.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Konuyu hortlattım ama aklıma geldi yazmadan edemedim. Seleye tutturma derdi olmasa alın size mucize ürün :D

http://www.koctas.com.tr/yataklar/68...e-yastik/6899/

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Suleyman46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlattım ama aklıma geldi yazmadan edemedim. Seleye tutturma derdi olmasa alın size mucize ürün :D

http://www.koctas.com.tr/yataklar/68...e-yastik/6899/
    İyi dedin bak bunu bende o kadar para versem mi vermesem mi diye düşünüyordum

edim1234xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    İngiltere'den ithal Lateks (Latex) yatağımın dış yüzünü abim yakmıştı ve yatağı garaja attım ne olur ne olmaz diye , burada ki yorumlardan yola çıkarak zaten Latex dediğimiz ürün insan vücuduna en sağlıklı ürün olduğuna göre en iyisi ben bunu "ped" olarak değerlendireyim, hem sağlıklı hem hava sirkülasyonu olan ürün. şimdi iyi bir döşemeci bulmam lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Alıntı edim1234xxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngiltere'den ithal Lateks (Latex) yatağımın dış yüzünü abim yakmıştı ve yatağı garaja attım ne olur ne olmaz diye , burada ki yorumlardan yola çıkarak zaten Latex dediğimiz ürün insan vücuduna en sağlıklı ürün olduğuna göre en iyisi ben bunu "ped" olarak değerlendireyim, hem sağlıklı hem hava sirkülasyonu olan ürün. şimdi iyi bir döşemeci bulmam lazım.
    http://www.onlineyatak.com/Lateks-Nedir-ve-Neden-Lateks,DP-9.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)