Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kolayı Bulsalar Ezip geçecekler !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Merhaba Arkadaşlar
    Geçen Gün Benim motorun sağ Aynası biraz hızlandıktan sonra hafif dönüyordu bende T.dağ daki tanıdık bir ustaya Sıktırayım aynayı dedim hem birer çay içer biraz Laflarız diye düşündüm .

Atladım motora Şehir içinde sakin sakin gidiyorum Tam şehir dışına doğru geldim ki Trafik Birden bire bir karıştı Afalladım . Işıkların Hepsi Gitti Herkes Kafasına göre gidiyor. soldan sağdan gelen gelene bende tam kavşaktayım,Düz gitmem gerek ama git gide bilirsen . Belediye otobüsleri Ticari taksiler kamyonlar pazar arabaları Kendi kendime dedim hiç gereksiz yere TEHLİKEYE gerek yok . !!

Yolunu uzat Öyle git .

Bir kaç dk bekledim ve 1.2.3 derken bayya bir ara sokak geçtikten sonra şehir dışına çıktım oradan da sanayine ustanın yanına gittim ve

Ustaya : Ustam Birdaha Para verseler ben bu yola girmem Yolumu uzatır dolanarak gelirim yada giderim ama o yola girmem dedim .!

Velasıkelam Bugün motorla 60 km ye yakın yol yaptım biraz yoruldum dinlenmek için motoru gölgeye çektim Bir sigara içtim ( sigara Zararlı içmeyin )

Lakin eve dönerken Sahil Tarafından Döneyim Dedim mecburen İstemeyerek O yola tekrardan girdim motoru 2 kez istop ettirdim ..

Motoru yolun yanına çektim Kaskın içinde söylenmeye başladım Trafiğinize de sizede diye Genç bir minibüs şöförüde Sanki Yolu ben tıkıyorum köşede duruyorum illa Benim olduğum yerden geçecek yanımdan geçemiyor başladı korna öttürmeye ..

Dayanamadım indim motordan Ne var Bilader Yolmu yok diye bağırmaya başladım adamda üstüme sürer gibi geldi . Bende hemen Elimi Belime Attım sağ'a Sola baktım Tabiri caiz ise Silah çıkaracakmış gibi Adam Yanımdan Nasıl kaçtı anlatamam .

He Silahın mı var diye sorarsanızda :D nerdee Yaş tutmuyor Ruhsatını almaya
    sadece yanımda o katlanabilir joplardan var bitane 30 tl ye almıştım iyikide almışım
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    sadece yanımda o katlanabilir joplardan var bitane 30 tl ye almıştım iyikide almışım

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1QD0KjmvW
    her aklına esen bıçak jop biber gazı taşıyamıyor biliyorsun değilmi?
    mesela ben silahlı özel güvenlik görevlisiyim.. görev başında gaz taşımam yasak!
    birde elini beline attığında karşı tarafın iki şahitle seni karakola çektirebileceği.. polisin nereye attın silahı baskılarını da düşünmeni tavsiye ederim.. kaldı ki yaşın tutuncada neden devlet sana taşıma ruhsatı versin ki?
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Lütfen sakin olmaya çalış.Bende bir dolmuş şöförü ile tartıştım.Tartıştım dediğim hatasını anlatmaya çalışıyordum bütün dolmuşun içindeki insanlar üstüme yürüdü.Ondan sonra muhatap bile olmuyorum.Kimlerle karşılacağını asla bilemezsin.

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1QD0KjmvW
    her aklına esen bıçak jop biber gazı taşıyamıyor biliyorsun değilmi?
    mesela ben silahlı özel güvenlik görevlisiyim.. görev başında gaz taşımam yasak!
    birde elini beline attığında karşı tarafın iki şahitle seni karakola çektirebileceği.. polisin nereye attın silahı baskılarını da düşünmeni tavsiye ederim.. kaldı ki yaşın tutuncada neden devlet sana taşıma ruhsatı versin ki?
    Hocam Devlet Bana ruhsatı ücretsiz Bile Verse Ben Zaten Silah Alamam Başta nişanlım sonra Ailem Beni o Silahla vurur

Lakin Minibüsü süren çocuk Gereksiz yere Minibüsteki Kızlara hava Atmak Veya başka Tuhaf bir istek için Korna öttürüp üzerime sürmeseydi ben Zaten inmezdim motordan Yürümezdim minibüse Doğru .

Ama Geçen bir ara bu Yanımızda bir cisim bulundurma İle ilgili Bir konu açmıştım konuda buda yazıyordu .

Bazı dostlarım arkadaşlarım Olumlu bakarken bazıları gereksiz gördü.

Lakin Ben kendi gözümle Gördüm .

Tekirdağın göbeğinde Valiliği karşısında Büyük bir kavga çıktı sopalar taşlar derken Burada yaşayan duyarlı Kişiler Telefon açma zahmeti göstermedi.

Ben aradım belki benim dışımdada Polisi arayan oldu lakin 100 kişi Öyle Böm böm izledi Baktı dahil olmadı .

Eskiden KAPIMIZ Açık uyurduk .cam kapamazdık gönül rahatı ile Uyurduk evimizde .

Lakin şimdi camı kapıyı Bırakın İnsan kendi evinin Banyosunda oturma odasında bile güvenli değil.

Gece gece silahla ateş Edenler içip içip milletin huzurunu kaçıranlar.

Benim minibüsçüye yaptığım Yanlış olabilir. Lakin orada Öyle bir durum olsa 2 şahitle şikayet etse aynısını bende yaparım Canıma ve Malıma Kastı var beni öldürmeye Çalıştı diye dava açarım

Herşey bir yana Bu zamanda herkes dikkatli olmalı .
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    Bianchi falcon 125 scooter küçük fare :D
    motorluların trafikte hiç bir hakkı yokmuş gibi davranıyorlar 16-17 gün önce bi kaza yaptım onun yüzünden sol şeritten gidiyorum göbekten döndüm tam kırmızı ışık yeşil ışık yandı ben bastım Km 65-70 civarı oldu hemen otobüsün önüne geçip sağ şeride kaymaktı amacım ama mümkünatı varmı ? adamda benimle beraber basıyor ve otobüsün sol aynasına bakıp korna çalıyorum adam hiç farketmiyo ve üstüne üstlük bana doğru kaydırmaya başladı otobüsü sıkıştım resmen neyse senlemi uğraşcam derken gazı bıraktım taşa denk geldim ve scooter oldu için hemen sağ sol savruldu çift yönlü yoldaki yolun solundaki kaldırma dokunup düştüm adamda hiç durmadı bastı gitdi ... ve onun dışında kaç kaza atlatdım sağdan giderkende aniden yola çıkanlar kapısını aynaya bakmadan açanlar filan senin dediğin aletlere gerek var zaten adam aracından inse üstüne yürüse kafanda kask var yeterince korumalı :D biraz adamın kafasına dokundursan yeter :D

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkasından geldiğimi gören minibüscü önce sola geçti sağdan geçmemi bekledi geçmeye çalışınca birden sağa kırdı.Ve bunu kasıtlı olarak yaptı korna eşliğinde bağırarak yanından geçtim göz göze geldik saçları ağarmış bi dayı çıktı.O yaşa gelmiş ama kişilik kazanamamış.Kendisi tepkisizce bakınca durdurmadım.İstanbuldaki minibüscüleride durdurmak toto ister zaten
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorla trafikteyssen araba sürücülerine göre potansiyel hatalısın zaten.

Arabanın biri sinyal vermeden veya aynalarını kontrol etmeden bi aracın üstüne kırıyosa kornayı işittimi pardon diyor motorsa özür bile dilemiyor . Çünkü orda olmaman geriyor ona göre

İnsanın yaşamına saygı yok memlekette

Motosikleti
    cygnus rs
    İstop oyun değilmiydi,stop olmasın o ?

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstop oyun değilmiydi,stop olmasın o ?
    Hocam :D ağız alışkanlığı istop stop istop stop Derken İstop Etti Olarak Kalmış aklımda ama bundan sonra daha dikkat edicem .

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Açık konuşmak gerekirse,birkaç tane dolmuş şoförü arkadaşım var yemin ederim hepsi psikopat.Normalde beraber gezerken iyi insanlar ama,her ne hikmetse o dolmuşun şoför koltuğuna oturdular mı trafikte beni bile tanımazlar(kendi arkadaşlarım için söylüyorum)...Kardeş bence silah çıkarır gibi yapmakla yanlış yapmışsın.Torpidolarında ne olduğu belli olmaz.En son arkadaşın minibüsün torpidosunda Rambo bıçağı bulmuştum.Ayrıca feci şekilde çevreleri vardır(psikopat sürüsü,ha bu çevre arada sırada benim de işime yarıyor,haklarını yemeyim şimdi)Orda bir şey yapmaz,plakanı alır vs.Dertsiz başına dert alırsın Allah korusun.Dediğim gibi büyük çoğunluğu psikopattır.Ayrıca sana sonuna kadar katılıyorum,ama arkadaşlarım dahil trafikte babalarını bile tanımazlar.Bence bir daha o tehlikeli hareketi yapma derim.Dediklerimi bir düşün.Adamların içinde takıldığım için söylüyorumBir olay yaşayıp polis ekibi geldiğinde de bir şey yapmazlar,civardaki çoğu polisler arkadaşlarıdır.Nerden mi biliyorum,dedim ya psikopatların içinde zaman geçirmişliğim var yani...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    olayda minibüscü hatalı olabilir ancak eğer olur da bir gün senin hatandan ve ya benim hatamdan kaynaklanan bir sorun yaşarsak ve sen elini beline atarsan ben de seni ruhsatlı tabancamla vururum. çok ciddiyim vururum. 1 saniye erken davranmak için senin silahı çıkarmanı beklemem hiç tereddüt etmeden ateş ederim. bu işin şakası olmaz.

inan ruhsatlı tabanca kullananları geçtim o kadar ruhsatsız ve kurusıkıdan bozma mermi atabilen tabancalar var ki...

trafikte sakin olun lütfen. daha yarım saat önce 4 şeritli yolda otomobili sollamaya çalışan başka bir otomobili sollayan bir taksiciyle 80 km hızla burun buruna geldik. inan kornaya bile basmadım gayet sakince sağ şeride geçip devam ettim. dönüp peşinden gitsem dövsem ne olacak? vursam ne olacak?

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olayda minibüscü hatalı olabilir ancak eğer olur da bir gün senin hatandan ve ya benim hatamdan kaynaklanan bir sorun yaşarsak ve sen elini beline atarsan ben de seni ruhsatlı tabancamla vururum. çok ciddiyim vururum. 1 saniye erken davranmak için senin silahı çıkarmanı beklemem hiç tereddüt etmeden ateş ederim. bu işin şakası olmaz.

inan ruhsatlı tabanca kullananları geçtim o kadar ruhsatsız ve kurusıkıdan bozma mermi atabilen tabancalar var ki...

trafikte sakin olun lütfen. daha yarım saat önce 4 şeritli yolda otomobili sollamaya çalışan başka bir otomobili sollayan bir taksiciyle 80 km hızla burun buruna geldik. inan kornaya bile basmadım gayet sakince sağ şeride geçip devam ettim. dönüp peşinden gitsem dövsem ne olacak? vursam ne olacak?
    Keşke Bende bu şekilde Yapsam abi Sabır diyorum sabır diyorum sonunda illa Hakim olamıyorum sinirime

Motosikleti
    Kardeş trafikte sabırlı olacaksın,inan bana başka lüksün yok.Yaptığın şey gerçekten müthiş tehlikeli.Allah korusun yani başka şeye benzemez.Maxi97'nin dediği çok doğru.Tam yerinde bir tespit olmuş.Bu arada benim trakyalı arkadaşlarım var çok sakin insanlar.Dünya tatlısı insanlar.Sen nasıl böyle sinirli oldun yafffAllah'tan Adana'da falan yaşamıyorsun.Ciddiyim Adana'da 5 yıl kaldım,mimiksiz gezdim.Orada böyle olaylar pek olmaz.Zaten oldumu da direkt ana haber bültenlerine çıkar.2 ölü 4 yaralı gibilerindenBu arada Adana'lıyık Allah'ın adamıyıkHer ne kadar memleketimde fazla durmasam da.Sanırım sinirli olmamayı Adana'da öğrendim.Dediğim gibi Adana'da falan bu işlerin şakası yoktur
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Hocam Aslen Arnavutum.Lakin Sırası ile babaeski Edirne burgaz oradan keşan ipsala ve son olarakta 5 senedir tekirdağ

Ya bugun bide ters yöne girdim 2 sefer motor stop etti Derken iyice dengem bozuldu .
    Aslında yapmamalıydım ama Minibüsçüde Şerbet oldu bu olaylar üstüne .

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Türkiye manyağı çoktur
    beline davrandığını gören senden önce çıkarır vurur valla

Motosikleti
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Aslen Arnavutum.Lakin Sırası ile babaeski Edirne burgaz oradan keşan ipsala ve son olarakta 5 senedir tekirdağ

Ya bugun bide ters yöne girdim 2 sefer motor stop etti Derken iyice dengem bozuldu .
    Aslında yapmamalıydım ama Minibüsçüde Şerbet oldu bu olaylar üstüne .
    Boşver takma kafana olur böyle şeylerGeçmiş geçmişte kalmış.Bundan sonra daha sakin davranırsın olur biter

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bir keresinde benide delirtti birisi.
    Dedim usta ... varsa şu sokağa gel peşimden senin ...nı ...dını nasıl .... gör seyret.
    Bu tahmin edeceğiniz lafları yaladı yuttu ama peşimden gelmedi arkadaş
    HAni o pisikopatlar varya hatlarından çıktılarmı kuzuya dönüyorlar. Tüm güvenceleri nasıl olsa arkalarından kendine yerdım edicekler gelicek.

En güzeli hiçç ama hiç takılmamak.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nuray ustaya mı gittin?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Devlet Bana ruhsatı ücretsiz Bile Verse Ben Zaten Silah Alamam Başta nişanlım sonra Ailem Beni o Silahla vurur
    hoca sen çok tehlikeli işler yapıyosun. İnsan hiç silah ruhsatı alamayacağı yaşta nişanlanır mı?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinde yakalanınca en düşük 7500 tl para cezası ve 8-11 sene hapis cezası
    gerçi buaralar hapis cezasını 1-6 yıl arasında düşürecekler gibi bi söylenti var ama
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)